Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

No mrowienia właśnie, uczucie wbjania szpilki...a właśnie coraz częściej dopada mnie nerwica, ten paskudny strach, którego tak się boję...poza tym te myśli o tętniaku, śmierci....prawie w każdy wieczór spożywam po 2 piwka na wyluzowanie się...mój ojciec jest alkoholikiem, boję się i pilnuję z alkoholem ale coraz częściej mam potrzebę napicia się...rany!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annacz, ale wiesz, że alkohol to nie jest sposób. Poza tym biorąc jakiekolwiek leki wpływające na naszą psychikę należy go unikać, bo efekty mogą być kiepskie. Pogadaj z lekarzem o zmianie leku, bo z tego, co piszesz, wynika, że tylko niepotrzebnie łykasz coś, co i tak nie pomaga. To już lepiej spróbować czegoś ziołowego, chociaż niestety efekt rzadko jest wystarczający :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że alkohol to nie sposób,ale pomaga zapomnieć na chwilę, wyluzować się. Czasami tak strasznie się boję,że dramat!asentrę biorę od dwóch miesięcy, zostało jeszcze 7 miesięcy połykania tego,a bardzo też pomaga neurol...ale strach zostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello witam jestem pierwsza :):) zyczę miłego dzionka 🖐️Wczoraj samopoczucie mialam kiepskie,ale już do tego przywykłam.Dziewczyny u nas otworzyli lodowisko, ale super moze sie wybiorę ja tak lubiłam jazdę na łyzwach.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starababa
Alkohol i nerwica -znowu wywołany temat na który sie wypowiem,czasy mojej nericy w młodosci,to jak ewiecie byly olewane,ikt nie wiedział o co chodzi zauważyłam, ze jak sobie chlapnę kielicha to mogę funkcjonować...a że moj ukochany maz też lubił sobie wypić (w tamtych latach pili wszyscy),zaczęła sie jazda.Opamiętaliśmy się po 10 latach.Do dzisiej nie potrafie zrozumieć jak nam sie udało to przerwać.Pewnego dnia powiedzieliśmy -stop -.Mój psychiatra nie chciał wierzyć,że daliśmy sami radę.Minęło od tego czasu 15 lat.Naprawde szczerze odradzam takich eksperymentow.Nie będę tu opisywać szczegółów,bo nie o to chodzi,ale gdybym mogła cofnąć czas.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całą noc śniły mi się koszmary o różnych chorobach, że ktoś z moich znajomych umiera, a ja sama jestem bardzo chora :( Od dwóch tygodni ciągle mi się śnią takie straszne rzeczy :O Wczoraj nakręciłam się kandydozą, ale chyba na początku tygodnia rzeczywiście zrobię badania pod tym kątem, bo coraz więcej objawów mi się zgadza. Chyba że to ja w swojej głowie układam wszystko w logiczną całość :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i pozdrawiam ..weekendowo! 🖐️ Miłego i pięknego dzionka życzę ! U mnie świeci słońce i chyba coś się zmienia bo zaczyna boleć mnie głowa :O Oby tylko zmiany na lepsze były czyli na śnieg z dużym mrozem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim !Oj pospala sobie moja rodzinka( tylko maz w pracy)do 11:30!!!!!slonko swieci ,janie jest ale mnie wszystkie gnaty bola od tego spoania i jestem na pół zywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 wszystkim jak zwykle na dzień dobry ;) Mnie dzisiaj kręci się w głowie i mnie głowa boli. Spałam długo - może za długo. A teraz mimo, iż to weekend przed świętami nie mam poweru aby zacząć coś robić.... Mąż w pracy a ja zamiast do odkurzacza przyszłam do kompa :) Oj przydałby się ktoś, kto dałby mi kopniaka na przyśpieszenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Marijke Efcia Aniolku Rrenka Gosiak i Annacz buziole:):):) narazie jest ok fajny mrozik głowa nie boli meżuś w pracy na rano i spokoj biore sie za porządki jak zwykle wiecznie jedno i to samo ale co zrobic taki juz nasz zywot🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zabieram za robotę ale nie wiem jak dam sobie radę, bo jestem słabiutka. Oj bardzo słabiutka. Idę... Narka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie napisałam trzydziestą stroną pracy magisterskiej :D Chyba czas się trochę polenić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stronę, a nie stroną; dobrze, ze w mgr takie literówki wyłapuję ;) U mnie też dziś słonko, ale szkoda, że do tego nie biało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada, na tamtym forum jest sporo linków (nawet na ostatniej stronie) do artykułów o candida albicans. Problem polega na tym, że te grzyby mogą powodować objawy wszystkich chorób świata, przynajmniej takie mam wrażenie, a przecież nie każdy, kto ma depresję albo uczulenie ma grzybicę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke ja dowiadywałam się kiedyś o badanie kału w tym kierunku i u nas robi je sanepit koszt 40 zł.,ale musze poczekać bo biore żelazo i nie zaniose czarnej kupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja usiadłam sobie na sekundkę ale zaraz też muszę zmykać, bo mój egzemplarz z Marsa zaraz wraca z pracy i trza się trochę nim zająć aby nie marudził... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 🌻 wpadnę do Was wieczorkiem ...... jak mnie dopuszczą do kompa... ....cięzkie jest życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzisiaj troche sprzatam.Popakowalam reszte prezentow.Zrobilam juz 1stroik i powiesilam nad kompem,aby bylo przyjemniej.Ale samopoczucie rozne.Niby sie sprzata,a tej roboty nie widac.Chwile popisze i zmykac do zajec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniolek21
uf, glowa przesala bolec, ale nic mi sie nie che robic, toche ogarnelam chate, sama siedze w dodatku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×