Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Cześć ja dopiero teraz bo dziś miałam pracowity dzień . Paznokcie mam super , ale teraz jestem laska hihihihi! Liduszka gratulacje , Aniołku miałaś naprawdę piękny dzień ,wieczór też musi być dobry! Buba mogę Ci dać tyko ❤️ jesteś bardzo dzielna! Dobranoc wszystkim które już poszły spać Efka trzymasz się? Mam nadzieję ,że tak i tego Ci życzę . MamoJulki super ,że się trochę rozerwałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adus ja mam dobry przepis na babkę majonezową :4 jajka ubić (mikserem oczywiście) najpierw białka potem żółtka po trochu dodawać 1 szklankę cukru, potem zmniejszyć obroty na minimum i dodać 1 mały majonez 1 szkl. mąki zwykłej i 1 szkl. mąki ziemniaczanej i 2 płaskie łyżeczki proszku - wszystko to też dodawać po trochu. Piec 50 minut w 180 stopniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma , to ja też się żegnam ide sobie poczytać \"Mój lęk ,mój koszmar\" bardzo dobra książka jeszcze raz dzięki Basiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jest w niej opisane całe doświadczenie n. Cały dzień chodzę senna, więc wreszcie wieczorem trochę się wzięłam za naukę. Dobrej nocy wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, tak to niestety nie mamy, ale jeżeli chcesz ją przeczytać, to nie mam nic przeciwko, żeby Gocha ją do Ciebie wysłała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ;) ale dziś sobie pospałam .. jest trochę szaro... samopoczucie mam senne ale ogólnie jest ok ! Aniołku wrócił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka lidiuszka !! witajcie . Ja do póżna składałam koszulki hihihihihi ale dopiero po jakimś czasie mi się udało dojsc jak to się robi hihihihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Efka, Kaśka, Lidiuszka :) Ja już po śniadanku, kąpieli, z kawką przed komputerem. Samopoczucie ok. Tylko lenia mam takiego, że mi się na aerobic nie chce iść, chyba sobie daruję, bo tak szaro i zimno za oknem ;) Miłego dnia! Aniołku, napisz, czy luby wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko ja też po treningu ...składania ;) koszulek ...jak pacjęci ? Liduszko , Marijke ..miłego dzionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaJuli
miłego dnia :) dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke - bardzo chętnie bym ją pożyczyła! Jak Gocha ja przeczyta to dajcie znać na mojego maila: nitka1183@wp.pl Ja już po śniadanku, ale jakieś nerwy mnie trzymają matka mnie wkurzyla bo znów samotnie popija, walczę z nią od 20 lat bez skutku, powinnam skapitulowac bo i tak jej nie zmienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi pacjenci juz dobrze !!!!małego rozpiera energia ,a za chwilke meczyk wiec muszę sie wyrobić coby spokojnie pooglądać ......:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!Bylam wczoraj poza Warszawa na imieninach.A Wy tyle tu napisalyscie!Milo Was czytac.Jak dzisiaj samopoczucie?U mnie nienajgorzej.Tylko cisnienie na dworzu bardzo spadlo.Pozdrawiam.Zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek, na niskie ciśnienie na zewnątrz mam jeszcze ciepłą kawę z ekspresu - chcesz z mlekiem czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny u mnie piękny dzień ,świeci słoneczko tylko wiatr zimny od morza jak cholera.Widzisz Aniołku men wrócił i wszystko dobrze ,dzisiaj pewno zdycha .Dziewczyny o jakiej książce piszecie ,warta przeczytania to dajcie tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez ta cholere przestalam pić kawe i tylu rzeczy sobie odmawiam ,.że czasami mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia i Kasia dziękuję z e maila super Witaj Pipku Ada Mama Julki Aniołku Aaa 2005 i reszta.Moi pojechali do Reala a ja kończę obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×