Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość do bzium i Efki43
Pamietaj ze jesli sam oceniasz , masz jednoczesnie sklonnosc do poddawania sie ocenom innych.Jesli zas bezwarunkowo zaprzestaniesz oceniania , zauwazysz , ze swiat zemnetrzny zaprzestanie oceniac ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i po
...co WAM to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeny-jeny
przecież to zdrowa dyskusja między paniami dlaczego mają przestać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jeny-jeny
umiesz czytać ?? chyba nie !!żaden nie pisze ze maja przestać , to po co ta uwaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeny-jeny
to moja odpowiedż na >>>> i po >>>>....co Wam to? czaisz ? :P ...a ty umiesz czytać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Nerwuskom Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia. Pogody w sercu i radości płynącej z faktu Zmartwychwstania Pańskiego oraz smacznego Święconego w gronie najbliższych osób szczerze życzy liduszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie kochani, tym razem raczej kochane;) czy uważacie, że facet z byle katarku,lekkiego przeziebienia potrafi zrobić astmę III stopnia?:) mój tato jest lekko podziębiony a zachowuje się tak jakby był w agonii. Boże, faceci to taki słaby okaz jest... co by powiedzieli na naszą nerwicę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie nerwuski, zycze Wesolych Swiat Zmartwychwstania Panskiego, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia, a jak juz zdrowko bedzie to i dalej wszystko jakos sie ulozy. Efka, witaj Ksiunia, to co napisalas to tak jak bym o sobie czytala, a do ilu Ci to cisnienie skacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam, bo ja mam jazde na punkcie cisnienia liduszko, hello

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterarakoczy
Witam wszystkich prosze odpowiedzcie mi pilnie co mam zrobic.....wizyte u swojego psychiatry mam po swietach w piatek a tak sie sklada ze mam 2 ostatnie tabletki leku paromerck na depresje i leki powiedzcie prosze czy stanie sie cos gdy nie wezme przez kilka dni czy moze udac sie na p[ogotowie i poprosic o recepte????????? dodam ze nie zalatwilam tego bo nie zwrocilam uwagi ze mi sie skoncza a moj lekarz zreszta najblizszy psychiatra jest 30 km od mojego miejsca zamieszkania...............ps.....wszystkim nerwuskom zycze z okazji tych swiat zdrowia wytrwalosci w walce z chorobia powodzenia i szczescia w zyciu prywatnym sciskam cieplutko i dziekuje ze jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jeny-jeny
jeny-jeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ..🖐️ Lidziu , Bea , Afobamka ..❤️ ;) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Samych radości, Kolorowych jajeczek, Białych owieczek, Uśmiechu bez liku I bakalii w serniku Kiełbaski tłuściutkiej I atmosfery milutkiej Życzy... Efka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anussia
witajcie. wszystkim zycze spokojnych i nie nerwowych świat, pogody ducha, usmiechu i ciepła w gronie rodzinnym. trzymajcie sie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekstrarakoczy, nie wiem, czy na pogotowiu Ci dadzą receptę... A ile dziennie bierzesz? Jedną całą tabletkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esterarakoczy ..spróbuj we wtorek iśc do rodzinnego i poprosić o receptę . Bo do piątku to jest troszkę czasu a szkoda żeby to co już lek osiągnął na nowo zaczynać . Chyba że odrazu we wtorek idz do swojego psycholka i powiedz że prosisz o recepte . Jesli to jest lekarz prywatny to będzie mu bez różnicy , a jesli to jest lekarz z ośrodka zdrowia to możesz w rejestracji powiedzieć że prosisz o wypisanie recepty na ten lek ..wtedy zarejestrują ciebie ale lekarz wypisze lek bez oglądania Ciebie i po południu możesz mieć recepte . W razie czego gdybys zdecydowała inaczej , a coś byś się gorzej czuła to możesz na pogotowiu poprosić o lek uspokajający ..więc chyba takie masz możliwości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterarakoczy
efka i kreteczka dziekuje za odpowiedz to dla mnie bardzo wazne lek ten biore poltorej tabletki dziennie juz od 5 miesiecy tak wlasnie chyba zrobie pojade we wtorek do lekarza i poprosze o wypisanie recepty wielkie wam dzieki caluje i sciskam mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W najgorszym wypadku zmniejsz sobie na te kilka dni dawkę, starczy na dłużej. Ale to nie jest dobry pomysł. A lekarz rodzinny powinien wypisać Ci receptę. Pozdrowienia świąteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och,moje kochane nerwuski,wszystkie bardzo chcialabym pozdrowic, pragne tak na odleglosc podzielic z Wami sie jajeczkiem i zyczyc duuuuzzzoooo zdrowka i samych slonecznych i pogodnych dni... Wesolych Swiat... ALLELUJA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani. wszystkiego najlepszego w tych dniach. zdrowia, zdrowia,zdrowia, i ach jeszcze raz zdrowia. A Poza tym tego czego byscie chciały/eli najbardziej aby sie spełniło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane Nerwusiatka .....sloneczka wpadlam na chwilke aby zyczyc Wam zdrowych wesolych Swiat Wielkanocnych ....przedewszystkim zdrowka i duzo humoru ........Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze się czuje
Baranku śnieżno-biały - Dokąd bieżysz kudłaczu? I Ty zajączku miły - Gdzie się śpieszysz uszaty? Niesiemy upominki, okruch chleba i szynki Oraz garść uśmiechu do kurczęcej chaty Wkrótce wspólnie z aniołkiem Co już zleciał na ląd: Zaśpiewamy Wam drodzy Radosnych Świąt! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och ta nerwica
Witam Was !! Nerwica bierze się z urazów w dzieciństwie, seksualnych, emocjonalnych i z fizycznej przemocy ze strony rodziców/opiekunów. leczy się porządną terapią gdzie terapeuta nie wychowuje klienta tylko staje po jego stronie i przepracowuje z nim uczucia (zagrzebane, wyparte...) i traumy. Trwa parę lat. Terapeuta musi być empatyczny i rozumieć ten koszmar, który jego klient przezył w dzieciństwie. To trudna terapia i mało jest takich terapeutów co potrafią i chcą. Wszyscy wolą dać pigułkę, która nie leczy ale za to odsuwa problem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda na drzewie
U mnie silny atak nerwicy pojawia sie raz czy dwa razy w roku - jestem studentka i wtedy nie jestem w stanie sie niczego nauczyc przez miesiac i wszystko zawalam....jedynie rycze nad ksiazkami ze nie dam rady, faktycznie nie daje rady, to straszne czuje ze swiat mi sie zawala pod nogami, silny lek plus dodatkowo chyba depresja, potem gdzies po miesiacu biore sie w garsc i zaczynam funkcjonowac lek jest owszem bo mam nerwice ale taki ze sie ucze i ciesze z zycia teraz znow od miesiaca mam taki mega koszmar i nie wiem co robic dostałam paxtin ale po nim jest jeszcze gorzej po tygodniu odstawiłam, biore tylko xanax, co poradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terapia terapia
mam pytanko czy przeczytałaś co ktoś napisał jeden wpis wcześniej? ca poradzicie? psychoterapię , bo tabletki tłumią objawy ale nie leczą. psychoterapia jest w dalszym ciągu w Polsce mało doceniania, ale efekty jej wpływu na zmianę życia są niezaprzeczalne życzę szybkiego znalezienia dobrego terapeuty i do dzieła wszystko jest możliwe Twoje mysli tworzą twoją rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×