Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Pipus szkoda mi cie wiem jak to z glowa jest Dziewczyny stosował ktos moze z was lampe bioparon ponoc działa ale ja tam nie wiem sama ludzie kupowali ja jak zwykle nie dowiarek a poza tym to i cena mnie odstrasza Ewcia masz racje zamias jej uzyc to se ja powiesze dobry pomysł hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka........slonko moja siostra jest przedstawicielem firmy Zepter........ma przerozne rzeczy tej firmy wlącznie z kosmetykami sa drogie ale i rewelacja..........jesli chodzi o lampe to jak bylam w Malborku to korzystalam z niej przyniosla mi ulge .........nagrzewalam sobie ucho bardzo mnie bolalo .........pomoglo siostra moja miala ogromna kurzajke na srodku czola usunela ja czego sie rodzinka bardzo obawiala potem naswietlania tylko tym bioptrionem.......po tygodniu nie bylo nawet blizny nic.........ale jednemu pomoze a drugiemu ...nie wiem moze to sugestia.........pozdrawiam Was milutko........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek..........podajmy sobie reke mi dzis tez wyjatkowo dokucza glowa.......a mialam w planie tyle rzeczy do zrobienia......kiedy ja pomyje okna ......po pracy to mi sie juz nic nie chce .......ale zamiast pracowac bylam na Mariensztacie na festynie.........pokazy pisanek byly piekne palmy .nawet kupilam sobie jedna i to bardzo duza........a co bede sobie zalowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liduszko........slonko ja Ciebie tez pozdrawiam serdecznie a co do tej sciereczki jesli bedziesz jej uzywala zgodnie z instrukcja to sie przekonasz ze bez zadnych srodkow sprzatniesz nia wszystko.......ja jestem zadowolona zwlaszcza jesli chodzi o glazure i panele zmywam nia i jedno i drugie tylko woda.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nerwusiatka ❤️ WOW ale jestem narobiona,wszystko mnie boli-starość nie radość.Obie z córcią zapieprzamy od rana,wszystkie szfki,szuflady,kredensy,okna ..zreszta wiecie same..uffff Też taka zaczarowana ściereczka by mi sie przydała.Żeby jeszcze sama posprzatała.. Cos mi się mignęło o jakimś drgim forum.To tutaj juz nie będziecie? Buuu to kogo ja będę miała? Pa wszystkim i buziaki.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduszka pożycz ściereczkę hahahah❤️To żart 👄 Andzia przy seroxacie moą byc zawroty głowy.Ja już rok go zażywam,a zawroty głowy czasami mam.Nie denerwuj sie tym!Ja mam oprócz zawrotów jeszcze jakies dziwne szumy w głowie,mój psych mowił,ze po lekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Amarylis witaj skarbie miło cie widziec tutez bedziemy nie martw sie podeslij Zdredziomi jaki chcesz miec nik i haslo na nowe forum tak sama jak na galerie ale inny sobie wymysl on ci poda co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Miałam dziś bardzo ważne spotkanie. Sama z obca osobą w obcej kawiarni w środku miasta. Dziwne, ale nerwica nie dała mi się w ogóle we znaki, choć był moment, że miałam ochotę tej osobie przyłożyć - przeraziła mnie swoimi poglądami. Opanowałam się i mimo iż stłumiłam emocje, nerwica mi odpuściła. Potem sama w tej kawiarni czekałam na męża i się nie bałam. Fajnie było-jestem zadowolona! Lidziu, ja mam taką lampę. Wydaje mi się dość skuteczna, ale w szybkiej reakcji, np., gdy sie oparzyłam i natychmiast podłożyłam to miejsce pod lampę, to zagoiło się na drugi dzień, nie podchodziło ropą i nie zostałą mi blizna. Moja mama wyleczyła nią bóle stawów. Ja leczę gardło jak tylko zacznie mnie boleć, bo jak sie rozwinie, to jest za późno. Leczyłam też nią zatoki i ból kręgosłupa. Na początku nie wierzyłam w nią (dostałąm w prezencie), ale mimo mojego braku wiary, poskutkowałą, teraz wierzę. Ale niektórzy mi mówili, ze im nie pomaga. Aaa, mojej koleżance pomaga też na nerwobóle. Przyjeżdża do mnie się naśwoetlać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nerwusiatka........zycze Wam spokojnej nocki kolorowych snow i pieknej niedzieli Dobranoc...........ide spac jestem padnieta ja tez nic nie wiem o drugim forum gdzies mi to umklo chyba nie dokladnie czytalam poprzednie posty caluje buziaczki i do milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Olabasiu, napisz maila do Zgredka, to on da Ci namiary na prywatne forum, gdzie nie ma niebezpieczeństwa spotkania pomarańczowych trollików. Wszyskich Was gdzie wywiało? To znak, że mam pisac swoją pracę, bo w przeciwnym razie umrę ze stresu. Maleństwo, a co z Tobą skarbie? Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco. Mąż mój chory i wkurza mnie, bo się strasznie boję, ze ledwo się wyleczyłam (po 3tyg) i znowu się od pajaca zarażę: chodzi i chrycha, ale żeby sie leczyć, to trzeba za nim z kijem latać. Te chłopy są okropne! Teraz nie wiem, czy chory może robić badanie spermy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidziu i gratuluję nagrody :) Dobrze, że wytrwałaś, bo straszne kicha by była gdybyś przeżywała ataki paniki dla jakieś (nawet suprczyszczącej) ściereczki :) Gratuluję dzielności :) Ja też byłam dziś dzielna, bo jechałam długo autobusem i siedziałam daleko od męża, zablokowana tłumem. Troszkę na początku się bałam, ale potem mi przeszło i dojechałam tak do końca. Taka ze mnie bohaterka! A co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam jeszcze na chwile masz racje Pelasiu liczy sie wytrwałosc ale to człowieka cieszy ty tez jestes dzielna wyobrazam sobie tych ludzi w autobusie to tez dla mnie udreka ale mysle mam cicha nadzieje ze mi sie uda małymi kroczkami pozdrawiam i równiez zycze miłego wypoczynku i spokojnej nocki papapapaap:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane nerwusiątka ;* Dzionek minął mi całkiem milusio, byłam z przyjaciółką na lodach, trochę się rozerwałyśmy. Mam postanowienie - będę częściej wychodzzić z domu i mniej czasu spędzać przed komputerem! :) W końcu aż żal siedzieć w domu kiedy za oknem taka cudna pogoda :D Lece pod prysznic i będę szorować ciałko szczotką do pleców, dla poprawy krążenia. ;) Całuje i ściskam was gorąco kochane nerwusiątka! ;* I spokojnej docki życzę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane nerwusiątka :) Ja jak wyszłam rano to dopiero wróciłam i jestem tak przetleniona że jutro poczytam bo łóżeczko wzywa :) Buziaki i miłej nocki ;) Aha ja dzień zaliczam do udanych,nerwiczka nie dała znać,chociaż przed pójściem do szefa byłam potwornie zdenerwowana(ale wszystko było ok )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam no ja juz po mszy jestem i nie gnije Zdredzo ,wstałam o 7 rano Sliczna pogoda pewnie gdzies sie wybiore na spacerek.Pozdrawiam wszystkich buziole i zycze miłego dzionka :):):):):):):):):) :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a ja niedawno wstałam i gniłam w łóżeczku :) A teraz kąpiel i ogólne doprowadzenie się do porządku. Miłego i spokojnego dnia :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! A ja nie poszlam do kosciolka!Pojde moze popoludniu. Zgredziu,a co to nie dziala nic z naszych nowych rzeczy-galeria forum ? Zycze milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Punca,dzieki za info o Diabelku.Pozdrow ja ode mnie.Powiedz,ze to minie-ja tez tak mialamna poczatku,jak zaczelam tu przebywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie :-) Jestem a Wami kochani od 53 str naszego forum i myślę że bardzo duzo mi to dało. Ale objawy mam i miałam podobne do Diabełka. Któraś z Was mówi,że ją głowa boli,mnie zaraz też boli...chociaż czułam sie dobrze itd. Przyswajam sobie tez bóle moich domowników..To chyba jakies nienormalne.Wiem,pamietam ze studiów ,ze się to nazywa empatia,czyli wnikanie w mysli i odczucia drugiego człowieka,ale mnie sie to wcale nie podoba.Ze strachem myslę o wtorkowym wjezdzie do sanatorium-jadę tam się na razie tylko zajerestrowac,ale co bedzie jak tam spotkam chorych psychicznie?Obawiam sie tego wszystkiego.Panikuję jak zawsze przed nową sytuacja. Cholera,ale ze mnie marudna baba.:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammarylis moja psychoterapetuka mówiła mi że lęk odczuwają wszyscy a my zawsze będziemy go odzuwać silniej przed nowymi sytuacjami.Strasznie tego ja też nie lubie,no ale cóż taka nasza natura ;) Nie martw się na zapas (wiem że łatwo pisać ) ale będzie dobrze szybko przyzwyczaisz się do nowego miejsca :) Wiecie co a ja nie mam tak że jak was boli serduch to mnie też,chyba dlatego że dawno uświadomiłam sobie że nie moge tak reagować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani! Ja wczorajszy dzien po poludniu i dzis przelezalam ,przeziebionko sie wzmoglo i ciagle mnie boli glowa i gnaty ,musze to wylezec:(czuje sie do de....! Zycze wszystkim milej niedzieli!Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Rrenko szybkiego powrotu do zdrówka życzę i dobrze wypoć te przeziębienie , bo teraz to chyba jakieś mutanty latają ;) Ammarylis w takich sanatoriach to raczej nie ma ludzi psychicznie chorych których trzeba się bać , skoro tam są turnusy to chyba najczęściej przebywają ludzie którzy są sprawni i potrafią o siebie zadbać . A pozatym do sanatorium wysyła się na poprawienie stanu zdrowia a ludzie z chorobą psychiczną to raczej szansy na wyleczenie nie mają ( nie wszystkie choroby) więc tam może być dużo ludzi z nerwicami i depresjami ... a przecież to \"tylko \" sa chore emocje bo człowiek jest psychicznie zdrowy ... Pojedziesz to Sama się przekonasz i uspokoisz ... Pipeczku ja na nowe też nie mogłam wejść :O może to ma związek z dzisiejszą ....datą ;) Pozdrawiam wszystkich i miłej niedzieli życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×