Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

poprostu nie czytaj i nie denerwuj sie bo zostaniesz tu z nami na dluzej!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssss
e tam ja tu jestem od dawna bo ja tez nerwicowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssss
mam mega dola ,moze dlatego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssssssssssss,nie masz odwagi lub checi pogadac?czy sama sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie nie nalegam.mimo wszystko trzymaj sie,dzis dol jutro dolina.nigdy nie jest caly czas dobrze,bo to byloby za piekne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwna jestes,raz mila raz nie.no ale to twoja sprawa,jezeli sie z tym dobrze czujesz,no to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro nie mam jednak dzisiaj sił na czytanie ani pisanie niczego, trudno mi cos madrego sklecic może do jutra miłych snów wszystkim, spokojnej nocy,, wszystkim i sobie też, pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różni papracze krążą po kafeterii żeby coś spaprać tylko :O komuś dopiec, piszą, brednie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Julki,nie denerwuj sie bo czuje ze jestes poddenerwowana.szkoda twoich nerwow.tego sie nie zmieni,nie mamy na to zadnego wplywu.pozdrawiam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie zdenerwowalam ,co za ludzie....czytam od dawna Was a jak sie zdecydowalam napisac to cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz juz musze isc ,nie moge posiedziec,pozdrawiam Was! Jakos mi tak mimo wszystko lżej bo nie jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Pipku dzieki za zainteresowanie mą osoba- pani doktor powiedziała bym brała nadal Fevarin i po trochu zwiekszyła dawkę. Mam dojśc do 100mg dziennie i na tym zostać. Nie wiem jak dlugo-ale pewnie do całkowitego wyleczenia-biore dopiero 2 msc.Stwierdziła, że po takiej dawce serce powinno się zupełnie uspokoić-jeśli moja arytmia ma podłoże nerwicowe a nie wynikające z tej zastawki./bo przecież może być i tak/Mam nadzieję, że jednak pomoże, bo już teraz czuję sporą poprawę.Co do senności -to nie od fevarinu a od blokera, no ale widać musi tak być, by tetno nie szalało. Już sie nawet do tego przystosowałam.także polecam wszystkim jednak znalezienie odpowiedniego lekarza/wiem że to trudne/i no i proponuje zrobic coś dla siebie od poczatku do końca.Nastawić się na to leczenie, uwierzyć lekarzowi i brać regularnie leki. Na arytmie powinno sie jednak leczyć, bo szkoda serca!Poczytałam ostatnie wpisy-naprawdę nie musicie się aż tak męczyć, na to są jednak leki-tylko przełamcie strach przed wizytą u psychiatry.Może poszukajcie już jakiegoś sprawdzonego-takiego który umie słuchać i już komuś pomógł?Pozdrawiam Was wszystkich. Zartownisiami się nie przejmujcie-to nie ma sensu, są może bardziej nieszczęśliwi od nas i tylko w ten sposób się realizują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze wyjasnilas swoje watpliwosci.ja tez uwazam ze arytmie nalezy leczyc niezaleznie jaka jest przyczyna.ja tez na tle nerwowym.pozdrawiam teraz ide juz spac,bo czekalam na ciebie jak napiszesz co u lekarza.bylam ciekawa.Dobranoc Maaaja ,Dobranoc Nerwuski i Nerwusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja jak zwykle w nocy - mam problemy ze spaniem. Do Peo48 Moja mama bierze na suche gardło: bez recepty-SST tabletki do ssania, na receptę do zrobienia: podaję skład: MENTHOLI 0,4 VIT. A, Vit. E, Vit. D3 10,0 i glicerini ad 200,0 - tak jest na recepcie POZDRAWIAM. Któraś pisała o bellergocie, nie wiem czy go wycofują, ale mnie bardzo uczulił, byłam cała w łaty i lekarz mi go odstawił. Bianko, współczuję teściowej. Myślę, że też masz taki charakter, że bardzo wszystko bierzesz do siebie, jesteś wrażliwa, \"kupujesz\" jej podłość i ona to widzi. Jest bodziec i jest reakcja. Ja zazdroszczę tym ludziom, którzy po prostu nie przejmują się tym, co inni robią czy mówią.Tacy po prostu twoją teściową by olali. Myślę, że ona robi to też dlatego , bo widzi , że to na ciebie działa, widzi , że cię to rusza i jest zadowolona. Mimo wszystko rozumiem cię bo sama postępuję tak jak ty. Nakręcam się , przeżywam a potem nie śpię lub boli mnie głowa. Moja teściowa też jest ciekawym egzemplarzem i mimo że nie mieszkamy razem dała nam nieżle w kość , czasem też jest wkurzająca. To chyba jej zawdzięczam dzisiejszy ból głowy. Bianko, rozumiem cię , przytulam ....a może wzięłabyś ją na litość , może zasymulowałabyś jakiś stan p/zawałowy, może ona by sie wystraszyła i dała ci spokój... O Jezu , ja już bredzę, chyba od tego bólu i leków, które wzięłam...ale zastanów się, może trzeba zastosować jej środki ...Pa ,dobranoc. Potomek , jeśli nie śpisz pozdrawiam, Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani wróciłam właśnie od lekarza i nie jestem od razu zdrowa ale jestem zadowolona jest to taki lekarz który poważnie traktuje pacjęta i ma dla niego czas siedziałam u niego w gabinecie godzinę i 20 minu t zbadał dokładnie porozmawiał i zapytal co by mnie przekonało że mam zupełnie zdrowe serce odpowiedziałam że jakbym zobaczyła je na własne oczy że nic się tam nie dzieje to może bym uwierzyła wtedy lekarz zrobił mi takie badanie chyba to było usg bo widziałam na monitorze swoje swrce prawą i lewą komore tetnice i wszystko mi wytłumaczył jak serce bije co się z nim dzieje podczas tych dodatkowych skurczów naprawde nic tam nie było wszystko w porządku lekarz wytłumaczyłmi to w ten sposób że to jest tak samo jek żołnierz który maszeruje i nagle myli krok i wtedy musi zrobic podwujny krok zeby dotrzymac kroku .Kazałmi brać PROPRANOLOL nie ze względu na chore serce ale żeby nie odczuwać tych przykrych dolegliwości BELARGOT jest do niczego ponieważ przyspiesza akcję serca .dostałam również GINKO BILOBA nalewke która poprawia krążenie i pomaga w zawrotach głowy oraz CARDIOL C do tego MAGNEZ Z WIT> B6 ATENOLOL to tosamo co PROPRANOLOL ten lek już w muzgu dzieła na arytmie przepraszam za te u w mózgu ale spiesze się bo ide już spać ża duzo wrażeń jak na jeden dzień Dobranoc moje kochane przyjaciółki..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani wróciłam właśnie od lekarza i nie jestem od razu zdrowa ale jestem zadowolona jest to taki lekarz który poważnie traktuje pacjęta i ma dla niego czas siedziałam u niego w gabinecie godzinę i 20 minu t zbadał dokładnie porozmawiał i zapytal co by mnie przekonało że mam zupełnie zdrowe serce odpowiedziałam że jakbym zobaczyła je na własne oczy że nic się tam nie dzieje to może bym uwierzyła wtedy lekarz zrobił mi takie badanie chyba to było usg bo widziałam na monitorze swoje swrce prawą i lewą komore tetnice i wszystko mi wytłumaczył jak serce bije co się z nim dzieje podczas tych dodatkowych skurczów naprawde nic tam nie było wszystko w porządku lekarz wytłumaczyłmi to w ten sposób że to jest tak samo jek żołnierz który maszeruje i nagle myli krok i wtedy musi zrobic podwujny krok zeby dotrzymac kroku .Kazałmi brać PROPRANOLOL nie ze względu na chore serce ale żeby nie odczuwać tych przykrych dolegliwości BELARGOT jest do niczego ponieważ przyspiesza akcję serca .dostałam również GINKO BILOBA nalewke która poprawia krążenie i pomaga w zawrotach głowy oraz CARDIOL C do tego MAGNEZ Z WIT> B6 ATENOLOL to tosamo co PROPRANOLOL ten lek już w muzgu dzieła na arytmie przepraszam za te u w mózgu ale spiesze się bo ide już spać ża duzo wrażeń jak na jeden dzień Dobranoc moje kochane przyjaciółki..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianka, cieszę się z twojego dobrego humoru i z wizyty u lekarza. Widzisz, czasem życie zaskakuje, lekarze też. Napisz , proszę - może jutro - jak kazał ci brać proplanolol i czy przy niskim cisnieniu on nie zaszkodzi. Ja to biorę, ale doraźnie, a ciś. mam bardzo niskie, np. 90/53 - takie miałam dzisiaj, a tętno wysokie. Pozdrawiam i już naprawdę idę spać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×