Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Mnie sie wydawalo to smieszne,ale juz kilka osob tak ma,to poczulam sie z tym lepiej psychicznie.to kolejny objaw nerwicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke i Ty tez!?Jestem dzis bardzo zaskoczona tym faktem,ze tyle nas ma to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze na chwilke dziewczynki kiedys mialam regularnego swira z ta kapiela ale to bylo wieki temu...i tez myslalam ze mi sie klepki poprzestawialy,uf! co za ulga a wiec jeszcze jedna twarz naszej NNN! ale latem to tylko z otwartymi drzwiami sie myje bo za goraco jest ale takich stanow nie mialam od lat ,mam nadziieje ,ze to taki incydent byl Dzieki za wsparcie ,az cieplo na duszy sie robi ,co ja bym bez was zrobila,Boze jak ja chce miec jutrzejszy dzien za soba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marijke, gratulacje, taki dzien jak dzis powinien byc dla ciebie motywacja na nastepne. akogoz ja w jesienne dni wyciagne na wies,musze czekac wiosny,moj chlop tam jezdzi ale on ciagle ryje w ziemi i tak gdyby byc robalkiem to by mnie zauwazyl.jakby kto mial watpliwosci od kogo ta kicia to ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola =
CZY DRGANIE GÓRNĄ POWIEKĄ TO OBJAW NERWICY? nic o tym nie wiem,choc moja mama ma tą chorobę juz bardzo długo(lata...) PRZECIEZ LEKI NISZCZĄ ORGANIZM! czy mozna się tego pozbyć.? prosze piszcie na mail lub tutaj odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj sie Rrenka i juz dzis nie mysl o tym.Ja tez drzwi nie zamykam,bo jakby co...to...mozna wolac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka trzymaj się 🌻🌻🌻🌻🌻 życze Ci przede wszystkim dobrej nocki zebyś tak spała jak ten ludek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ola,moze to byc objaw nerwicy,ale niekoniecznie.moze to byc niedobor magnezu.wez magnez z Vit B6 i Klarin-lek ziolowy.Taki zestaw przepisala mi kiedys okulista.Pomoglo po kilku dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko wszystkie z Tobą tam pójdziemy żebyś czuła się razniej ...:) jak zobaczysz wielkie zgromadzenie trzęsących się kobitek to bedziemy ..My !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki pipek ,jak zwykle trzese gaciami przed czyms a jak juz ide to jest ok,juz taka moja watpliwa\"uroda\" kiedys tak mialam a pozniej minelo wiec i teraz z czasem ta \"korba\" minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola w nerwicy mogą drgać czy drżeć ? różne mięśnie a najczęściej właśnie powieka , mi kiedyś przez kilka dni drgał/drżał mięsień w ramieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka, ja przed trudnymi rozmowami spisuje sobie na kartce scenariusz-sciage- najistotniejsze punkty do poruszenia, potem trzymam w kieszeni i jestem spokojniejsza dotykajac kartki i przypominam sobie wszystkie punkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka ma fajna propozycje.Idziemy!!!!Zbiorka o 11 pod smietnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno byloby mi razniej z Wami Efcia Ola mi powieka jak drga to wiem ze o magnez sie dopomina ,wogole teraz boiore go caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, a coś poza tym Ci dolega? Czasami drga tak po prostu i nie należy sie tym nadmiernie niepokoić. Może drgać powieka, mogą inne mięśnie, mnie czasami tak nad wargą wszystko chodzi, głupie uczucie ;) Olu, tak, można z tego wyjść. Leki nie tylko niszczą organizm, ale również leczą. Poza tym ważne jest nastawienie i chyba jednak terapia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ijama a no mam taki plan ulozony bo tak naprawde nie wiem czego sie spodziewac wiec rozne wrianty rozwazam ,mam nadzieje ,ze juz na miejscu bedzie dobrze tylko do tej 11tej bede jak bomba zegarowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek ...nioo ;) Rrenko jak by co to chociaż pomyśl o Nas .. i wiesz przesyłam Ci moją energię bo jutro mojej tak bardzo nie potrzebuje ..chętnie Ci te resztki jakie mam oddam ..żebyś załatwiła to co masz załatwić .❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka a może poczytaj coś fajnego polecam Chmielewską ja przy jej książkach zapominam o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola , drganie powieki to sygnal, ze brak ci mikro, makroelementow, magnez jak najbardziej powinnas go uzupelnic, bardzo czesto z gorsza predysposycja stanu psychicznego moze isc brak magnezu ale nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha37 też lubię Chmielewską a zwłaszcza tą o architekcie ,nie pamiętam tytułu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka, a tak poza tym jesli nie musisz jutro podejmowac decyzji to jej nie podejmuj daj sobie czas na przemyslenie i asertywnie kolezanko, asertywnie, masz prawo do TAK masz prawo do NIE. podajcie namiary na smietnik gdzie ta zbiorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne dzieki dziewczyny za wszystko ,napewno idac jutro bede wiedziala ze mnie wspieracie,teraz zmykam juz DOBRANOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołke21
a ja lałam wosk i wyszlo m ze bede podrozowac i grac na gitarze i lezec bykim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×