Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Rrenko, i jak było na Drodze Krzyżowej? Ja nie byłam, a chętnie bym na jakąś dobrą poszła - tylko że jestem w tym względzie strasznie wymagająca - zboczenie zawodowe? Maleństwo, nie martw się na zapas - już wiesz, ze w tym jesteś dobra, teraz bądź dobra w olewaniu szefa i tym podobne sprawy, a kasa... świat się na niej nie kończy, nawet jak ten drań Cię oszuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani moi bylam i dopiero wrocilam ,zaluje ,ze nie bylam od poczatku,ciezko ale znosnie ,dla mnie lepiej ze po ciemaku bo wtedy czuje sie dobrze,modlilam sie za nas wszystkich,nie moglam spiewac bo mi sie plakac chcialo.....spotkalam synka mojego wiec mi bylo razniej ,ze jest gdzies w poblizu -szedl w gronie kolegow(wrocil wczesniej z wycieczki wiec zdazyl na procesje),w kosciele mialam do siebie zal ,ze nie moge przyjac komunii swietej bo nie bylam u spowiedzi dawno....moze sie jeszcze przed swietami odwaze? ciesze sie jednak ,ze choc na "kawalku'tej drogi bylam i ja..... wzruszylam sie.... a teraz mnie uszy pieką jak nie wiem co! kto mi t....ek obrabia:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada nie opuszczam się jak ktoś chce adres to na maila zapytania jak zawsze :) albo na czacie omawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że dane do tamtego forum musimy rozdawać bardzo ostrożnie. Przejrzałam sobie dziś nasza listę i zauważyłam, że wiele osób już nas nie odwiedza, a dane wszytkie mają: zdjęcia, maile itd. Czy ja wiem, komu je przekażą? Moze nikomu..., a może.... Może wiec z tym nowym forum nie spieszmy się zbytnio? Nie wiem, ale to moje zdanie - do obgadanie na czacie albo na tamtym forum. Proponuję jutro na czacie o 20.00 - co Wy na to? Do zobaczenia -ja będę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! jestem pierwsza dzisiaj :D cosik spać nie mogę... wczoraj spotkałam się ze znajomymi, było bardzo milutko :D jak dam radę (bo dzisiaj zmieniam kolor włosków) to też się pojawię na czaciku wieczorkiem :D buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ,ja juz dawno na nogach nie dali pospac w sobote! Punca na jaki kolor sie zmieniasz ,masz taki ladny:D Zgredku a Ty co spac nie mozesz? Pozdrowionka gorace dla OLINKI -trzymaj ise sloneczko!🌻❤️LIDUS co sie stalo ,ze jest w szpitalu czy to przez astme:(? kurcze ,teaz zaczyna sie ciezki okes dla alergikow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj alergicy w tym roku moga mieć przerypane. Sam jestem alergikiem a ja nie śpie od 6 :) na plenerek się szykije jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe sam jewszce nie wiem gdzie się wybrać nawet mam ochotę wsiąść w pociąg i gdzieś pojechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani dlugo mnie bylo wpadlam aby Was goroco serdecznie pozdrowic..... Liduszka prosze pozdrow malenstwo ode mnie wszystkim zycze wesolego humorku dobrego samopoczucia......bede pozniej ide na zakupy Zgredek powodzenia i dobrego sloneczka (na fotki)musimy po Swietach zrobic jakies malutkie spotkanie .......jestem za tak chcialabym spotkac sie z Wami w realu ok juz uciekam myslami zawsze jestem z Wami i przezywam Wasze sukcesy Wasze chwilowe slabostki ciesze sie zawsze z Waszych sukcesow Kochani ciesze sie ,ze moge z Wami tu byc.......chociaz ostatnio rzadziej bywam ale to zmeczenie praca przesilenie wiosenne tez mi sie daje we znaki ale to minie .....calujeeeeeeeeee wszystkich po koleji do milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka......sorry pozdrow Olinke.........ale malenstwo to nie znaczy ze Ciebie nie pozdrawiam slonko caluje .........buziaczki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puncja.......sorki dopiero przeczytalam Twoj post..........ciesze sie ze moze wrescie dojdzie do jakiegos malego spotkania na wypicie wspolnej kawusi i juz sie bardzo ciesze na to spotkanie trzymam kciuki aby do tego doszlo........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie jeszcze raz :D Rrenka troszkę muszę przyciemnić włosy, bo od kilku miesięcy mam blond pasemka i po ostatnim uzupełnianiu odrostów mam prawie całe włosy blond a to już mi się troszkę znudziło. naturalne mam ciemny brąz i chciałam troszkę do natury powrócić na wiosnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka RRenusia ja nie jestem w szpitalu tylko pisałam eska do Olinki i prosiła zebym was pozdrowiła to ona jest w szpitalu Witam wszystkich serdecznie w taki piekny dzionek.Mam cykora czy dam rade odebrac nagrode którą własnie dzisiaj odbieram hi hi wylosowali mnie a jak mnie dopadnie ta franca na srodku i co ja zrobie ale to trudne musze jechac jeden przystanek idzie ze mna corcia opowiem jak bylo jak wroce cała i zdrowa buziolki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenusia sorki ja przeczytałam ze to ja w szpitalu juz wiem o co chodzi Tak Olinka ma problemy z astmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam pytanko niewiecie czy po seroxacie moga byc zawroty głowy i trzesiawki biore go 3 tyg a od wczoraj tak mnie trzesie jestem tak nerwowa wszystko mnie wkurza.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawiałam z Diabełkiem. prosiła, żeby was przeprosić od niej, bo przez jakiś czas nie będzie zaglądać na forum. Zauważyła, że jak czyta o naszych objawach to później gorzej się czuje. Jak trochę wydobrzeje i leki zaczną działać to wróci do nas. ale pozdrawia was gorąco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieciaszki dodałem nowe fotki z plenerku w mojej galerii - zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wrocilam cała i zdrowa ale sie usmiałam boziu w prezencie dostałam scierke z mikrofibry ale to szczegół grund ze wytrzymałam 2 godziny zdala od domu i namawiali mnie na prace w zepterze o mamo ale numer musiałam wam powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Musialam klawiarurke porzyczyc od sasiadki,bo moja cos wysiadla.Bylam najpierw na Nowym,a teraz tutaj. Mnie dzis boli glowa i nic mi sie nie chce. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Liduszko jesteś dzielna dziewczyna ...długo pamietaj swój sukces ! wytrzymałas az tyle czasu ❤️ a ściereczkę opraw w ramkę i niech zawsze przypomina o Twojej silnej woli .... Pozdrawiam ..... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×