Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Jestem. Zrobiłam pranko,posprzatałam,zrobiłam kolacyjkę.Syn własnie wyszedł na spacer z dziewczyną i zostałam sama. No i czuję że moja nieodłączna koleżanka krązy gdzieś w pobliżu domu.Boże jakie to jest wszystko chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy macie cos takiego, że jak się porządnie najecie bo coś Wam bardzo smakuje, to wtedy zaczynaja sie sensacje typu kołatania serca itp. Ja to zauwazyłam u siebie juz dawno.No i staram sie tak nie obżerać ale czasami grzech łakomstwa niestety popełniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pzrypomniało mi się że kiedys czekałam taką definicję nerwicy: że jest to taki stan układu nerwowego,który wprowadza w błąd nasze ciało wywołując objawy różnych chorób. No sporo w tym racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zeby samemu sobie wywoływać objawy chorób których nie ma? Możemy być z siebie dumne-to tylko my potrafimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też po przejedzeniu/choć jem z regóły małe porcje/ mam odczucia szarpania serca-tzn. nasilają się skurcze dodatkowe.Tak sobie to wmówiłam, że serce mi lata bo za dużo jem, że już nawet trochę schudłam. Zup nie jadam wcale, bo po zupach zawsze mi ,,bulgoce\".No i mniej cukru-bo fermentacja.Teraz biorę taki lek na lepszą pracę jelit i zauważyłam poprawę, może w jelitach robią się jakieś skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge sie najadac bo mam przepukline rozworu przelykowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek, a jak to się czuje taką przepukline i jak ją odkryłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa_mahy_dwie_jamahy
cześć tak, pomyliłem sie w nazwie , przepisał mi pramolan. Powiedział tez że atarax to lek doraźny, który nieleczy tylko usówa skutki. pramolan kazał jeśc pół roku. Acha i oczywiście nazwał chorobę (choć nie wiem jakim cudem, skoro rozmawiałem z nim raptem 5 minut) pewnie sugerował sie lekami któree mu pokazałem które zazywam. Nie wiem czy zażywac ten cały pramolan, chyba ze komus z wasa pomógł. Ktoś pisał o skutkach ubocznych, mozna wiedzieć jakie to skutki? Pozatym Atarax pomaga mi bardzo, bez niego chyba dalej bym sie męczył. Pokazałem mu jeszcze LEXOTAN, i jak go zobaczył od razu powiedział ze uzależnia, choć kilka razy zażywałem ,stwierdzam że tez pomaga. ps...dzis sam jestem dziadkiem, więc cóż móglbym dac mojemu wnuczkowi jeśli nie ATARAX :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa_mahy_dwie_jamahy
acha, nienapisalem jaką chorobę stwierdził......to jest nerwica lekowa, co przecierz sam wiedziałem. Nietrzeba psychiatry zeby sie dowiedziec, juz moj lekarz rodzinny mi to powiedzał i przepisał te same leki co on tzn propranolol, bo ten nowy to jego pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juras
Siedze ostatnio w necie i szukam info o nerwicy bo takowa stwierdzono u mojej zony i trafilem tu przypadkiem.Ale na wszystkich forach to samo kolka wzajemnej adoracji i zadnej pomocy.Ludzie tak z tego nie wyjdziecie.Jedna cos ma a 5 innych juz tego szuka u siebie.Rozhorowac sie mozna.Jedna chyba rozsadna ktora cos robi i naprawde chce pokonac chorobe to niejaka Ronka.Tak trzymaj dziewczyno.Zycze ci powodzenia.Masz szanse z tego wyjsc.Zegnam.Ide szukac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa_mahy_dwie_jamahy
następny magister sie znalazł powyżej.....idz szukaj iniewkurzaj mnie bo i bez tego ajestem nerwowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Juras
a Ty co robisz jak nie szukasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewczynki i chłopcy. U mnie spokój, bo tylko dom-praca-dom-praca, a to przecież miejsca bezpieczne i znane. O widzę , że kolega Juras mnie docenił,miło.Ale wyjść z tego,drogi kolego,chcemy wszystkie, a nie tylko ja.Życzę zdrowia żonie.Co? Wszyscy powyjeżdżali na wakacji? Nie ma nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM! Wrocilam z USG jest ok.,bez zmian. Maaaja,te przepukline wymyslilam ja,a gastroskopia potwierdzila.objawy to;ucisk przy schylaniu sie.przy pochyleniu np.przy myciu zebow,uczucie pelnosci,takie pieczenie w klatce piersiowej,niekiedy zgaga.jak mi dokucza z tym pieczeniem to mysle ae zawal i lece robic EKG,bo objawy sa podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta przepuklina to jedyna choroba potwierdzona medycznie. No oczywiscie procnaszej kolezanki-NERWICY,jak to okreslila Ronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsza choroba jaka mam to HIPOCHONDRIA,nie chce mnie oposcic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek dobrze że usg jest ok.A teraz zagoń koleżanke do roboty-może się wykończy wreszcie.Daj jej wycisk! A mnie lekko telepie, bo własnie jestem w pracy i odwiedziła nas emerytka i opowiadała mi o swoim zawale,który przeszła w ubiegłym roku i o mężu, który walczy z rakiem.Jeryyyyy! Dlaczego właśnie mi musiała to mówić??????? Zaraz poleciałam zaparzyć meliske i poratować się walerinem. Emerytka nie wygladała na przerażoną w odróżnieniu do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potomek idź zamknij się na oddziale leczenia nerwic bo coś bełkoczesz strasznie a to nie są przelewki. Wyraźnie Ci sie pogarsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! od rana nie miałam zadnego ataku!! :) czuje sie tak ..... inaczej, lepiej :) wczoraj tylko jeden a dzisiaj .... chyba za szybko by powiedziec: \"wygrałam!\" ale jestem dobrej myśli :) buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewrazliwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przewrazliwiona
mam prosbe wielka bo odkrylam ze mam objawy nerwicy takie jak stokrotka26 i mala smutaska...chociaz juz dawno te dziewczyny nic nie pisaly to jesli zagladaja jeszcze na forum to niech sie odezwa, moze razem cos sobie pomozemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwi
pocieszaylas mnie troszke... choc mi sie wydaje ze majac niskie cisnienie moge dostac w kazdym momencie zawalu. pozatym mam zawroty glowy i czuje sie ogolnie rozbita i ciagle sie na wszystich wkurzam. zastanawiam sie czy to moze byc nerwica? jak mozna sobie samemu z nia radzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam niskie cisnienie,lekarka powiedziala ze ok.ale ja nie mam tej pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam stwierdzone niby nadcisnienie,biore leki na obnizenie i teraz mam takie niskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytaj to forum,tam sa wszystkie odpowiedzi na twoje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mam dzis kłopot z jelitami chyba, albo czymś sie strułam. Wzięłam Saltonal może minie, nie mam teraz siły iśc po ten sławny stoperan, zobaczę jak będzie dalej. cholercia zawsze coś.Zjadłam obiad poza domem, ale nie wiem czy to przez to? wczoraj zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne-z polecenia gin, może to być od tego? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×