Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

odpowiadam: wszystkie tabletki przepisane przez neurologa już zażyłam i nie pamiętam nazw bo były trudne, ale bardzo mi pomogły na rozlużnienie mięśni karku i na bóle głowy. Zastrzyki były witaminowe czyli wit.B1, B6, B12, PP, korbaksylaza i lignokaina, która powodowała mniejsze uczucie bólu podczas wstrzyknięcia. Dwa razy miałam ten zestaw zastrzyków. Dupkę miałam jak sitko ale bardzo pomogło. ( 2 x w ciągu roku). Tabletki na rozlużnienie mięśni, na bóle głowy, na szumy w uszach. Neurolog sam będzie wiedział co zapisać, tylko trzeba dokładnie powiedzieć co boli. W związku z silnym i przewlekłym stresem miałam silną somatyzację nerwicy. Dopiero jak trochę ustąpiły bóle mogłam czerpać wiedzę z psychoterapii, bo wcześniej byłam mocno zdominowana przez objawy somatyczne i nic nie czułam oprócz bólu. Teraz jest lepiej chociaż bóle są ale nie tak męczące i czasami usytępują i dają wytchnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka dzieki za linka Wydrukowałam sobie recepturkę ziółek i w poniedziałek zamierzam zakupić sobie ten zestaw i spróbować z tymi ziółkami, bo na mnie nie działają antydepresanty a benzo. biorę tylko w bardzo trudnych sytuacjach (silne ataki lęku). Wieczorem pije swoją miksturkę i jakoś pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starababo zmartwiłaś mnie tym cisnieniem. Minitoruj sobie codziennie i jak nie ustąpi to idź do lekarza. Najlepiej zapisuj sobie, a w ogóle są takie specjalne książeczki na wpisywanie ciśnienia. Wiem bo mój mąż teraz ma problemy z ciśnieniem i dostał taką od swojej lekarki. Życzę zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dopiero widzę efekty mojej psychoterapii:) Wprawdzie jest to bardzo trudne bo muszę rozwiązywać problemy z moją bardzo bliską osobą (to nie jest mąż) i muszę mówić co mnie denerwuje, frustruje, a to tej mojej bliskiej osobie nie podoba się i jest zdziwiona nagle że ja mogę mieć swoje zdanie i nie zgadzać się ze wszystkim co ona powie. Mówię wam = mówię rzeczy, których jeszcze kilka lat temu nie potrafiłabym powiedzieć, a nawet wymyślić. Dzięki psychoterapii uczę się czuć siebie i widzieć jak można nie kumulować złości w sobie ( co daje objawy somatyczne) i nawet najbliższej osobie spokojnie powiedzieć, że nie lubię jak coś tam........ Tak jakoś mętnie o tym pisze ale nie potrafie jakos składnie tego ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ata pamietam cię co słychać u ciebie???:) Nie martw się , że zwiałaś z kościoła ja zwiałam z wczasów po pięciu dniach, więc normalka. Nic złego się nie stało, poprostu poszłaś sobie i już masz takie prawo. Głowa do góry i uśmiech na usta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszystkie wstydziłam się tu zaglądac, nie odebrałam wyników, nie poszłam do neurologa. tak mi jakos wszystko jedno, jakbym siedziała w kokonie,nic czasem nie czuję. nie wiem kiedy zmądrzeję Jagoda czytałam o Twojej \"gównianej\" przygodzie -wyobraź sobie ,że mam właśnie sajgon w kuchni taka breja wybijająca z rur. Ale Ty miałaś o wiele gorzej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ata \"gówniana afera\" już zażegnana = teraz smieje sie z tego:) Ata napisz co czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ata , wypływa ci z rur? W kuchni w zlewozmywaku ? Cos musiało sie zapchać, wlej do otworu kret żel (nie granulki) albo jakiś srodek przeczyszczajacy rury może pusci. Tam zawsze od tego tłuszczu zbiera sie cos i może spowodować awarię:( Jak nie popuści to tylko spirala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co czuję, chyba nic. Funkcjonuję w trybie kobieta-robot. Nawet ostatnio nie miałam mysli natrętnych. Pustka cholerna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się tutaj dziewczyny rozpisały :) ja tez czasami zagladam jako ciągła bywalczyni od strony około 200-nej... ale nie mam natchnienia by cos kliknąć :) pozdrawiam i sie melduję z rana ide kawkę zalać pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, dzieki za cieple slowa, dzisiaj pokonalam lek i na rowerze samotnie pojechalam na gielde staroci. Bardzo lubie pomyszkowac w tych roznych reliktach przeszlosci. Tym razem zorganizowano ja w otoczeniu Hali Ludowe(wroclaw) Byloby wszystko ok, ale moja nawracajaca nerwica mnie zaslepila-prawie doslownie ,rzuca mi sie na wzrok -trudno mi sie skupic na konkretnej rzeczy, rowniez mam klopoty z prowadzeniem rozmowy-nawet towarzyskiej nie na niwie pracy-jest zle. Lyknelam rano ibuprom zatoki ,-pozniej zalowalam bo po tym przeciwbolowym wyklucz sie stosowanie prochow na uspokojenie. Tak wiec z lekka delirka wrocilam do domu . Jagoda45 ile masz lat ? czy ja jestem najstarsza na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ STOKROTKO Ale ci zazdroszczę ja też lubie pogrzebać w takich starociach, można znależć coś fajnego do domku. Stokrotko mam 45 lat metrykalnie:( ale ok.25 mentalnie:) Ale jak dopada mnie pani N to mam chyba 80 lat. Taka sinusoida ale u mnie juz lepiej niz było. Bardzo ciesze się z tego powodu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jagoda45
dziękuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka-nie jestes najstarsz
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam STOKROTKO i inne kolezanki Bardzo sie ciesze ze ze lepiej sie czujecie i niektore z Was wygadaly sie bo taka rozmowa pomaga STOKROTKO ja mam 47 lat i tyle samo przezyc co Ty a moze i wiecej Musze sobie radzic i tlumaczyc ale to nic nie daje zmartwienia i klopoty same przychodza Zeby nie XANAX i leki na uspokojenie nie dalabym rady KTO BIERZE XANAX I W JAKICH DAWKACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marzenko 🖐️ Dawno Cię nie było. Co u Ciebie?????:) Ziółka???? Na poprzedniej stronie (1260) Anetka podała stronkę na której jest zestaw ziółek na uspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenko znam kropelki dr Bacha. Można na stronie dystrybutora tych kropelek wypełnić test i zostanie wybrany skład mixturki oraz można zamówić go do domu za zaliczeniem pocztowym. Marzenko a dlaczego pytasz o ten Xanax????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenko ja biore afobam(ta sama substancja co xanax-alprazolam-) teraz niestety sporo bo 2xpo 0,75:( najczesciej-zdarza sie ze mniej-jednak to byla moja max dawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i tez podawalam zestaw ziolek na nerwice na ktorejs z poprzednich stron(od zielarza) ale mi brakuje troszke konsekwencji w parzeniu i piciu-ale stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wpadłam sie przywitac wróciłam z wakacji cała i zdrowa buziolki reszta jutro miłej nocki wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem do dupu nerwica wróciła ze zdwojoną mocą zasnęłam dopiero o 3 nad ranem takie silne kołatania zatrzymywanie serca a po tym sinny skurcz ...... dziewczyny trace nadzieje ..........jestem za słaba by z tym walczyć .....................nawet PROPRANOLOL już mi nie pomaga ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Pytam o ziolka bo dr Bach pisze o nich interesujaco Nie wiem co mam wziac bo chce dodatkowo troszke ziolek pobrac Ja mam najgorsze noce wtedy mnie telepie we wszystkie strony BIANKA dlaczego tak zle sie czujesz Czy odstawilas leki a moze jestes przewrazliwiona taka z Ciebie slaba kobitka pokonaj ta cholere przeciez to tylko nerwy nic Ci sie nie stanie Biore XANAX ja i moj syn On to dawka4 mg dziennie ja 0,5 mg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×