Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Sycylijczyk,a czym ty sie zajmujesz,co robisz w swoim zyciu? uczysz sie,pracujesz,czy jak? ty jestes mlody ,mam syna dokladnie w twoim wieku,spedza duzo czasu miedzy ludzmi w swoim wieku,uczy sie,bawi,uprawia sport.... ja rozumiem twoja chorobe,ale moze postaraj sie przebywac z rowiesnikami,wyjsc do pubu, umowic sie z jakas mila dziewczyna,moze uda ci sie chorobsko odstawic w kat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Teraz Żwirek z muchomorkiem przeszli na zasłużoną emeryturę... :) Sycylijczyk nie widziałam Twego zdjęcia, bo choć już parę razy prosiłam i podawałam swój adres nic od nikogo nie dostałam. :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Pa lidiuszka, ja też jestem na chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
ALE 30- 29 LAT TO DOBRA DLA MNIE DZIEWCZYNA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko,moze naszych chlopakow wojo ominie,slyszalam,ze od 2008 ma byc juz tylko wojsko zawodowe,i ma nie byc klasycznej sluzby,tylko jakies szkolenia,ja mam dwoch,i tez ich nie puszcze,jestem mama-kwoka hi,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
pewnie, że dobra, przecież wiek nie jest najważniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
mascarpone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
poproscie MIŁOSZKĘ O MOJE FOTO JESLI CHCECIE ALBO PRÓBOJCIE PYTAJCIE O MOJE FOTO DZIEWCZYN NA PEWNO KTÓRĄŚ NA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
NIE ,MIALEM NIEDAWNO TAKA:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mascarpone masz racje...moze ich ominie tez o tym zawodowym wojsku slyszalam....net mi sie zawiesza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
taka KT?RA ma 30 a wygląda jak 20 jest odpowiednią ma inny urok i inne mądre podejście do zycia .przed nieco 30 jest najlepszą z wygladu i myśli bez zbędnych żartów jestem poważny oceniają mnie na 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz,to jest tak,jak napisala Niespokojna,wiek nie jest najwazniejszy,nie patrz na nic,jezeli czujesz,ze ta kobieta da ci to,czego potrzebujesz,uczucie,troske i zrozumienie,to sie nie zastanawiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!dzieki za zdjecie Sycylijczyka,ale nie moge otworzyc pliku.nie wiem dlaczego.Zaluje,ze nie moge zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie czujesz? siedzisz sama tak jak ja? moja corka pojechala na turniej tanca(jako kibic) bedzie pozno ,syn gdzies z kumplami ,maz w pracy a ja leniuchuje sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie samopoczucie kiepskie sama nie jestem.Dzis troche sprzatalam obiad zostalo prasowanie,czego nie znosze.corka poszla do kolezanki z bloku,maz czyta a ja weszlam troche do was,syn ma dzis szkolenie zwiazane z praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×