Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Pipek przesle Ci zdjecie jak bedzie moja corka bo ja nie potrafie Jestem 129 km od Warszawy ale u mnie sypie jak cholera Martwie sie o corke bo dzis pojechala do szkoly i zeby szczesliwie wrocila. Zrobilam sobie malenka czarna i moze zrobi sie lepiej Moje psy siedza w budzie bo nie lubia sniegu Musze jescze ugotowac im kasze ale najpierw my,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w stolicy teraz pada niewielki snieg.Nie martw sie -corka wroci cala i zdrowa.Pieski nie lubia sniegu-moj tez nie lubi.Ja juz pije 2 kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chetnie bym gdzies wyszla Chyba to zrobie Moja kolezanka kupila sobie nowy telewizor musze go pojsc zobaczyc Posiedze z godzinke to szybciej czas bedzie lecial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Pelasia świetne te punkty , zaraz je skopiuję i prześlę abym mogłą odebrać w komputerze w pracy. Tak sobie myślę ,że chyba coś zrobię. Klika lat temu stowrzyłam pokażny zbiór (oczywiście powiększał się z biegiem lat) ciekawych rzeczy na temat: pozytywnego myślenia, fung shiu , huny , jak szukać pracy oraz jak pisałam wcześniej ( nerwica tam też jest)moje własne relaksacje. Był problem jedynie z nagraniami , i na początku ze stroną internetową. Wprawdzie załatwiłam jedno i drugie ale jak zwykle nie mam na nic czasu. Ale tak myślę ,że poproszę kuzyna który właśnie zawodowo tworzy strony i już nie raz mi truł kiedy ja to w końcu pokażę światu:-) I tak sobie pomyślałam czemu nie zrobić stronki, wklejenie tekstów to przecież żaden problem . I mogłybyście mi pomóc , bo przecież każda z nas ma jakieś \"złote myśli\" i moze by coś ciekawego powstało? Jeśli się zgadzacie to przezwyciężę lenia i biorę sie za robotę:-) Jeśli któraś z Was ma pomysł na tytuł strony ? Pelasiu! Ja przejrzałam tylko dziś wpisy ale piszesz też o jakiś sprawach związanych z religią. To dla mnie też bardzo ciekawe tematy. Napisz coś wiecej. W poniedziałek postaram sie Wam wysłać jeden relaks , oczywiście pisany ( ale z dokładną instrukcją) albo \"zdrowie\" albo \"dobre samopoczucie\":-) Olabasi! Nie zdołowałaś mnie , tylko czasami są sprawy , któe dają nam wiele do myślenia. Może źle określiłam ale to o czym Ty napisałaś dla mnie było bardzo ważne . Wiadomo pierwsze wrażenie, potem analiza i jest ok. Ale powiem Ci ,ze w nocy obudziłam jak nigdy ,po złym śnie. Ponieważ nie wierzę w sny ( te prorocze mają chyba tylko wybrani:-) musiałam trochę nabrać dystansu do nocnej rzeczywistości. I już teraz naprawdę jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miłego dnia doszła kolęda wiem , że to późno ale jest piękna.. prosze wysłuchajcie jej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie w ten śnieżny dzionek.Czesc[czesc Pipku, Mamo julki , Zgredku,Marzenka,Basia ijuz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamo Julki i Liduszka! Koleda doszla owszem i gdzies sie zapisala ale nie wiem gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie nie doszła kolęda Pipus podeslij jak mozesz zdjecie Hexy i Nadzi jak mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz po obiadku,postanowilam dzis wyjsc z wizyta do znjomej,a niech sie dzieje co chce-ide! juz sie zrobilam na bostwo i ...zobaczymy,mysle ze bedzie ok.Mamojulki przesłalam Ci swoje zdjecie,czy moge dostac Twoje? zycze wszystkim miłego popołudnia 🌼 Basiaijuz pomysl przedni,popieram i w miare moznosci sluze pomoca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:-) jak samopoczucie? Pelasia dzieki za fotke.jestes super dziwczyna.przesłałam ci tez swoją. Mamo julki tobie też dziękuje za fotki.masz śliczne, słodkie dzieciaczki.dziekuje tez za słowa otuchy. dziewczyny proszę was jeszcze o zdjęcia.basia ciebie przede wszystkim bo twojej nie mam.ja odeśle swoją fotke. neci007@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY I CHLOPAKI,i mpreza byla super, wrocilismy o 4 i zasnelam w locie czyli szybciej niz doszlam do lozka, na treningu byly luzy wiec zyje , tylko oczy tak piwka spac sie chce a musze jeszcze wstawic kurczaka na obiad. chyba rodzinke ciut przeglodze bo jakos powolnie mi wszystko idze , nachetniej bym poszla spac. czytam i czytam i wiidze,ze niezla grupa terapeutyczne sie z nas stworzyla, moj wysfiechtany poimprezowy mozg nie jest w stanie czytac ze zrozumieniem ale jutrro za to sie wezme- maniana. jutro tez sie wezme za..................................no i nad tym powinnam popracowacwszystko maniana. pelasia, kiedys w necie natknelam sie na slowniki slow ktore przejelismy z jidisz i niemieckiego i odwrotnie, jak wiele z tych slow jeszcze w Łodzi funkcjonuje, czasami jeszcze starsze pokolenie opowiada o szkolnych kolezankach i kolegach roznych wyznan i np. swietach ktore wspolnie obchodzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy pieka, Freud chyba gleboko sie klania, albo zwykla literowka e i w lezy obok siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipek możesz przesłać moją fotke pelasi bo nie mam jej meila.odesłałam tobie moje zdjęcie bo zapomniałam ze ty przysłałaś mi pelasi fote. o rany ale zamotałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie mam pytanie.powiedzcie mi jak się czujecie na drugi dzień po jakiejś imprezie gdzie sobie nieźle wypiłyście.jak znosicie tzw. kaca. czy macie wtedy jakieś napady nerwicy, lęku itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia,juz wyslalam Pelasi. Jesli chodzi o imprezki-to ja nie pije alkoholu.Boje sie laczyc tabletek z alkoholem.Wiem troche alkoholu nie zaszkodzi,ale ...boje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pije tylko piwko.wtedy tabletek żadfnych nie biore.nie za pomne nigdy gdy zaczęłam chorować.jeszcze nie wiedziałam co mi jest.bylismy na imprezie.piłam tam drinki.na drugi dzień myślałam ze umieram.ale to nie był taki kac typu ból głowy, nudności itd. to był potworny atak nerwicy.myślałam że pęknę od środka.od tamtej pory nie ruszyłam nic mocniejszego.ciekawa jestem jak wy przechodzicie takie stany. dzieki pipek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich na tym forum.Mam nerwicę od 7 lat i może choć trochę mi pomoże jak będę tu zaglądać.Pozdrawiam wszystkich i chciałabym sie z wami poznać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka to jest jeden z \"wyzwalaczy\" nerwicy jak pisałam wcześniej w kilku postach. Ale nie jest powodem nerwicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Zgredek i podczytujące chłopaki! Witaj Iwka 🌼 Mam nadzieję, że forum Ci pomoże. Gdzieś na kafeterii ktoś napisał, że lepiej tu nie wchodzić, bo się można załamać, ale wielu osobom ono bardzo pomogło, mnie niesłychanie mobilizuje i dodaje sił do przezwyciężania objawów nerwicy lękowo-depresyjnej. Napisz może parę słów o sobie, jak się leczysz, skąd jesteś... U mnie dzisiaj ok, chociaż zaczęłam się zastanawiać, czy nie powinnam jednak chodzić raz na tydzień na terapię. Teraz chodzę co dwa tygodnie, a ostatnio troszkę objawów wróciło, głównie tych lękowych. Oczywiście w znacznie mniejszym natężeniu, ale jednak. Irracjonalnie zaczęłam się znowu bać obrony pracy mgr, która przecież za pół roku najwcześniej. Nie ma żadnych problemów na studiach ani z pracą, wręcz przeciwnie, odkąd zaczęłam brać leki, swobodnie wygłaszam referaty i jestem aktywna na zajęciach. Więc nie wiem, dlaczego to wraca :O Znowu czuję blokadę wewnętrzną np. przed wyjazdami :( Necia, pytasz o alkohol. Odkąd biorę Seroxat, nie piję w ogóle, bo jednak nie powinno się, chociaż to lek nowej generacji. Wcześniej nic mi się nie działo po alko, nawet jak już miałam objawy nerwicy, nie czułam się ani lepiej, ani gorzej następnego dnia, chociaż zawsze wypijałam maksymalnie 2 piwa albo 2-3 drinki, więc to mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich wieczorowo ;) Kasiu33 zawsze było z moja poczta ok . A robisz po ...efka ...kropkę ? może dlatego nie przesyła . Albo któraś z dziewczyn prześle fotkę Kasi 33 ...plisss ;) Dzis u mnie pada deszcz , zrobi sie ciekawie w nocy jak przyjdzie mróz . Moje wspomnienia dnia po ...to był koszmar bo potrzebowałam kilku dni żeby dojść do siebie i dlatego zdecydowałam że już nikt mnie do alkoholu nie zmusi . Ja go bardzo zle tolerowałam . Widzę ze mój syn też nie za bardzo moze bo wtedy śpi z ... miską ;) ale mój ojciec był alkoholikiem .Chyba odziedziczyłam inne geny na szczęście . Nawet jedna setka sprawiała że czułam się zle . Teraz mam spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego,ale Efko dostałam zwrot mojego maila do Ciebie-z trescia-problem z wygenerowaniem wiadomosci-cokolwiek to ma oznaczac! moze ktoras z dziewczyn podesle Ci moja fotke,kilka juz ja ma. Efka,kilka stron wstecz podałas adres na ktory pisałam dpo Ciebie,moze cos nie tak z tym adresem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska ja zaraz Efci wysle ,bo mam ,dzieki! Corka dojechala szczesliwie w gory,uff!!!!!caly dzien stresa mialam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze,ze Twoja mała szczesliwie dojechala na miejsce,zwłaszcza ze dzis rzeczywiscie sa fatalne warunki na drogach.sniegu duzo,to napewno bedzie miała udane ferie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podalam niedawno link do ciekawego artykulu na temat nerwicy-czy czytalyscie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×