Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość ja d
ja mam 36.moj tata 66 ale ja nie moge za nim nadazyc.noooo troszke sobie polegiwalam.he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada777
Dobranoc dziewczyny spokojnej nocy bez nerwów, prądów,cierpnięcia nóg i rąk oraz bulów głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wiem czy te objawy,które mnie napadają to jest nerwica,ale mam coś takiego,że ogólnie jestem osobą odważną ale gdy przyjdzie isć mi na zajęcia i usiąć w ławce wcześniej niż na ostatniej i mam świadomość,że ktoś za mną siedzi,ze ktoś na mnie patrzy,to mam cos takiego,ze sztywnieją mi mięśnie i następuje drganie głowy i teraz mam taką sytuaję że tak siedzę i przeżywam nie każdą klasówke czy test ale zajęcia,jak ja na nich wytrzymam bez drgania głowy,bo przecież ktoś może to zauważyc,to są takie trzęsące ruchy.Na ostatniej ławce tego nie odczuwam.To nerwica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Gabi ja tez mam koszmar w glowie i sercu boli mnie jedno i drugie w nocy wzielam 2 xanaxy i nic strasznie mnie zdenerwowal syn i mialam powazna rodzinna rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doMarysia 60
nie powinnas brac 2 xanaxow tylko 2 tabletkę cos na uspokojenie!Xanax jest na lęki poza tym szybko uzaleznia,więc nie powinno się przekraczac dawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Boze to co mam wziac za leki na uspokojenie bo ja w tym domu oszaleje i bardzo boli mnie serce nie mam checi zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marysia60
sama widzisz ze xanax nie pomaga na zdenerwowanie:(uspokaja i łagodzi lęki ja bym wzięła relanium też swinstwo ale przynajmniej działa uspokajająco albo syrop hydroxyzyna czy coś ziołowego z apteki. Czasem dobrze jest się wykrzyczec na domowników i powiedzieć im kilka słów prawdy niż tłumic to w sobie bo potem nasilają nam się objawy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
nie moge juz dalej tak zyc jestem uzalezniona od wszystkich bo jestem chora ja nie mam przebicia glosu a hydroksyzyna dziala uspakajajaco jak sie ja bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marysia60
post wyzej pytasz o cos na uspokojenie a teraz piszesz hydroxyzyna uspokaja:Ono pewnie ze uspokaja...zdecyduj się o co ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efka43
Marysiu wez coś na uspokojenie i porozmawiaj wtedy z domownikami ,powiedz im że prosisz ich o pomoc w takiej postaci żeby nie dawali Ci powodów do tego żebyś się bardziej denerwowała. Nie wiem jaką masz sytuację ,ale jeśli porozmawiasz z nimi i powiesz co czujesz i o tym co cię boli to skoro to są ludzie dorośli lub dzieciaki takie które coś już rozumieją to będą wiedzieć w jaki sposób Ci pomóc żebyś nie musiała tyle łykać leków na uspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efka43
Ada777 jak najbardziej zadzwon do dawnego swego przyjaciela. :) Przecież to zawsze jest miło porozmawiać z kimś kogo się kiedyś znało. Ja mam również takiego znajomego którego poznałam jak miałam 16 lat ;) i wyobraz Sobie że do tej pory utrzymujemy kontakt . Piszemy do Siebie meile,wysyłamy sobie życzenia na święta i imieninowo- urodzinowe . Wytłumaczyłam mojemu mężowi kto to dla mnie jest ,bo na początku był zazdrosny i bał się że go zosawie dla tamtego :) Z mężem jestem już 24 lata i nigdy na żadnego innego bym go nie zamieniła ,ale z przyjacielem nadal utrzymuję kontakt. dzwoń !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efka43
Pipek to widzę ze my tu jesteśmy już "leciwe kobitki" :) ja mam 43 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Dzieki Wam wszystkim za pomoc ale moge liczyc na Was a nie na domownikow bardzo bym chciala zeby tak bylo mam46 lat a czuje sie na 89-90 lat to moje zycie mi tak dokopalo potrzymujcie znajomosci bo zycie jest ciezkie dla Nas a taka przyjazn duzo pomaga niewiembo ja tylko dom dom dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia29
mamo Julki! nerwica mi paradoksalnie pomogła nie brać leków, bo jak dostawałam receptę i przynosiłam takie świństwo z apteki, siadałam nad ulotką i zwyczajnie bałam się je brać! tym bardziej że na większości z nich jest jak byk że mogą potęgować stany lękowe, powodować koszmary senne itp i kupa skutków ubocznych, więc jak się naczytałam wywalałam to do kosza. A potem psycholog powiedział mi że leki to tylko uśmierzacz a problem zostaje i wydłużają terapię, bo czujesz się lepiej i nie pracujesz nad sobą tak intensywnie. Przerobiłam to i popieram. Ada777, wiesz, takie gdybanie to często źródło frustracji, masz nowe życie, ono jest TWOJE, a marzenia i wyobrażenia... sama wiesz. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mnia 29
pytanko a Ty przechodziłas psychoterapie? jak długo trwała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Efka,my chyba jestesmy w takim wieku ze pomalu wszystkie swinstwa nas dopadaja. Marysia bralas krople L 72?moze zamiast xanaxu wez 20 kropelek L 72? Pozdrawiam.zycze milego popoludnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia29
moja terapia trwała od stycznia do lipca, 6,5 mca, częstotliwość spotkań co 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada777
Efka 43 spróje zadzwonić jak mąż wyjedzie za granice.Może odświerze starą znajomość tym bardziej ,że jedno zdarzenie z przed lat nie daje mi spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada777
Marysiu mnie domownicy też nie rozumieją , mąż nazywa mnie czubkiem i już, kiedyś się z nim kłóciłam, a teraz udaje ,że go nie słysze tylko w nocy mam póżniej drętwienia i na drugi dzień jest mi słabo ,nieraz myśle że mogłabym skopać mu dupe i może toby mi pomogło.Moi pseudo przyjaciele też już dawno dali sobie ze mną spokój , niektórych znałam 20 lat i co , z czasem mojej choroby nie dzwoni telefon ,a "przyjaciółka" jak wpada to na pięć minut tak jak nigdy by nic się nie stalo, a ja na nich wszystkich zawiodłam się i już.To gadanie z wami naprawde dobrze robi.I jeszcze jedno mama znajomą ,która bardzo mi pomogła i pomaga ,nigdy bym się po niej nie spodziewała ,że tyle mi od siebie da nawet głupie płyty relaksacyjne kupiła z myślą o mnie, a nikt jej o to nie prosił.Chyba mam nowego przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada777
Minia trzeba marzyć ja jak nie moge zasnąć to marze spróbuj pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada777
Wikuszka opowiedz coś więcej o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ada77 ze tylko ty tam jestesc wiec moze pogadamy.nie przestudiowalam calej twojej histori bo dopiero wczoraj znalazlam ta strone i jestem nowa internautka ale pomalu sie wprawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja nerwica zaczela sie 10 lat temu nie mam z kim o tym pogadac poniewaz kto to zrozumie tylko moj wspanialy maz jest ze mna i jak mam ataki paniki pomaga mi ale napewno ani w jednym procencie nie zdaje sobie sprawy jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada777
10 lat to kawał czasu męczarni dobrze ,że masz w mężu oparcie.J choruje od półtora roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim panicznie sie boje zostawac sama w domu albo jak nie ma kogos bliskiego przy mnie ty chyba tez z tego co zdazylam przeczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×