Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

miałam kłopoty z internetem i dopiero teraz mogłam wejść na naszą stronkę . MamoJulki ja czesto myslę o Was wszystkich a akurat wczoraj myślałam o Tobie jak tam twój smutek ,czy pomimo wszystko poszłaś do przedszkola na Andrzejki czy jednak nie . Tak więc choc życie bez nas toczy się dalej to jednak nie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, pewnie śpicie dziewczynki? Ja wlaśnie wróciłam z imprezki, wytańczyłam sie za wszystkie czasy z moimi kochanymi przyjaciółkami, to już 10 lat jak jesteśmy razem, tyle wspólnych przezyć...Jak się poznałysmy byłyśmy małolaty a teraz już każda dom, dzieci...Wspomnienia z łezką w oku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich słonecznie! jestem pierwsza! ;) Miłego weekendu i spokojnego i słonecznego i pięknego ...a co! 🖐️❤️👄🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha dzięki ]serce] wnoc andrzejkową wyszłam z przyjaciółką na małe piwko do kawiarenki tak tam jest fajnie można się zapaść w fotelu i gadać, tak więc od 21 do zamknięcia czyli do 24 rozmawiałyśmy...a czas tak szybko przeleciał... szkoda,że tak żadko sie widujemy, mamy swoje rodzinki, swoje sprawy i malo czasu dla siebie, razem chodziłysmy do ogólniaka, hmm.. Efka ranny ptaszku🖐️ wstałam i zaraz po sniadaniu pakujemy się do babci(do teściowej) ma byc ładnie, spacer nam dobrze zrobi to tylko kilometr może dwa a ja pomoge mężowi w pracy, pobędziemy razem, można powiedziec,że lubie sobotę i pomyśleć, że jest grudzień a tu nie ma śniegu... dzisiaj już lepsze samopoczucie,, :D i co zauważyłam nie brałam xanaxu chyba 3 dni i nie wiem co zrobic ... zupełnie odstawic czy nie... EFka co TY na to zapytałabym mojego lekarza ale on kazał zjeść mi 3 opakowania i nie zalecił ,,fazy odstawiania,, same mnie tu uświadomiłyście o czymś takim.. nie drętwieje nie trzęsę sie jakieś cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pochłonęłam ok60 tabletek czyli dobre 2 miesiące i to ostatnie opakowanie na noc brałam po połowie 0,5 to chyba mało może mój organizm juz nie będzie sie domagał? chciałabym to zostawic pieroństwo..i wynalazłam jakis gabinet psychologiczny zadzwonię w poniedziałek pogadałabym z ims fachowym o sobie i tych lekach ciekawe czy to będzie płatne .. juz lecę bo mam mało czasu pa miłego dnia dziewuszki 🖐️ ❤️ [kwiat[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam to zrobić bo tylko o tym gadam a nie działam i mi wstyd trochę :O pewnie macie disyc tego gadania:pójdę do lekarza, pójde do lekarza,, ale mi się same łajzy trafiają...zapisza lek, znowu zapisza i jeszcze raz i ani słowa,, nie ma nikogo normalnego ?? w tej dziedzinie ? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak możesz myśleć, że mamy dosyć Twojego gadania? Chyba po to jest forum, nie? Więc nie pisz takich głupot, że nudzisz i mamy dosyć :P Nie znam się na Xanaxie, ale jezeli teraz nie masz żadnych objawów i jest ok, to powinnaś to chyba wykorzystać i dać sobie z nim spokój ostatecznie. Dopiero wstałam, zmykam na śniadanko. Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke dzięki spróbuję to odstawic kupię sobie kalms :) nie dziłały na mnie ale może pomoże miłego dnia wszystkim juz zmykam smacznego wszystkim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaw wszystkich serdecznie 🌻 muszę się pochwalić byłam sama u fryriera nie daleko ale sama validol w kieszeni ale sie nie przydał no i dobrze cieszę się teraz biorę się za porządki w domku 🖐️ potem tu sie zamelduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka to ty pięknie wyglądasz ,a ja w torebce nosze pół apteki i jak by co to nie iwem co bym brała.Zauważyłyście ,że od ostatniej afery z trolem nie ma Marysi.Efcia a śmigać będe jak sama się wypuszcze z domu ,tak normalnie do sklepu na zakupy do kolezanki na herbatkę ,tylko kiedy to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mężulek jeszcze capi niech się tylko obudzi to dam mu jazde terenową.Jutro ma jechać i zamiast pobyć z dzieciakami to odwala takie numery wieśniak jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Marilke i Adula ja zawsze na krótko jestem obcięta i nie mam jak zaszalec z fryzurą . moj mężuś w pracy 2 zm Adula mi tez się marzy wypad gdzieś nawet nie wiem gdzie ale kiedy to nastąpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Julki z lekarzami tak już jest tabletki i do domu ,żadko się trafia lekarz ,który rozmawia z pacjentem.Ja trafiłam na takiego jeden raz przez rok biegania po lekarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka ja mam długie włosy i zawsze jakies pasemka .moje wlosy bardzo szybko mi rosną i mam klopot z odrostami teraz tez mam ,ale bedą musialy poczekać.Nieraz mam chęc je obciąć ,ale boje sie jak będe wyglądać.Teraz przez N zaczeły mi troche wypadać no i mycie mnie wkurza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kolega zawsze mi powiada ,zebym wreszcie się puściła z domu sama i wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, jezeli Ci tak błyskawicznie odrastają włosy, to nie bój się ich ściąć-nawet jak rezultat Ci się nie spodoba, to szybko wrócisz do poprzedniej długości. A może będzie super? Ja teraz też długo nie byłam u fryzjera, bo się bałam, jak wiele z nas i już mnie denerwuje ta nijaka długość do ramion :O Więc może w poniedziałek myknę, w imieninki ;) (to teraz już możecie się domyślać, jak naprawdę się nazywam :P ) Od kilku dni żyję zupełnie \"normalnie\", żadnej nerwiczki i ... jest wspaniale! Aduś, piszę to w nawiązaniu do Twoich postów, że chciałabyś się wypuścić z domku. Dziewczyny, ja juz zapomniałam, jakie to jest cudowne! Tak sobie siedzieć przy kawusi w kawiarni i czytać gazetę albo rozmawiać, nie czując mrowienia w nogach albo bojąc się, że się zaraz zemdleje. Długo o tym marzyłam :) Aduś, spróbuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke tak samo powiedział mi lekarz ,że wypadają z powodu braku żelaza .Ja od zawsze mialam dlugie wlosy ,ale może jak je obetne to razem z tą cholerą -wtedy bym się skusiła niezaleznie od rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zapomniałam jak to jest wyjść i juz i nie zastanawiać się dojde czy nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę się pastwić nad mężem bo zwlókł się z wyra juz ja mu dzisiaj dam ostra jazde .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×