Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

witaj stara babo wcale nie jesteś stara masz super zbiory moja siostra zawsze bierze kamień tam gdzie była a pózniej wspomina te miejsca tezma ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Sycylijczyk dziękuję, idę łykać. Czy Twój ojciec potem bez problemów odstawił lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mógłby mi ktoś napisać, jaki jest sens jednoczesnego chodzenia na terapię i łykania leków? Czy jak biorę lek, to będę w stanie w ogóle ocenić postępy psychoterapii? Przepraszam, że tak ciągle wracam do tego tematu, ale potrzebuję rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!!!!!!! pamietacie mnie jeszcze??bo ja mysle o Was codziennie!!! czytam w miare na biezaco wpisy,ale nie mam sily i czasu zeby pisac caly dzien do poznego wieczora mam zajety,a jak sie wieczorem dorwe do kompa to tylko Was poczytam i usypiam:( mam nadzieje,ze nie macie mi tego za zle..... jakby ktoras miala ochote pogadac to najlatwiej mnie zlapac na gg:) powiem Wam,ze dzieki nawalowi pracy przestalam myslec o N i tylko w weekendy mam nawroty..... dzisiaj bylam pierwszy raz na terapii grupowej,opowiedzialam o ojcu i mamie,ale nie zdazylam prawie nic o narzeczonym.....grupa mi to wypomniala,a poza tym stwierdzila,ze wygldam na osobe,ktora ma juz dystans do swoich problemow i potrafie podchodzic do tego z humorem..ale to nie tak.Aniolek mi powiedzial,ze wszystko jeszcze wyjdzie w praniu:) dzieki za wszystkie maile!!!!!!!!!!!🌻 🌻 🌻 przysylajcie,bo mi wtedy robi sie cieplutki na sercu,ze ktos pamieta i zadaje sobie trud...... buziaki!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ponownie.nerwuska super ze jeszcze o nas pamietasz i zajrzałąś.ciesze sie że wszystko u ciebie w porządku.gorące 👄dla ciebie. Sycylijczyk jak mozesz mysleć ze ja sie na ciebie gniewam.nigdy w życiu.nie mam za co.bardzo cie lubie i ciesze sie ze jestes tutaj z nami. Marijke czasami trzeba zacząć brać lek by wogóle odważyć sie iść na psychoterapie.ja też biore rexetin to lek o takim samym składzie jak twój i w piątek ide do psychologa.gdy bedziesz juz silniejsza, psychoterapia również przygotuje cie na odstawienie leku.wiec zaczynaj śmiało, nawet sie nie zastanawiaj. ja juz kiedys chodziłam do pani pseudo "psycholog"kazała mi odstawić lek i to był wielki błąd ze jej posłuchałam. a wogole to pogoda do bani i cos tez zaczyna mnie brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka1234
Czytam Wasze wpisy prawie codziennie...... Dobranoc, spijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijke sam lek nie sprawi ze bedziesz odrazu innym człowiekiem.psychoterapia pozwala zrozumieć chorobe, sprawi ze potrafimy sobie lepiej radzić z chorobą i nie panikować.przyczynia sie do tego że możemy znowu być tacy jak przed chorobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespokojna bralam lexotan i bardzo dobrze na mnie dzialal strasznie mnie uspokajał ale nie przymulał -doslownie siedziałam w domu i myślałam ,ze uwre wziełam go i po jakimś czasie głupie myśli mijaly.Sprubój na początek wziąść pół i zobaczysz jak go będziesz tolerować tylko uważaj ,bo bardzo uzależnia.Zaczelam go odstawiać po trzech miesiącach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke mi terapia pomogla zrozumieć wiele rzeczy i inaczej na nie patrzeć już tak się nie denerwuje jak coś jest nie tak ,bardziej wyciszona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś jak sie czujesz.ja mam straszne zawroty głowy, az mnie zwala z nóg.teraz wieczorem mi sie zaczeło :-( i troche chyba zaczynam panikować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj dzisiaj jakoś malo nas chyba ta pogoda wszystkie położyła do łóżeczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakoś ciężko cały czas przeżywam to swoje OB i łyknelam żelazo ,bo mam niedobór i chyba będe żygać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka dzisiaj teżtaka pogoda do dupy jest ,ale ponoć jutro ma coś się zmienić na lepsze .Przynajmniej u mnie ma przestać padać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka i Ada, bardzo Wam dziękuję za odpowiedź. Spokojnej nocki wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aduś nie przejmuj się tak.to napewno od żęba.wyrwij chwasta i później OB będzie ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie wywiało.a dziś tak dziewczyny są potrzebne żeby pocieszyć.kurcze ostatnie dni miałam takie super.a dziś znowu beznadzieja.ktoś dziś napisał że ja to juz chyba zdrowa jestem.a ja dziś wieczór taka do bani.a może sie coś stanie i wreszcie sie to skończy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia nie moge wyrwać ,bo to trójka jest i jak ja będe wyglądać musze go zrobić ,ale jak widze dentyste na ulicy to dostaje dreszczy a co dopierona fotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek tak na koniec chciałam napisać,że nie posłałam ci dietki bo myśłałam że i tak Jej nie zastosujesz bo po co jestes szczuplutka ,, ja po 2 dzieci nie mam takiej figury niestety i ciągle sie czymś torturuję.. z większym lub mniejszym skutkiem :O znam siebie jako laseczkę ale teraz jestem raczej przy kości dobijam do 75 kg.. masakra ważyłam 65kg i wtedy czułam sie wsam raz chociaż dla nowego młodego pokolenia chudzinek to i tak nadwaga a moje 75kg to już pewnie otyłość,, ........ ale..... kurcze żołądek i kocham sie taka jaką jestem póki co :D chciałabym pozbyć sie 10 kg co zwykle zajmuje mi 3 miesiące... pozdrawiam jesli ktoś jescze nie śpi dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka tych dobrych dni jeszcze przed nami dużo a tych gorszych to lepiej nie pamiętać.Jutro będzie lepiej zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktos by chciał jeszcze mam diete 1200 kalorii na 9 dni opracowaną przez dietetyczkę nie namawiam jedynie sie dzielę :D zapraszam dla mnie dieta i sport to zapomnienie o nerwicy,,( nie nawidze tego słowa!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×