Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Izolinda Dzięki za informacje na temat bioenergoterapii.Właśnie w poniedziałek byłam z z wizytą u bioenergoterapeuty.Narazie mam mieszana uczucia....powiedziałam mu co mi dolega potrzymał kilka minut ręce z tyłu głowy(fakt ,że czułam przechodzące mnie prądy) i na tym koniec....mam się pojawić ponownie za 2 miesiące i ponoć już lepiej będę się czuła ;) .Oczywiście kazał mi brać leki ,jużeli mam jakieś zapisane,ale ja jestem upartym koziorożcem i rękoma i nogami się przed tym bronie...no chba że jakieś hemeopatyczne...jakoś bardziej przekonuje mnie medycyna niekonwencjonalna...zawsze mi się wydawało,że po środkach chemicznych poczuje się gorzej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izolinda-przepraszam za blad w pisowni Twojego nicku.Zaraz przesle link do KALMS-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
Czesc dziewczyny, jakies pol roku temu duzo pisalam. aaaale zmienilam calkowicie swoje zycie, jest pelne rownowagi i radosci z terazniejszosci. nie jest idealnie ale przeciez nie o to chodzi. w kazdym badz razie podjelam bardzo wiele ryzykownych decyzji i zupelnie przeredagowalam swoj swiat. nie zaluje. zaluje ze tak wiele sie denerwowalam powodzenia i odwagi by zyc swoim zyciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten jesienny ,sloneczny dzien!!!Co on nam dzis przyniesie?Okarze sie pod wieczor. Zycze wszystkim milego i spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A u nas...
A u nas padało od rana,a teraz jest pochmurno i tak jakoś szaro buro!!! Nic się nie chce przez taką pogodę.Okropieństwo.Brrr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile płacicie
za psychterapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie1015
Witam !! Moje samopoczucie dzis kiepskie :-( I znow pogorszylo sie po wizycie w sklepie. Urwalam sie z pracy na chwile do sklepu z art. dzieciecymi aby kupic mojemu chrzesniakowi prezent na urodzinki. W sklepie wszystko ok, a w drodze do pracy - ciezkie nogi, zawroty glowy. Usiadlam przy biurku i przeszlo. No masakra jakas :-( Mama nadzieje ze u Was dzis lepiej :-) Zycze udanego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kokardko 🌻 Miło że do nas wpadłaś Super wiadomosci od ciebie sa bardzo optymistyczne A gdzie teraz jesteś? pozdrawiam wszystkich całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
Czesc Jagodko:) Pol roku temu zrezygnowalam z doktoratu w Niemczech i pojechalam do rodzicow na Slask. Poczatek byl trudny, bo bylam zmarnowana depresja, z ojcem sie nie dogadywalam poza tym bylam bezrobotna. Ale wciaz mialam w sobie sile i wiare ze wyjazd z Niemiec i rzucenie toksycznej pracy to polowa sukcesu. Mialam wakacje i powoli szukalam pracy. No i koniec koncow znalazlam prace w firmie farmaceutycznej w Anglii. Tym razem wzielam faceta za kolnierz i przywiozlam ze soba. i wiesz ta cala sprawa nauczyla mnie niesamowicie waznej rzeczy - ze nie ma spraw przegranych, przegranego zycia, decyzji na amen. ze to my powinnismy modelowac i zmieniac zycie, a nie byc jego niewolnikiem :) jakbym sie tutaj za jakis czas pojawila w dolach to prosze przypomnij mi o tym dobrze?? :) A jak Ty sie czujesz Jagodko?? caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, nie wiem czy mogę sie wtrącic w tak zgrane towarzystwo, ale potrzebuje jakiejs porady. mojemu chlopakowi zdiagnozowano nerwice i lekka depresje, nie to mnie podlamalo a fakt ze On uwaza ze to nasz zwiazek go do tego doprowadzil. to jest trudny zwiazek, wiele razy sie rozchodzilismy i schodzilismy a kilka miesiecy temu wspolnie zamieszkalismy. w pierwszym miesiacu byly 3 awantury, od tego momentu spokoj, a teraz ta jego depresja :( powiedzial ze czuje postepujace rozczarowanie zwiazkiem, ze nie wie co do mnie czuje. a ja z kolei czuje sie wszystkiemu winna. czy powinnam zatem odejsc i dac mu spokoj zeby wyzdrowial, czy to raczej powazniejsza sprawa i on tylko zrzucil wine na mnie zeby jakos sobie to wytlumaczyc? czy powinnam zostac i walczyc? z gory dziekuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra witaj no pewnie ze mozesz to jest dla wszystkich ludzi ( nie tylko nerwusków) trudna sprawa nie wiem sama co mam ci doradzic ale chyba nie powinnas go zostawic bo on napewno potrzebuje cie teraz bardziej ty jestes zdrowa osoba i inaczej patrzysz na to wszytko chyba powinnas mu dac szanse trudne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje drogie kolezanki, starsze stazem, mnie jeszcze, mam nadzieje, pamietaja. zyje , mam sie dobrze albo jeszcze lepiej, z depresji mozna wyjsc, leki mozna oswoic, mozna byc sszczesliewym w zyciu. pozdrawiam i buziole . ps. dzis koncze 50 lat, i caly czas gebulka mi sie smieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUNIA KOCHANA DLA CIEBIE W dniu tak pięknym i wspaniałym życzę Tobie sercem całym zdrowia, szczęścia, pomyślności, sto lat życia i radości. Być może masz i inne życzenia, więc też życzę ich spełnienia. 🌻🌻🌻 Zapewne Ci już wszyscy życzenia składali Twoja twarz była wesoła i uśmiechnięta Lecz została osoba w oddali, która Także o Tobie pamieta, która także Tobie życzy: Dużo szczęścia i słodyczy Wielkich przygód, miłych wrażeń I spełnienia wszystkich mażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 TUNIU .... Rok za rokiem szybko mija, Coraz więcej mamy lat. Lecz pogodnym szczęście sprzyja, Bądźmy z wiekiem za pan brat! Zechciej przyjąc w dniu Urodzin Bardzo szczerych życzeń moc. Żyj odważnie, nie licz godzin, A rozpalisz każdą noc! Niech ten radosny dzień na zawsze Twe troski odsunie w cień i niech sie śmieje do Ciebie świat blaskiem szczęśliwych i długich lat. ❤️👄🌼❤️👄🌼❤️👄🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jest super- wszystko mozna co nie mozna byle zwolna i ostrozna, jakos tak to bylo dawno jak mi sie niechcialo zyc. teraz widze tyle mozliwosci i tak fajnie jest zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat,sto lat niech Tunia zyje nam-w takim zdrowiu,jak dzis!!!!!!!! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie Tuniu Twoim szczesciem i zycze ,aby zawsze to szczescie i usmiech ci towarzyszyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka27
Cześć!Mam 27 lat i trójkę małych dzieci.Mój problem polega na ciągłym bólu i ucisku głowy,napadach ciepła całego ciała oraz bólach żełądka i wymiotach.Leczę się u neurologa od 3 lat,stwierdził on u mnie nerwice ,lecz jak narazie nie może mi skutecznie pomóc.Proszę o kontakt osoby o podobnych objawach lub które wiedza coś na ten temat.Dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokardka 25
iilyama ciesze sie ze tak pieknie ci sie uklada wiem co czujesz. powodzenia w nowej - starej skorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szramka_25
Czesc! Anitko, ja jestem w podobnej sytuacji, chociaz objawy mialam/mam inne. Mam 25 lat i dwójkę dzieci, a na nerwicę cierpię rok. Zaczęło się od bólów głowy,ataków lęku, drżenia, uczucia,że zemdleję, jakby odrealnienia. Skoro leczysz się u neurologa, robiłaś tomografię głowy? Skoro stwierdził u ciebie nerwicę, powinnaś pójść do psychologa,aby tą diagnozę potwierdził lub nie. Z nerwicą nie taka łatwa sprawa i trzeba to wyleczyć,bo samo się nie wyleczy. Życzę powodzenia,jak tylko będziesz miała problem- pisz,tu ci pomogą:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szramka_25
Od dwóch dni tak boli mnie żołądek,że dramat! Lekarz powiedział,że to prawdopodobnie zapalenie śluzówki żołądka,przepisał jakieś globulki i na gastroskopię kazał iść szybko... Lekarka mi powiedziała,że mogą to też być wrzody... I dupa! Boli jak cholera, a najbardziej stresuję się tym badaniem- co wykryje:( A zaczęło się to odkąd biorę seroxtat- jakieś 3 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×