Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

mozecie pomyslec ze jestem jakąs anorektyczka ale ja zawsze bylam szczupła. wazylam zawsze 46 kg a prze to ze mało jem ostatnio (boje sie ze wszystko i tak zwroce) schudlam 5 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam te objawy,nachodzilam sie po lekarzach,no ale chyba o tym czytalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko mama wie... moge na nią liczyc, jest zawsze ze mną i jak mam atak to rozmawia ze mną i mi bardzo pomaga. Chce bym poszła do lekarza ale ja nie chce... che sama to przezycieżyc i wierze w to ze mi sie to uda !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalezy porobic badania,aby wykluczyc jakas chorobe inna niz nerwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz muszę iśc na kolację, ale choć tak szybko-Witam nową koleżankę młodą 19 -letnią! jesteś w wieku mego syna! Bardzo się ciesze, że tu z nami rozmawiasz. Głowa do góry, po mału i Ty się wyleczysz, tak jak i my. najpierw trzeba bardzo chcieć i sie nie poddawać, sporo na ten temat rozmawiac z rodzicami, kimś najbliższym-jeśli masz kogoś takiego. No i podstawa to wizyta u psychologa. naprawdę to nie boli, a zobaczysz jak Ci ulży i znajdziesz światełko w tunelu. Potem jeszcze tu wpadne, trzymajcie się. Acha, mnie też boli glowa dziś od południa-chyba coś z ciśnieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojda ci inne objawy.trzeba wyjasnic dlaczego jestes taka chuda!bo nawet nie szczupla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz,jest MAAAJA,b.fajna dziewczyna.i jest nas tu wiecej choc rzadziej zagladajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ... jestem z gdanska. Dzisiaj sie czuje dobrze, 3 ataki ale nie takie straszne jak ostatnio... mam wrazenie ze poradze sobie z tym, nie wiem skąd dzisiaj u mnie ten optymizm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem!Coś nas mało dzisiaj, cieszę się, że Pipek jesteś zadowolona z fryzjera.U mnie zamiast remont się kończyć, to wciąz jest w fazie rozgrzebania, powoli mam tego dosyć.I tak dzielnie się trzymam jak na taki mętlik w domu.Nasza młoda koleżanka już poleciała, ale dobrze że z nami czasem chce pogadać. Powinna iśc do lekarza koniecznie. od tego trzeba zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa_mahy_dwie_jamahy
ja też jjestm, nieudzielam sie zaczęsto , tylko sobie czytam..... jutro na 8 rano ma pierwszą wizytę u psychiatry, napisze wam jak poszło jak wróce, a tymczasem.....kochany Atarax :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DWA MAHY,zycze powodzenia i czekam na opie jak bylo.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa mahy-zabezpiecz się hasłem! Cieszę się że idziesz do lekarza, ale jak rano?! Ja o tej porze jeszcze czasem śpię i na pewno nie mogłabym opowiadać o sobie. Mam nadzieję, że jestes,,skowronkiem\" a nie ,,sową\". Napisz koniecznie! To dobry krok! sama też parę tygodni temu to wykonałam 1 raz i żyję. biorę nawet lek antydepresyjny i tez zyje i nie widze w tym niczego złego, a co ważne pomału przestaje sie bać wszystkiego i jestem baaardzo spokojna. Pipek, no ale co można więcej zrobić, nic. przecież sama musi to zrozumieć, że powinna o siebie walczyć. Ma zapewne jakieś instynkty samozachowawcze i to zrozumie, tak jak każda z nas. Chcemy żyć spokojniej i dlatego coś w tym kierunku robimy. Nie warto tylko narzekać. trzeba próbować znaleśc swój sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 Prosze pomóżcie mi, czuje takie napięcie mieśni na twarzy, zębów. Co z tym robić? Czy to minie samo? Np. jak bede sie dlugo relaksowac , nie mowie ze odrazu ale z czasem czy minie czy lepiej brac cos na to? Ale co? Ja teraz pije meliske, hydroxizine biore, krople L\'72 i czesem na noc Sirdalud. Ja mam 20 l. i nie chce w siebie pakować mnóstow leków. Odstawiłam stimuloton bo i tak po nim nie widzialam poprawy, a jak dla mnie jest on dość drogi. Prosze, prosze, prosze o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim!!!nie mialam czasu tu wczoraj zagladnac, dopiero teraz wszystko czytalam.Tez zabezpieczylam sie haslem tylko nie wiem czy mi sie udalo:-) zaraz zobacze.Wawa rozumiem cie z tymi lekami, ja tez boje sie tyle tego łykac, pije tylko melise, biore magnez i kalms jak potrzebuje.Nie wiem dlaczego dalej boli cie ta twarz:-( myslalm ze rechabilitacja ci pomoze.Połóż sie i zrelaksuj moze ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załamana Pisałam Ci kiedyś, że po zabiegach rech.ma prawo nawet nastąpic chwilowe pogorszenie/do 2tygodni/ przecież wszystkie nerwy w tej części kręgosłupa zostały naruszone zabiegami-teraz muszą się zregenerować/troche cierpliwości. A ile dni miałas te zabiegi i jakie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam do 17 do 29 lipca (2 tygodnie)- masaże na kręgosłup, wyciągi szyi, ćwiczenia na sali, inetrdem, laser. Wszystko codzinnie (prócz soboty i niedzieli). Schodziło sie dzinnie okolo 1,5-2 h. Teraz od poniedziałku mam tylko wyciągi szyi i ćwieczenia na sali i to jeszcze mam mieć 11 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×