Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

czasami odezwala sie do mnie BASIA i porozmawialysmy przez telefon ale do spotkania nie doszlo choc bardzo tego chce Czuje sie roznie chyba jak kazda z Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Pipus ale sie sporo udzielasz duzo fajnych rad dajesz chodzi mi o tamto forum dzieki :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciagnelo mnie to forum.Podoba mi sie . Ale odchodze juz od kompa narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkich gorrrąco !;* Dziś wyjątkowo spędziłam większość dnia poza domem, zamiast przed kompem. Spotkałam się ze znajomym, z którym nie gadałam całe wieki. Ostatni raz widzieliśmy się jak jeszcze nie miałam NN. Miałam mnóstwo obaw przed tym spotkaniem, bałam się, że zaczne schizować i całe spotkanie zniszcze. Na szczęście nic tekiego się nie stało, a byłam tak rozgadana, że prawie nie dałam dojść do głosu znajomemu;P Zupełnie zapomniałam o N i ona o mnie :) Wybrałam się również z przyjaciółką do pubu, powspominałyśmy dobre czasy i ogółem się troszke rozerwałyśmy :). Ogólem jestem bardzo zadowolona z dzisiejszego dnia :). Trzymajcie się Kochani! 🌼 😘 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja też moge dostać dane na tamto forum? czy wolicie, żebym nie miałą? Nie obrażę się jak dostanę kosza. U ginka było bezboleśnie tym razem 9twierdzi, ze byłam mniej zestresowana i to dlatego). Z moją płodnością już wszystko ok, teraz będziemy męża badać (mój lekarz ma złe przypuszczenia :( ) Przeżyłam trochę u niego szok, bo miała sprzęt jak sprzed II Wojny Światowej. Bałam się, że się zabiję na tym fotelu - nie wiedziałąm, ze ktoś jeszcze używa sprzętu sprzed potopu. Zgredku, mój ginek bada też mężczyzn, więc zapraszam. Maleństwo, trzymaj się - mój mężuś też znowu zachorowany, a dopiero 3 dni temu skończył antybiotyk. Punco, Kochana, jeśli chodzi o mnie to bardzo, bardzo chętnie się z Tobą zobaczę. W szkole było miło, choć pierwszaki trochę czadowały. Zastępowałam męża, więc miałam więcej dzieci, bo jego i swoje :) MamoJulki, witaj! Ciesze się, że wróciłaś taka zapełniona wrażeniami. Marzenko, Ciebie też serdecznie witam. Mam nadzieję, ze trochę lepiej z tym Twoim mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pelasiu:) Z tym forum to wysyłaj maila do Zgredzia :) Ciesze się że nie bolałao a tak przy okazji to może wszystkie warszawianki zobaczymy się z Puncą ?????? Co wy na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mam straszne leki boje sie nawet ludzi a dzsiaj pol dnia spedzilam poza domkiem huuuuurrrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgredek i Punca byli tak mili, ze sami podali mi link na to nowe forum - dziękuję! Maleństwo, ja nie mam nic przeciwko :) Punco, przyjeżdżaj! Ciesze się, że zbliza się weekend, bo nareszcie rusze dalej z moją pracą. W tygodniu g**** moge zrobić. Punco, nie przejmuj się tak nową pracą. Mam przeczucie bardzo silne, że będzie fajnie, że to dobry krok, bo krok spełniający marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam dzisiaj trzęsawke :( A jak myśli ?No to gratuluje pół dnia za domkie,to bardzo dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na czacie pustki świecą! Pewnie wszyscy na nowym forum Zgredkowym? Ach, osiołkowi w żłoby dano: nie będziemy teraz potrafili wybrać, gdzie mamy iść. Taki wybór, że aż strach. Idę myć podłogi, może to trochę mnie podniesie na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleństwo, kopnij w du.. tę trzęsawkę. Niech sobie pójdzie do lasu i zamieszka na drzewie - może tam znajdzie przyjaciół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopnełam i przeszło jakiś czas temu :) To pewnie dlatego że jutro ide do pracy po papiery i kase i boje się że ten mój szef przez to że się zwolniłam przekręci mnie na forse( mam inną umówe na papierze a inaczej dostawałam).Ale mam go w d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekazuje wszystkim pozdrowienia od Olinki ze szpitala prosila pisałam do niej eska buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie ide na droge krzyzowa_po osiedlu ,wlasnie u mnie zamykaja ruch uliczny to znaczy ze niedlugo procesja dotrze do mnie wiec sie dolacze ,nie dam rady na calosc ale od polowy .....badzcie ze mna kochani w tej procesji......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenka jestem z Tobą pom€dl się za mnie ,a ja trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×