Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

to ty za chwile bedziesz jak zombie, jak sie nie wyspie to potem tak sie krece bez sensu pol dnia zanim nie dojde do siebie. u mnie za oknem szaro, chyba strzele jeszce jedna kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka.Dzien dobry wszystkim.Ja juz ciężko pracuje :-)Mam dzisiaj nerwa na wszystkich ,zaraz kogos pogryze wrr.Pewnie zbliza sie @ wiec nici z ciązy ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olabasia
jakie sa obajwy czerniaka dna oka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny_login
okazuje sie ze to forum towarzyskie a nie 'Moja nerwica" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mysałeś ze znajdziesz wszystkich zapłakanych z zębami z rozpaczy wbitymi w ścianę? To jest forum o nerwicy, bardziej przyjazne, ale nie dołujące i nie pogłębiające objawów.Masz ochote to piszesz co Tobie dolega a potem to już jak z najlepszymi znajomymi, piszesz o wszystkim.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny-jogin
Drzenia glowy staly sie na porzadku dziennym gdy np. odzywalem sie do jakiejs nieznajomej osoby lub musialem sie skoncentrowac (jednak nie wplywalo to na poziom koncentracji - co mialem zrobic zawsze zrobilem). Aha - zapomnialbym jeszcze o dretwieniu palcow, czasem reki gdy sie budzilem rano. Im bylo gorzej tym wiecej cytalem o strasznych chorobach i bylo jeszcze gorzej. Pewnej nocy ogladalem cos na kompuerze w nienaturalnej pozycji i wkrecilem sie------------ --------- ty lepiej nie czytaj tego forum bo zbyt ulegasz sugestii i jedz magnez i potas. pozdrowionka. Uprawiaj jogging i zapomnij o nerwicy, dobrze ci radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hola hola
no wlasnie hexa ma racje....... wolny login zwroc uwage na to ,ze nie od razu ktos Ci odpisze ,pisales pozna noca a teraz jest malo osob na forum ,czasem kots wpadnie na chwilke jak nnp.mamajulki ,ktos sie spieszy do pracy,wyluzuj napewno ktos cos Ci napisze ,ja tez na chwilke i nie moge teraz pisac ,pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iiyamo wróciło mi na spam , więc wysłałam cztery zdjęcia pojedyńczo , a jak to też nie dojdzie to przesle Ci na skype jak sie spotkamy . Miłego popołudnia , teraz robie u siebie obiad :) i znów czuje się zamęczona ....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim pozdrawiam Marzena60 dziekuje za fotke u ciebie równiez nie widać nerwiczki pozdrawiam psinka super:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Efka 🖐️ oj wolny login faktycznie sie denerwujesz.. nie zaprzeczam,że powstała nam tu grupka ładna, szczerze powiem przyzwyczaiłam się szczególnie do niektórych osób ale nie przekreślam ani nie ,,olewam brzydko mówiąc nikogo ;) Twoje objawy jak dla mnie dosyc poważne, ja nie mam drgawek głowy, ale dretwienia palcy, nóg ogólnie mam zimne wszystko, ale jestem bardziej czuła neurologicznie mam silne napięcie mięśniowe, bardzo trudno mi sie odnieść do Twoich objawów, bo nie wiem czy to tylko sama nerwica czy coś jeszcze? zawsze wszyscy tu na forum powtarzaja popierwsze specjalista żeby dokładnie określić co Ci jest, dobrać leki niekoniecznie psychotropy... ale łagodzące objawy, rozkurczowe i witaj w klubie... a i czasami ma sie wene do pisania a czasami nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marska
AMMARYLIS- witaj, już jestem w domku. Nie dostałam od ciebie żadnego maila ani foto-w poczcie był sam spam.🌼 Marijke- chyba daleko jedziesz. Trzymaj się dziewczyno, baw się dobrze!❤️ Trochę poczytałam co piszecie- wolny login- mnie też czasem drętwieją ręce, dziś bolała mnie lewa jak cholera i przeszło w drodze do pracy, drżączki też się zdarzają i uczucie gorąca stąd zawsze w torebce mam małą mineralkę. Ja niestety nie poradziłam sobie bez leku, i Tobie też radzę, idz sie przebadaj, jak wykluczysz wszystko inne, to będzie panna N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marska
Właśnie rąbnęłam sobie pasjansika pająka- tego na dwa kolory wyszedł , to mnie odpręża, bo póki jestem sama, mam chwilkę dla siebie. Nie mam swojego pokoju, a niestety mam znowu zjazd w piątek i trochę do uczenia. No i do pracy muszę się przygotować- jutro moje dzieciaki bawią się zegarami . Mam trochę do wycinania i pisania. Na szczęscie mam swój laptopek i nie walcze już z synusiem o klawiaturę- truteń, tylko gry lubi. Na Kujawach rano było trochę zimowo, teraz znów paskudnie i szaro. Ale mam dużo do zrobienia, więc na razie AMMARYLIS, ODEZZWIJ SIĘ DO MNIE POTEM iyama- dzięki, nadal nad tym myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marska
Jak się robi tą rączkę, bo chciałam wam pomachać i wyszła ręka w nawiasie, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten piekny u mnie słoneczny dzień teraz dopiero skończyłam przygotowywać pyszności na urodziny córeczki zaraz przyjdą goście a o 17 musze jechac na dworzec pkp po starsza córke tą właśnie z którą mam problem . na domiar wszystkiego że się troche uspokoiłam to mój mały synek znów zaczyna zachowywać się tak jak ostatnio gdy wam pisałam wydaje mi się że on ma chyba stany lękowe bo tu sie bawi , cos robi a przychodzi taki moment że nie wie co ma z soba zrobic wskakuje do łóżka przykrywa się cały kołdra i leży bez ruchu albo zaczyna się trząs i mmmmmowi że mu zimno a jest ubrany gorączki tez nie ma po jakims czasie to mu przechodzi i znów sie bawi a za jakiś czas znów go to bierze Dziewczyny czy to nerwica lękowa ? Dlaczego jeśli ja już cierpie to jeszcze to maleństwo ,czemu on jest winien ?Jak nie z jednym problem to z drugim ?Co sięz nami dzieje ? Ja juz jestem taka tym wszystkim przewrażliwiona że zaczynaja mnie znowu nękać lęki . co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marska
WITAJ BIANKA.WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA CÓRCI❤️ BIANKO, mój mąż miał podobny problem co Twoja starsza córka. Uwielbia się opalać- dez umiaru. Na plecach miał kilka pieprzyków. Dał je usunąć. Wszystko jest ok. Myśl pozytywnie, bo i tak coś z tym trzeba,zrobić. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marska dzieki w imieniu córki za zyczenia . Jesli chodzi o starsza to to nie jest ani pieprzyyk ani znamie to jest jakby podskurna taka wybroczyna wielkości nawet nie 1 grosza czerwona az fioletowa w środku czarna kropka wielkości główki od szpilki a jesli chodzi o opalanie to ona wogóle sie nie opala starszy syn chodzi na solarium .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Bianka-zyczenia dla corci🌼 czesc Marska 🖐️ wpisz w kwadratowy nawias-czesc- i bedzie łapka! wpiszesz -kwiatek- bedzie kwiatek.sprobuj! ja juz zmykam,pa.Bianka,bedzie dobrze z syneczkiem,postaraj sie go poprzytulac czesto,zapytaj,czy moze boi sie czegos? porozmawiaj z nim...chyba ma 4 latka z tego co pamietam? pa,juz musze isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na sekundkę jestem aby przywitac się i pożegnać bo muszę pędzić..... To tak, abyście o mnie nie zapomniały :) 👄 👄 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tylko a chwilkę. chciałam was przywitać i zmykam do nauki. trzymajcie za mnie jutro kciuki. mam ustny egzamin przed trzyosobową komisją... brrr papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadam.................objawow nie ma praktycznie zadnych ..........zadnych boli......czerniak oka ...............przez przypadek wykryli siatkowka zaczela sie odklejac i to tez zwykly okulista nie poznal sie dopiero tomograf...........na te oko niestety syn nie widzi..........Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka ..........najserdeczniejsze zyczenia dla cory.........a o synka zapytaj dobrego fachowca.........on jeszcze taki maly..........bedzie dobrze trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na chwilę aby Was cieplutko pozdrowić. Dziś cały dzień latam w sprawach zawodowych ale poszłam też na \"wagary\" do mojej psiapsiółki z liceum. Tak jak kiedyś na wagary namówiła mnie na pyszne ciacha i wyrwanie się z pracy. Nie wiem co jest ale wysłałam wczoraj emaile i połowa z nich wróciła. Więc się poddaję:-((((((((( Bianko , co do synka. A jakie jest Twoje zachowanie przy dziecku? Jak myślisz? Może on naśladuje Ciebie? Trudno cokolwiek powiedzieć ale przy okazji wizyty u lekarza powinnaś poruszyć tę sprawę. U mnie dziś w pracy zimno ale za 40 minut do domciu! Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marska
DO BIANKI To może być nawet jakiś wrzodziak czy tam czyrak podskórny, tak czy siak musicie iść do lekarza. Nie zwlekajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koledzy i koleżanki nie zapominajcie o mnie. Ja o was pamiętam i cały czas czytam wszystko co piszecie. Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem cala i zdrowa wrócilam z zebrania w szkole co prawda bylam wczesniej w szkole bo sąsiadka szła ale wytrzymalam i sie z tego cieszę pozdrawiam wszystkich:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za wsparcie przed podróżą :) Iyama, zadedykuję Ci nie jeden zjazd! Oczywiście postrzelam fotki, żeby udowodnić, ile można osiągnąć z paskudką na karku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie siedzicie na czaciku, ale nie mam niestety czasu pogadać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×