Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Nerwuuuuska,ja jestem w takiej samej sytuacji jak ty.mam nerwice lękowa i hipochondrie.chodzilam na psychoterapie ok,1,5roku temu.jestem zadowolona.tobie polecam abys tez skorzystala z pomocy psychologa.z jakiego jestes miasta?jak chcesz to poczytaj troche moje i innych posty to zrozumiesz lepiej swoje objawy i poznasz nas lepiej.milej lektury.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwuuuuska,ja tez mialam lęki ,niepokoj bez konkretnej przyczyny w danej chwili,poprostu siedzialam sobie w fotelu a tu czuje jak mnie cos nachodzi,kolacze serce,glowa boli i inne.obecnie zdaza mi sie to sporadycznie i wiem jak sobie z tym radzic.najgorzej bylo gdy bolala mnie glowa,wtedy mysli ze to wylew,guz.ze zemdleje-mysli negatywne,ktore wywolywaly niepokuj ,lęk.panike.trzeba myslec pozytywnie,wtedy odczuwamy,spokoj,radosc.my same wywolujemy w sobie uczucie lęku-czekamy podswiadomie na ten lęk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwuuuuska,ja nie moge okreslic w jakim stadium jest twoja nerwica,bo nie mam takich uprawnien.ja mam stwierdzone przez lekarza taka diagnoze jak napisalam,po wielu rozmowach,testach.inne choroby wykluczone.a czy ty robilas jakies badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pipku nerwuska ja też mam za sobą wiele lat meczarni, zasłabnięć niewiadomoz jakiego powodu... leczyłam się u neurologa ale moja w tym wina wstydziłam się siebie i niedociekałam prawdy, nie mogłam uwierzyć,że to tylko nerwica i ,że ona może tak dzialć na człowieka, siedzę wieczorem w fotelu i faktycznie czuję się narastający niepokój, mi dochodzi drętwienie nóg lub tylko lewej, brak tchu, kołatanie serca, nawet jeśli miałam miły fajny dzień, nadchodzi fala i już nic nie da się zrobić w moim przypadku, biorę szybko lek lub krople pije zimną wode albo wychodze na balkon, kładę się jak nie wiem co ze soba zrobić z nogami na poduszce wysoko,,, mija zazwyczaj kończy sie dreszczami, trzęsieniem całego ciała, na szczęście ostatnio mam ,,słabe,, objawy lekkie zdenerwowanie ale ciągłe, cały dzień jestem podminowana, muszę się kontrolowac by byc czuła dla dzieci i nie okazywac im mojego nastroju,, wszystkich pozdrawiam ach u mnie było wspaniale wycieczka do lasu, grzyby, jeżyny, wieczorem ognisko, rodzinka szczęśliwa, domęczona idzie spać depresyjna,, ściskam miłej nocki :) wszystkim kolorowych snów i ..miarowych oddechów,,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Julki,ciesze sie ze jestes zadowolona i tak milo spedziliscie czas.dobranoc.i rownie udanej nocy jak poprzedniej.:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to musi byc jakas przerwa mała,żeby było fajnie :) chciałabym,żeby wszyscy się dobrze czuli ale to chyba niemożliwe :O też chciałabym wiedzieć co dzieje śię z założycielką topicu rosą? to jej objawy przeczytałam pierwsze i w 99% pasowały do mnie ! czytałam z niedowierzaniem, jakas bratnia dusza, potem kartka za kartką tyle ludzi z ,,moimi,, objawani... Rosa wszystkiego dobrego życze odezwij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorrki z góry za ,,byki,, szybko pisze bo mam mnóstwo do zrobienia ale jeszcze w między czasie tu zaglądam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosa kilka razy odzywala sie ,ostatnio napisala ,ze pisze prace mgr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresyjna
Do Pipka - może uważniej czytaj posty - nie jestem nowa i od dawna posługuje się tym nickiem. Dobry jak każgy inny. Do wszystkich miłych współnerwusków: Nazwałam się tak dlatego że sądzac po objawach, byłam pewna, ze mam nerwice lękową. Jednak wspaniały psychiatra do którego po długich poszukiwaniach trafiłam, uświadomił mi, że w moim (!) wieku nerwica jest tylko jednym z objawów DEPRESJI . Oczywiście w moim wieku i w moim ówczesnym stanie. Diagnoza wydawała mi się nieprawdopodobna - wspaniały mąż, fantastyczne dzieciaki, praca którą lubię, ładny dom, kłopoty takie same jak większość kobiet. Skąd nagle depresja?!! A jednak. Nie tylko ciężkie sytuacje są powodem, bywają też inne przyczyny. Większość z Was ma chyba jednak tylko nerwicę, na szczęście. Miłych snów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama Julki,mysle ze jestes obrotna dziewczyna,zdazysz ze wszystkim!tylko nie nerwowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depresyjna ,jezeli cie urazilam to przepraszam,na pomaranczowo jest tez u nas duzo podszywaczy,oczywiscie nie mysle o tobie,ale pare dni temu tak tu bylo.ja osobiscie wole ,gdy ktos jest \'\'na czarno\'\' co nie znaczy ze masz sie zaczernic.to nie zadna aluzja.jeszcze raz cie przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wszyscy mówią, że jestem obrotna, góralka, mam to coś :D kocham cały świat, tylko wszystko chciałabym zrobic naraz :O wariat ze mnie niesamowity, potrzepaniec i tyle,, :) teraz nawet jak tu siedze i sobie pisze kiedy dzieciaki juz śpia mąż oglada discovery, ja sie denerwuje czym? wewnetrzne drgawki takie delikatne ale wyczuwalne, żadne krople nie pomagaja ale jutro ide na pierwszą wizytę u lek, rodzinnego i do neurologa, czy psychiatry, nie wiem dokładnie mamy jednego w ośrodku znaczy sie panią.. oj spadam już zimno mi się tu zrobiło mój wieczny kłopot zimne stopy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresyjna
Nie ma za co przepraszać, wcale się nie obruszyłam, nikt nie musi znać wszystkich użytkowniczek. Nie lubię tylko zmieniać nicka, przyzwyczaiłam się do niego (niestety). Mam nadzieję ze kiedyś będę mogła się podpisać JUŻ NIEDEPRESYJNA. Papa, miłej nocki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Depresyjnej
masz 7 wpisow na ponad 200 stron ha ha ha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresyjna
To dobrze ze umiesz liczyć na poziomie podstawówki, ale z odwagą to u ciebie nietęgo skoro własnego (dobrze znanego ) nicka nie używasz. Ha ha !!!!! Trochę zaleciało tchórzem... :o współczuję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kogos nad moim nickiem-zadales sobie trudu liczac te posty!tylko po co,kazdy pisze tyle ile chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość depresyjna
Jeszcze jedno, jeśli żywisz swoją nerwicę złośliwymi wpisami - moje gratulacje, można i tak. Ale poza tym forum są jeszcze inne na których używam mojego nicka, może w ramach ćwiczenia dodawania chcesz policzyć wszystkie wpisy? (Jeśli potrafisz...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz! jestem z Krakowa,wiecie gdzie moge sie udac? czy ziolowe srodki typu persen forte i melisa pomagaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie pomagały środki ziołowe kiedy miałam delikatne dolegliwości, długo stosowałam tylko deprim i było super, potem objawy nasiliły się i melisa nie pomaga sama więc wybieram się do lekarza, nie chce jednak brac tego od czego zaczynałam rudotel czy bellergot słyszalam,że weszło więcej nowych leków lepszej generacj, podobno jest dobry lek przeciw depresyjny, lękowy który łagodzi objawy bulimii, czy zaburzeń jedzenia wczoraj o nim czytałam i nie zapisałam nazwy... nie wiem jak to znależć, chciałam zapytac w razie czego lekarza, marzenie zacząć stosować coś co odrazu zadziała bez skutków ubocznych, tyle ile leków tyle do nich opinii,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwuuuuska ja też mam niedaleko do Krakowa :) miałam kiedyś adres do Kliniki Leczenia zaburzeń różnego rodzaju Psychiatria ale nie mam przy sobie adresu poszukam jutro to Ci napiszę - jednak nie skorzystałam:( nie chciałam miałam małe dzieci, bardzo male i myślałam,że sama dam sobie radę, trudno jest bardzo samemu, wręcz nieosiągalne :O wiem,że jest mnóstwo poradni nawet w samym Rynku kiedy byłam na zakupach, połazic po sklepach ciągle rzucały mi się w oczy reklamy gabinetów poradni zdrowia psychicznego, na początek można iść do swojej przychodni może właśnie tam czeka odpowiedź? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dojrzewam powoli do takiej wizyty....... nie chcialabym trafic na kogos niekompetentnego,bo wtedy sie zraze i nic ztego nie bedzie,dlatego wolalabym gdyby mi tos kogos polecil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sześć dziewczyny, trudny dzień za mną. Dziecko chore, cały dzień walczymy z temperaturą. Prawie 40 stopni, nic nie spadało po wielu lekach. Na szczęście , na razie lepiej. Nie wiem , jaka noc przede mną, a jestem naprawdę zmęczona. Czytałam wasze wpisy. Trochę radości, miłych słów, ale i jakoś nerwowo i z ironią. Może się mylę... Pozdrawiam i ...chyba mówię dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata* współczuję choroby wszystko będzie dobrze :) ja mam wielką ochotę wypisania się i czuję,że sie uspokoiłam, nerwuuuuska wiesz ja z miłą chęcią poszłabym do takiego sprawdzonego lekarza, znajomej, to podobnie jak z ginekologiem przyjaciółka mi poleciła i od razu to bezpieczniej :) jeśli w mojej mieścince nie bedzie dobrego lekarza to z miłą chęcią będę dojeżdżać do Krakowa chodziłam tam do szkoły 2 lata temu Szkoły Makijażu było super, ale juz jestem śpiąca, kładę się spac jutro budzik zadzwoni o 7-mej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Narwuuuuska,nie jestem z Krakowa i nie moge ci pomoc.pozdrawiam. Fajnego i spokojnego dnia zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwuuuuska ,mozesz kupic sobie krople homeopatyczne L 72,sa bardzo pomocne w nerwicy i stanach lękowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×