Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Mama Julki Dzieci sa cudowne Tylko mozna je calowac i kochac A Ty jestes mloda i fajna dziewczyna Cudowna z Was rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie...........własnie wrocilam z pracy i moge z Wami troche popisac............pozdrawiam i duzy BUZIACZEEEEEEEEEEEEEEK..........dla kazdej z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dostałam maila od Efki basiijuz i gosiaka :) nie mam nic od Marzenki ani nikogo więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana wyslij mi zdjecie inaczej jest jak sie widzi osobe z ktora sie pisze Moj adres to godz 14.15 str 792

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wyslalam zdjecia ale na adres ze zdjec Nie potrafie wyslac Napisz mi adres do MAMA JULKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAMA jULKI DZIECI SA SUPER Ja kocham takie malenstwa Bardzo mi sie podobaja One napewno daja ci duzo radosci a po co nerwica potrzebna ci do tego towarzystwa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamo julki i Marzenko ❤️ oczywiscie ,że przesle fotkę Mamo julki mozesz podać poczte❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko, poslalam Ci fotki moje-wejdz na poczte.Jestes super babeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek dziekuje za zdjecie Masz wspaniala rodzinke Jestes fajna kobitka Corcia tak slicznie wyglada w tej sukieneczce i maz chyba bardzo spokojny czlowiek Super!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipek, ja nie mam Twojego zdjęcia! Marzenka, wysłałam CI swoje przed chwilą, mogę prosić o rewanż? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzena, wysłałam na oliwka8511@buziaczek.pl maila, ale podaję raz jeszcze: marijke23@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijke,zaraz Ci posle fotki.A odnosnie reklam,to zrobilam tak jak napisalas i...malpa mie lata ,ale poczta faktycznie nie dziala wtedy.wiec mam malpe latajaca znowu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Marijke-nie bede nic kombinowac,bo zepsuje kompa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenna............moze maja nas juz dosyc........(żart)........hihihihi........poświęcają czas swoim najblizszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok.To ja napisze.Nie boli mnie żaden narząd.Boli mnie dusza.Mam dzisiaj jakis kryzys, mnóstwo pytan dlaczego ja i czy kiedys bedzie dobrze.Tak fajnie sie czułam przez cały tydzień, jakby juz nic mi nie dolegało a dzisiaj?Kryzys.Zapytałam męża na gg, bo akurat mnie dopadło jak w pracy byłam czy mysli że kiedys z tego wyjdę, czy bedzie kieds tak że normalnie pojedzie z domu, bez mojej histerii i że ja kiedyś sama wskocze do autobusu i pojade do mojego kochanego, rodzinnego miasta.Powiedział ze co bedzie to bedzie, będziemy tak życ zeby sobie z tym poradzic.Dodałże plus tego jest taki że jak sie pokłócimy to nie bedzie takiej sytuacji że wróci do domu a mnie nie bedzie, bo pojade do mamy. :-) Uśmiałam sie jak nigdy , niby nie mam sie z czego śmiac., ale ucieszyłam sie że widze nie tylko minusy N, można tez się z niej posmiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie moja lekarka podejrzewa o nerwicę... mam duszności,ciągłą suchość w ustach,bolą mnie plecy ... dostałam skierowanie do neurologa ....Czy takie też mogą być objawy nerwicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×