Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

wtajcie! znerwicowany -faktycznie poczatak bywa(ale nie musi ) byc nieciekawy.zupelnie nie rozumiem decyzji lekarza.badzo podobny zestaw lekow dostalam na bardzo podobne samopoczucie .a xanax w dawce 1mg moglam brac wg potrzeby.mogalm dzielic na 4x0,25 lub 2x 0,50.mialam dobrac dawke najbardziej optymalna dla mnie.to zalecenie bylo na 2 tyg .po 2 tyg jak szlam na kontrole xanaxu juz nie bralam wcale!fevarin zadzialal. pozniej (po roku)choroba wrocila ........ wtedy bralam 3x 0,5 przez kilka miesiecy .inaczej byl koszmar.odstawilam powoli -bez problemu. teraz po wielu tygodniach bez xanaxu zmuszona bylam wziac 0,25 .przedwczoraj ....... mam nadzieje ,ze nie pozre go znowu przez dlugie miesiace;) trzymaj sie! milego poranka dla wszystkich

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znerwicowany
No, jest nieciekawie. bol glowy, burdello bum bum ;) w 偶o艂膮dku i jakie艣 takie rozbicie. trza przetrzymac ;) Pozdrawiam :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja jak cos biore hydroxyzyne ale to 10mg bo jakbym wziela wiecej to chyba bym sie nie obudzila rano:P pozdawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Meghan
No w艂a艣nie.... Te偶 si 臋 powiedzmy ciesze z tego powodu 偶e nie jestem sama..Ja ju偶 normalnie nie mog臋 z tym wytrzyma膰.Wkurza mnie to straszliwie... Nie moge wyjsc do sklepu nawet bo si臋 zaczyna.Te g艂upie ataki.. Chcia艂abym 偶y膰 jak normalni ludzie.. A nie jak taki艣 TROLL kt贸ry boi si臋 wychodzi膰 z domu, zostawa膰 sama w domu i wog贸le. Bior臋 tabletki LEXOTAn kt贸re mi wog贸le nie pomagaj膮.Tylko jestem po nich rozbita i senna.MAm 19 lat i ca艂e 偶ycie przede mn膮 .. Ale je艣li ma ono wygl膮da膰 tak jak teraz to ja dzi臋kuje. Wybieram si臋 w poniedzia艂ek do psychologa, na jak膮艣 psychoterapie, w sumie zastosuje wszystko o czym tylko gdzie艣 us艂ysze 偶ebym z tego wysz艂a.. Bo tego chce najbardziej. A mam pytanie.. CZy takie co艣 si臋 nawraca????????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znerwicowany
stres-stop- heh, na mnie juz dawno takie dawki przesta艂y dzialac(Tj. tylko zamulaja:d)-na to szybko tolerancja ro艣nie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znerwicowany
te偶 mam 19lat. i te偶 pono膰 ca艂e 偶ycie przed sob膮. I nie ma regu艂y- u jednych wraca, u innych nie, u innych w ogole nie mija... ale (pono膰 ;/) leczenie i dobra psychoterpia zwieszkaja szanse na pozbycie sie tego, jesli niew ogole, to na dluszy czas. OD siebie dodam, ze coraz mniej w to wierze :)(to tak w ramach pocieszenia ;])

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Co do tego pytania czy mija czy nie ? to moje skromne obserwacje z w艂asnego do艣wiadczenia ..mog臋 powiedzie膰 偶e ...mija!!! tylko .... trzeba zmieni膰 sw贸j tok my艣lenia , naprawi膰 swoje niskie poczucie warto艣ci , uwierzy膰 w siebie , pokocha膰 siebie ... wybaczy膰 wszystko co by艂o z艂e , nie 偶y膰 przesz艂o艣ci膮 i nie analizowa膰 tego co si臋 dzieje wko艂o . Nie siedzie膰 i czeka膰 az samo przejdzie tylko nawet jak brak si艂 , jest zle podnie艣膰 si臋 i chociaz co艣 zrobic ma艂ego co spowoduje 偶e nasze my艣li przestan膮 kr膮偶y膰 przy samych z艂ych sprawach ...m贸wi膰 zawsze to co chcemy powiedzie膰 a nie to co chc膮 inni s艂ysze膰 bo przecie偶 trzeba 偶y膰 ze sob膮 w zgodzie i wtedy gdy nie mamy ju偶 problem贸w i stres贸w , gdy wszystko co z艂e zosta艂o wybaczone i zapomniane ..wi臋krzo艣膰 objaw贸w mija ...ale wraca gdy wracamy spowrotem do punktu wyj艣cia ..i o to w tej chorobie chodzi by pogodzi膰 si臋 nie ukrywa膰 偶e nie jeste艣my idea艂y chodz膮ce tylko mo偶emy czu膰 si臋 zle , 偶e mamy prawo powiedzie膰 ..nie!! gdy czego艣 lub na co艣 nie mamy ochoty . Ja mia艂am wszystkie mo偶liwe objawy . L臋ki gdy by艂am sama w domu , gdy by艂 kto艣 bliski , gdy przyszli znajomi . Ba艂am si臋 gdy zadzwoni艂 telefon , ba艂am si臋 gdy m膮z i syn wychodzili z domu , ba艂am si臋 ugotowa膰 obiad bo mo偶e mi si臋 co艣 sta膰 i co zrobie .... telepa艂o mn膮 wiele miesi臋cy bez przerwy jezdzi艂am systematycznie na pogotowie bo tyle razy mia艂am zawa艂y . Nogi mi si臋 ugina艂y b贸le wszelakie 偶y膰 nie dawa艂y i ..... nagle po ma艂u wszystko zacze艂o zanika膰 . Ale nadal mam problem gdy wychodze sama z domu bo dopada mnie panika . Lecz z tym co by艂o kiedy艣 a jest teraz mog臋 偶y膰 ... codziennie staram si臋 wyj艣膰 na przeciw w艂asnemy l臋kowi i trenuje . Lek贸w od kilku lat nie bior臋 i daje rade ale zrozumia艂am 偶e wiele rzeczy sama robi艂am zle i dlatego tak fatalnie si臋 czu艂am . Dzis ju偶 by艂am na dworzu i nic mnie nie z艂apa艂o teraz latam mi臋dzy kuchni膮 a komputerem ..i jestem zadowolona bo mam dla kogo dzi艣 ugotowa膰 obiad :) Pozdrawiam i mi艂ego weekendu 偶ycz臋 :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 A JA JU呕 MAM DO艢膯
;( :( ;( ;( ;( :( Nie pytajcie co si臋 sta艂o tylko pozw贸lcie mi p艂aka膰 ;(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尲 znerwicowany to pewnie tez zalezy od organizmu mnie od zawsze juz szklanka melisy usypia:)ale w dzien wole nic nie brac, jak juz to tylko magnez, bo zalezy mi zeby dobrze sprawnie funkcjonowac!:) dlatego jak juz jakies leki to tylko an noc

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A JA JU呕 MAM DO艢膯 - skoro nie chcesz zeby pytac to ok; ale czy warto plakac?domyslam sie, ze chodzi o rodzine.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znerwicowany
buu. nie lubie efektow ubocznych-leb mi p臋ka, brzuch wariuje... mam nadzieje, ze rzeczywiscie przejda po paru dniach.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
znerwicowany-przejdzie po kilku dniach.ja na poczatku mialam halucynacje i omamy sluchowe.to byl koszmar.dasz rade-nagroda bedzie dobre samopoczucie.:D a ja mam juz dosc-trzymaj sie .moge sie tylko domyslac ,ze ci ciezko i stalo sie cos przykrego... ja dzisiaj brykam jak sarenka!:):):) ciekawe jak -kierowniczka- bawi sie na weselu?czekam na jutrzejsza relacje:D enigmatik nad morzem-oby zdrowko jej dopisalo! no to zostalysmy my i nasz rodzynek-znerwicowany- pozdrawiam wszystkich milego wieczoru馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znerwicowany
Dzi臋ki za dobre s艂owo :) Omamow i halunow brak. Ale jestem mocno zmeczony i leb i brzuch wysiadaja.:) BTW: jednak dobrze 偶e biore w tej chwili xanax. Bo skoro takie objawy mam z nim, to nie chce wiedzie膰, jakie by艂by bez niego :/

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 A JA JU呕 MAM DO艢膯
Ja tylko na chwil臋...tak mialam k艂贸tni臋 w domu-a raczej wojn臋, wyzywanie mnie od nieudacznik贸w, od paso偶yt贸w...nawet nie chc臋 powtarza膰 bo zn贸w mi si臋 p艂aka膰 chc臋.Ju偶 mam do艣膰 i mam nadzieje 偶e ju偶 mnie w tym tygodniu, najdalej nast臋pnym tu nie b臋dzie. Pozdrawiam wszystkich mnie wspieraj膮cych cieplutko.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A JA JU呕 MAM DO艢膯 - wiem co przezywasz bo mialam podobna sytuacje w domu, NIE WIERZ W TO CO CI MOWI RODZINA, mam pytanie ; dlaczego oni dla Ciebie tacy sa?masz rodzenstwo? NIE ZNAM CIE ALE WIEM ZE UDACZNIKIEM NA PEWNO NIE JESTES! SCISKAMMM MOCNOOOO , NIE DAJ IM SIE DZIEWCZYNO

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja mam juz dosc-trzymam kciuki aby udalo ci sie zaczac zycie na wlasny rachunek.to bardzo przykre co cie spotkalo/spotyka.bedzie dobrze.kiedys uslyszysz od nich przepraszam...ja uslyszalam-troche z innego powodu ale uslyszalam:)nie chodzi o slowa ale o to ,ze poczulam ,ze zrozumiano swoj blad.to duzo zmienilo.trzymaj sie jakos馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 A JA JU呕 MAM DO艢膯
Nie wiem dlaczego oni tacy s膮...naprawd臋, ale powiem 偶e to chora (szczerze) rodzina, na nich brak s艂贸w, a ja pr贸buj臋 co艣 w ko艅cu z tym zrobi膰-psycholog, wyprowadzka...mo偶e co艣 pomo偶e. Mam siostr臋-starsz膮 o 4 lata czyli ma 30,ale ona trzyma z rodzicami...np. ostatnio przysz艂a do mnie i powiedziala kiedy jej dam skorzysta膰 z komputera, a ja powiedzia艂am 偶e teraz ogl膮dam tv(mam w komp.) i mo偶e po藕niej-nie 偶a艂uj臋 jej bo jak wcz臋sniej przyszla i mnie poprosi艂a to od razu jej da艂am, to ona 偶e jej nie chc臋 da膰-m贸wi臋 o tym drugim razie-od razu poleciala na skarge do rodzic贸w i oni zn贸w na mnie si臋 zacz臋li wydziera膰, a 偶e moja siostra mieszka w londynie i przyje偶d偶a 2 razy do roku to nad ni膮 si臋 lituj膮 i jeszcze wtedy powiedzia艂a mi 偶e na m贸j 艣lub mog臋 jej zaproszenia nie wysy艂a膰...otot ca艂a ona.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja tez pare razy uslyszalam ze jestem nieudacznikiem, wiem jak boli:( ale trzymaj sie:* naucz sie olac gadania ich, ty jestes madrzejsza od nich na prawde, bo przeciez zachowujesz sie madrzej niz oni!!!!!:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A JA JU呕 MAM DO艢膯 - poleciala na skarge do rodzic贸w??? przeciez ona ma juz 30 lat; jezeli nie chce zaproszenia na Twoj slub to nie, bez laski,zreszta do slubu masz jeszcze duzo czasu a Twoja siostra pewnie ze 100 razy zdanie zmieni,zobaczysz. Ignoruj to co mowia.przynajmniej sprobuj, wiem ze latwo sie pisze. Twoja mama nie staje czasem w Twojej obronie?zawsze tak razem z ojcem ,,trzyma,,???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 A JA JU呕 MAM DO艢膯
Zawsze z ojcem i siostr膮...czasami nawet dzwoni do niej do londynu i si臋 skar偶y.Tak ma 30 lat-bark s艂贸w,ja jej te偶 to powiedzia艂am, to jeszcze wisku narobi艂a 偶e m贸wi臋 jej ile ona ma lat i 偶e to jej sprawa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Oliwinka
cze艣c. Dzisiaj ca艂y dzie艅 siedzia艂am w domu. Tak mi si臋 nudzi艂o a teraz nie mam co ze sob膮 zrobi膰. Chyba p贸jd臋 spa膰. Chcia艂am was spyta膰 czy takie rozpieranie, jakby g艂ow臋 mia艂o rozsadzi膰 od wewn膮trz to jest objaw nerwicy? bo mam ostatnio i niby czyta艂am ,偶e tak jest ale czy ktos z Was to mia艂? co sie dzieje z naszymi kole偶ankami? Mam 25 lat nie pojawia si臋 wog贸le, szkoda i Zdr贸wka nie widz臋. nie kruszmy si臋:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
There's no other men like U:)))) I wannna feel -I`m for you. I wanna know -I`m just for you. I wanna taste life with you. I wanna see myself for with you. You let me be who I am. You make me feel -I`m the best. baby, please let me be with you, babe. I wanna scream out your name. Baby,baby, baby like you. There`s no other man like you. oh baby baby i love you. There`s no other man like you. I wanna know what is it like. To be the one to be your wife. I wanna may I feel fine.. So let me carfull you right now. You let me be who I am. You make me feel -I`m the best, Baby, please me be with you babe. I wanna scream out your name. Baby baby baby like you. There`s no other men like you. oh baby baby baby I love you. There`s no other men like you. Baby, I need soo, you know. I gonna get you , honey , I need you soo , when you saw,. Babe babe now. baby baby like you. There`s no other man like you. oh baby baby baby i love you. oh there`s no other man like you. Step on the way, with you, I wanna scream out your name, Step on the way with you, I wanna scream what your name. Step on the way with you, .;..oh baby known, There`s no one like you.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Meghan
ZNERWICOWANY dzi臋ki za s艂owa pocieszenia heheeh :)) Ja te偶 oczywis膰ie jak narazie my艣le ze to mi nie przejdzie... A to 偶e chodzi tutaj o to zebym zamkn膮膰 i nie zyc przesz艂o艣ci膮 to si臋 bardzo zgodze... Tylko 偶e ja nie mog臋 tego zrobi膰.. Bo moja przesz艂o艣膰 to moja tera藕niejszo艣膰...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc Ksiunia, ale numer z ta kuku艂k膮. Dawno nie mia艂am okazji po艣mia膰 si臋 tak szczerze i spontanicznie, ale tym co napis艂a艣 rozbawi艂a艣 mnie i mojego m臋偶a tak, ze brzuchole nas robola艂y;) Widz臋, 偶e tak r贸偶nie z wami nerwuskami, a mnie dobrze , mam jakie艣 pojedy艅cze \"schizy\" ale olewm je i jest dobrze. Zacz臋艂am to traktowa膰 bardziej na luzie i mniej przejmowa膰 tak og贸lnie, wymysli艂am sobie taki tekst \" No i co z tego\" lub \"No to co...\" i jak sobie m贸wi臋 to w sytuacji trudnej a mam ich ostanio do艣膰 duzo to tak mi 艂atwiej, nie czuje tego napi臋cia, tej odpowiedzialno艣ci jak膮 nosi艂am zawsze za siebie i \"ca艂y 艣wiat\". Pozdrawiam wszystkich ca艂uski papa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znerwicowany
I zimno i ciep艂o... niby niewiele stopni, ale jak sloneczko wyjdzie, to od razu sie robi gor膮co...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
u mnie tez wlasnie niby zimno,ale w sloncu to goraco:) podobno we wtorek maja byc upaly:)!!! U mnie dzis ok, zaraz wychodze do mojego faceta mu posiedziec na glowie:))) Milego wiec dzionka, wieczoru i nocki:*

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×