Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Swieta racja co do tych specjalnych okazji odkładanych na później..... Szkoda życia a to takie nagminne, niestety! Bardzo dziękuję Wszystkim miłym koleżankom za przepiękne ppsy oraz wszystkie maile. Jeszcze raz DZIĘKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim ,duzo milosci w ten szczegolny dzien dla wszystkich!❤️🌻 Pelasiu aby wszystko dobrze sie powiodlo z ta fasolka.... ada mowilam ,ze sobie spiewajaco poradzisz? a tylek masz jeszcze obolaly?:P wzruszylam sie tym co przytoczylas pela......nie warto zostawiac wszystkiego na potem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja was witam walentynkowo.Wszyatkim nerwiczkom wszystkiego dobrego.Od rana jestem na nogach jak nigdy.Byłam już w urzedzie skarbowym i sanepidzie po wyniki badań z kupki .Jednak u mnie to nerwica nie mam grzybów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny🖐️ Pipku ja tam tez zagladam sporo ciekawych zeczy tam jest no i bardzo ładnie ta stronka zrobiona:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo :) Ja dzisiaj mam spokojnie w pracy (lepiej nie zapeszac) Ale niestety juz 3 noc zle spalam i juz dzisiaj to wyjatkowo odczuwam :( Dziewczynki zycze Wam duzo milosci i malo stresow :) zeby Was mezczyzni szanowali i wielbili no i zebysmy sie same docenialy i mialy odwage stawac do boju z pania N :D Pelasia 78 moim zdaniem powinnas jechac - urlop jest bardzo potrzebny - na pewno dasz rade wszystko tak zorganizowac zeby sie wyrobic z obrona i tymi paragrafami :) ja tez jestem bardzo (niestety za bardzo) ambitna osobka a mimo tego tez przed obrona pojechalam na pare dni w gory (wprawdzie bralam ze soba jak glupia ksiazki i sie uczylam ale i tak zmiana klimatu i otoczenia pomogla mi troszke odpoczac i nabrac sily). Jak odpoczniesz to jak wrocisz bedziesz miala wiecej sil i zapalu zeby sie uczyc :) A z serduchem i oddychaniem to juz znowu z 4 dzien mam wrazenie ze sie dusze i nie potrafie oddechu zlapac ... ale staram sie nie poddawac i nie myslec o tym (choc to nielatwe) Pipek dostalam zdjecia :) wielkie dzieki :) fanastycznie wyszlas :) Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz zycze udanego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rreniku, dzięki wielkie - ach te Fasolki, pęcherzyki =......??????????? Magdziu, myślę, że masz rację - chyba powinnam jechać. Zobaczę, co w piątek ustali ginek i chyba pojadę. Może jak odpocznę, będzie mi się łatwiej pisało? Bo idzie mi ciężko, jak nigdy. Aduś, może to lepiej, że nie masz tego grzyba. A jakie miałaś objawy, że poszłaś go zbadać? Bo ja od trzech tyg. męczę się z potworną suchością w ustach i chciałabym się tego pozbyć, więc szukam, co to może być. Łączyłam to z lekami na alergię, ale już ich nie biorę a suchość została.Picie mi nie pomaga - :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia23
Przepraszam , ze nie na temat Wybieram sie nad morze do Pobierowa, moze ktos wie gdzie sa fajne domki letniskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelasia 78 jestem w 100 % pewna ze lepiej Ci sie bedzie pisalo jak odpoczniesz - wiem to z doswiadczenia :) mialam juz na koniec studiow tak dosc, ze nie moglam juz na nic patrzec i maly odpoczynek naprawde dobrze Ci zrobi :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu i Iiyama dzieki za poczte. Basiu,to sa fajne stronki.zawsze mozna z niej skorzystac przy roznych okazjach.Tego poszukiwalam. A moze ktos ma jakies wierszyki dla dzieci-walentynkowe!? Cos w tym typie jak Basia przyslala i takie,do ktorych Lidzia i ja podawalysmy linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia 35
witam wsz dziewczynki serdecznie malenstwo pipek basiaijuz dzienki za zdiatka sa super .wyzej podaje poprawby meil bo temtego pomylilam :):):)hahaha pelsiu prosze o twoje zdiecie nie doszukalam sie twojego meila wiec prosze podaj go to wysle ci swoje zdiecie :):) a wracajac do pani N to dzis rano obudzily mnie straszne nudnosci a przy tym zrobilo mi sie tak dziwenie slabo i oczywiscie lek ze cos sie dzieje napiszcie czy wy tez tak macie bo ja juz nie radze sobie z tym szystkim całuski ..... p.s zagladne wieczorkiem :*:*:*: dzienkuje za maodlitwe za mojego bratanka jak narazie nie mamy zadnych wiadomosci czyli chyba jest lepiej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no, no, no..... jak się wygina w serduszku mój \"ulubieniec\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie tanczy.:D A dostalyscie ode mnie -na poczte wyslalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Pozdrawiam i Zycze Samych sukcesow w pokonaniu NN Malenstwo czy probowalas lub pytalas sie o ashwagandha lek ziolowy ktory pojawil sie w inter i ktos pisal ze go bral i jest ok Dziewczyny ja dzis dostalam 2 roze od meza Jaka bylam zaskoczona i zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia 35
pipek dostalam twoje zdiecia sa SUPER babeczka z ciebie jak sie patrzy........pozdowienia dla rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia ja juz pisalam jak moj syn byl chory i skonczylo sie dobrze i twojemu bratankowi nic nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ Z okazji Walentynek wszystkim zakochanym i kochanym dużo miłości , cierpliwości i wyrozumiałości ...❤️.. ❤️ Nie było mnie aż dwa dni i tyle napisaliście ;) Mnie niestety dopadła znów migrena i nie byłam w stanie się ruszyć ni ręką ni nogą . Dziś chłopaki zrobili mi niespodziankę i zrobili obiad :) Przypomniał mi się film \"Wojna Domowa \" jak tam chyba z okazji dnia kobiet podali matce śniadanie :D moje dzisiejsze kotlety też były przypalone bo synek je robił ale liczyło się ich poświęcenie . Adusia dzielna jesteś ! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Na pół godziny zostałam sama w domu.Walczyłam zaciekle i ....dałam rade.Hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×