Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Lidziu, to Ty dzielna jesteś. AMMARYLIS, ja też nie wyobrażam sobie kilku dni bez męża, a dopiero od 4 jesteśmy nierozłączni (nawet pracujemy razem :-D) Mój profesor powiedział mi kiedyś, że rozstał się ze swoją żoną raz podczas 70 lat małżeństwa i to był najgorszy tydzień jego życia. Myślę, że na początku będzie Ci trudno, ale po tygodniu właśnie będzie lepiej. Trzy tygodnie na pewno szybko zlecą. Pewnie Cię odwiedzi nie raz i będziecie mogli dzwonić, a tam sa zaplanowane całe dni, więc może nie będzie czasu na tęsknotę? Magdziu, zdasz na pewno, a jak nie, to co z tego? przecież świat się nie zawali - żadna tragedia, jedyne co to żal kasy na dodatkowe jazdy, ale pieniądze to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarylis powiem Ci ,ze ja w pewnych bardzo kryzyusowych momentach N tez wygladalam jak ZOMBI:( wiec jakbys mnie wtedy zobaczyla to bys sie wystraszyla:(;)..moze te kobitki co je widzialas tez maja kryzys albo to ich pierwsze dni? ide smazyc krokieciki,pa! mozg mi wywialo na tym rowerze ,wiatr okropny i zimno ,brrrr!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani! rrenka uśmiałam sie z tych krokiecików z pieczatkami :D:D:D ja dzisiaj byłam pierwszy dzień w pracy... musiałam sobie zorganizowac całe biuro... wszystkie papiery... stałam się biurwą..... ach, wczoraj nie mialam czasu napisac jak było w Wawie, choć niektórym już poopowiadałam na czacie :D Otóż było ogólnie ok. Sytuacja mnie trochę przygniotła, chodzi mi o przestrzeń, ruch, ludzi .... jakbym tam miała mieszkać, to pewnie szybciutko w kaftaniku bym wylądowała :) dlatego podziwiam nasze kochane warszawianki :D po świętach, albo za 2 tyg - jeszcze nie wiem, jadę tam jeszcze raz... pozdrawiam was cieplutko zarzucona papierkami punca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka jak tam Twoje krokieciki z pieczatkami prosze o przepis puncja........slonko to kwestia przyzwyczajenia.........chodzi o Wawe..... kochane nerwusiatka przede wszystkim pozdrawiam Was bardzo milutko bede pozniej maz mnie wiezie do kosciolka na 18-sta........bede okolo 20-stej acha wrescie sie zalogowalam na nowe forum czekam aby zgredzio mnie zaaktywowal...........pozdrawiam nowe dziewczyny .pa do milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej a ja zaraz ide z moim pieskiem do weterynarza bo coś źle wygląda,osowiały ,wymiotuje,ciepły i suchy nosek..........:( Matko jeszcze nim się przejmuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia35
MOJE KOCHANE NERWÓSKI!! WITAJCIE !! DOSYĆ DŁUGO MNIE NIE BYŁO A TO WSZYSTKO ZWIAZANE Z BRAKIEM DOSTĘPU DO KOMPA CZAEM CZYTAM NOCAMI CO U WAS !! BO U MNIE PO STAREMU , CIĄGLE TOCZĘ BOJE Z PANIA "N" I JAK BY NIE WASZE WYPOWIEDZI TO NIE WIEM CZY BYM DAŁA RADĘ FUNKCJONOWAĆ . CIĄGLE SOBIE POWTARZAM " TO WSZYSTKO CO SIĘ Z NAMI DZIEJE TO RODZI SIE W GŁOWIE " . NIE PAMIETAM W TEJ CHWILI KTÓREJ Z WAS BYŁA TO MYŚL ŻE TAK TO NAZWĘ . KOCHANE !! ZBLIŻAJA SIE ŚWIETA ALE JA JUŻ DZIŚ CHCIAŁA BYM WAM ZLOŻYĆ NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA DUZO UŚMIECHU , RADOŚCI , POGODY DUCHA (WIEM ŻE TO U NAS CIĘŻKO PRZYCHODZI ) I ABY WAM SIĘ WSZYSTKO UDAŁO CO PLANUJECIE I OCZYWIŚCIE MOKREGO ŚMINGUSA !!!! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE !! DOSYĆ DŁUGO MNIE NIE BYŁO A TO WSZYSTKO ZWIAZANE Z BRAKIEM DOSTĘPU DO KOMPA CZAEM CZYTAM NOCAMI CO U WAS !! BO U MNIE PO STAREMU , CIĄGLE TOCZĘ BOJE Z PANIA "N" I JAK BY NIE WASZE WYPOWIEDZI TO NIE WIEM CZY BYM DAŁA RADĘ FUNKCJONOWAĆ . CIĄGLE SOBIE POWTARZAM " TO WSZYSTKO CO SIĘ Z NAMI DZIEJE TO RODZI SIE W GŁOWIE " . NIE PAMIETAM W TEJ CHWILI KTÓREJ Z WAS BYŁA TO MYŚL ŻE TAK TO NAZWĘ . KOCHANE !! ZBLIŻAJA SIE ŚWIETA ALE JA JUŻ DZIŚ CHCIAŁA BYM WAM ZLOŻYĆ NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA DUZO UŚMIECHU , RADOŚCI , POGODY DUCHA (WIEM ŻE TO U NAS CIĘŻKO PRZYCHODZI ) I ABY WAM SIĘ WSZYSTKO UDAŁO CO PLANUJECIE I OCZYWIŚCIE MOKREGO ŚMINGUSA !!!! . POZDRAWIAM I CAŁUJE WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RRenka ja tez bardzo proszę o przepis na krokieciki.Mnie cos nie wychodzą,ciasto mi się łamie ;-( Bardzo chętnie skorystam z twojego przepisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazanek
zaprasam wszystkich bielny@poczta.onet.pl szukam wszystkich co maja nerwice lekowa dam wskazowki podzele sie doswiadczeniem choruje 10 lat zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazanek co ty możesz doradzic napisz prosze tu na tym forum bo ja nie potrafie na inną strone miałam miesiąc zepsuty komputer i nie miałam pieniędzy żeby kupić nowy dysk .Pozdrawiam wszystkich i prosze pamiętajjcie o mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazanek
jest jtos z krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorową porą ale jestem padnieta buuu a w glowie mi sie kręci ze szok ale odwaliłam kawal roboty i mojej córci zachcialo sie kwiatki przesadzac no ale juz z glowy az odzyly troche Czesc Bianka Nusia i cała nasza familia buziolki :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazanek
choruje 10 lat raz jest lepiej raz gorzej przez pare lat zapomnialam ze w ogole mam to w sobie polecam ksiazke oswoic lek daje wsparcie i terapie wszelkie terapie farmakologi mowimy NIE!!!! ona problemów nie rozwiąze Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazanek
moj numer na gg 1054584

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazanek
super ze jestescie czasmi tez mi sie chce powiedziec ze jest mi bardzo zle ze zle sie czuje ze wszystko jest do dupy Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liduszka Mazanek i inni pozdrawiam mnie też sie kręci w głowie jak cholera najgorsze jest to że zrobiłam badania i mam złe wyniki z cholesterolu 260 całkowity ten dobry 61 a reszte ten zły duży wykrzyknik duże zagrożenie miażdżycą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazanek..........witaj w srod nas i pamietaj nie jestes na pustyni dookola wszedzie ludzie.............ja sobie tak tlumacze jak rano jade autobusem do pracy i jest mi nie dobrze dusze sie to wtedy sobie powtarzam BABO nie jestes na pustyni..........pomaga pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie wlasnie wrocilam z mezem z kosciolka i jest mi tak bardzo lekko ........czuje sie 10 kg.lzejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Mazanek :) czytalam ta ksiazke i hm mi za bardzo nie pomoglo :( ale jak masz jakies fajne wskazowki jak sobie z tym radzic to podziel sie nimi :) Dziewczyny ja juz uciekam sie szykowac na jutro - jestem tak zestresowana ze jak wirowalam w wirowce pranie to urwalam uchwyt i nie moglam wylaczyc wirowki :) obym jutro tylko kierownicy nie wyrwala ;D Blagam WAs trzymajcie za mnie kciuki i o 11 myslami pomozcie mi wciskac sprzeglo :D Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i zycze jutro spokojnego dnia :) Punca - a co do WArszawy to mysle ze to kwestia przyzwyczajenia - jeszcze pare razy tam pojedziesz i juz bedziesz sei tam czula jak u siebie :) Jeszcze raz Ci gratuluje tej nowej pracy i zycze Ci wszystkiego dobrego :) A jak tam Malenstwo z Twoim pieskiem? mam nadzieje ze wszystko z nim w porzadku? papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdzia...........trzymamy kciuki.............nie martw sie slonko bedzie dobrze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziapku trzymam kciuki za ciebie jutro Olabasia witaj Bianka odpowiednia dieta musi byc na cholesterol i bedzie dobrze moja znajoma bierze cos ziołowego spytaj w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełeczki zmykam mloda chce chwile posiedziec no bo w koncu od jutra wolne w szkole Pelasia ty chyba tez masz juz luzik od jutra Pa pa miłej nocki i kolorowych snów 😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marzanek :) Świra dostane przez mojego psa,weterynarz stwierdził że do końca nie wie co mu jest ale ma stan podgorączkowy i dał mu antybiotyki a traz lata jak szalony i boi się wszystkiego i na dodatek warczy.A ja już mam trzęsawke,telefon do lekarza wykonałam(powiedział że to był bolesny antybiotyk) i jak za pół godziny nie przejdzie to znowu ide.Ehhhhhhhhhhh strach pomyśleć jak będe miała dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdziapek będziemy trzymać a rano poczujesz niezłego kopniaczka w tyłeczek ode mnie ;) Bianka fajnie że już jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim.Jutro mam usg brzucha i troche mam pietra.Moje samopoczucie jest do dupy wszystko mnie boli i mam znowu czarne myśli.Mój mądry mąż stwierdził ,że mam uczulenie na robote i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka ty z tym cholesterolem zmykaj do lekarza.Ja trzymam kciuki za ciebie ,trzymaj się rybcia cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×