Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość macie czasami bole w dolku ser
cowym,takie dziwne uczucie bolu,czy to nerwicowe bo mam nerwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze to od zołądka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkich bardzo serdecznie jak rano wyjechalam z domu tak teraz dopiero wróciłam ale juz wam odpisuje moje słoneczka otóż PROPRANOLOL kazałmi lekarz brać 2 razy dziennie rano i wieczorem w dawkach 10 mg taka dawka wcale nie obniża ciśnienia tylko reguluje lekarz ten jest naprawde dobry ma on tytul doktora habilitowanego nauk medycznych ma w domu wszystkie potrzebne aparaty i przedewszystkim czas dla pacjenta wszystko dokładnie tłumaczy i ma cierpliwość i nie jest drogi wizyta razem z dokładnym badaniem 40 zł do tego ekg ciśnienie i usg serca . Jeśli chodzi o CARDIOL C to kazał go wziąść w razie bardzo silnego kołatania i szybkiego tętna ale jak będe regularnie brać PROPRANOLOL to powinno to wystarczyć Ktoś pytał dlaczego o tak pożnej porze byłam u lekarza otóz mama mnie do niego umuwiła a on do 18 pracuje w szpitalu jako ordynator a po pracy przyjmuje w domu niekiedy do 24 ma tylu pacjentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie ściskanie w gardle ja też już miałam i na to pomogła mi nospa albo validol który ssałam jak cukierka Jeśli chodzi o mdłości to kochany potomku mam bardzo często jest mi niedobrze jakby na wymioty ale wymiotowac nie ma czym po jakimś czasie to samo przechodzi i znów wraca to nasza kolezanka N daje znac o sobie Dziewczyny to niesamowite jak masywne jest nasze serce i jak ono pieknie pracuje jak widziałam je na monitorze aparatu tyak samo jak widzi się płód czy watrobe . I jeszcze jedno nerwicowcy powinni stale brac magnez bo nerwy go najbardziej potrzebują Ja też mam ciągle niskie ciśnienie i po np. kawie zaczyna mi kołatać serce wiec lekarz dał mi jeszcze jedną wskazówke zamiast kawy zrobić sobie p zy bardzo niskim ciśnieniu filizanka kawy z ekspresu lub rozpuszczalna do tego 1 łyżka miodu naturalnego 1 łyżka aloholu mleko lub smietanka próbowałam pyszne i stawia na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odezwe się wieczorem bo teraz jade do mamy pomóc jej zrzucić wegiel do piwnicy pamietajcie o mnie pozdrawiam ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bianka_120 pamiętam o Tobie i już się zadomowiłam,,,hehe :D ja wczoraj zbierałam ? ziemniaki :) tak relaksacyjnie,, pomagałam na wsi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kolezanki i koledzy. Zawiązał sie nam całkiem miły klubik-aż szkoda, że nie w realu!Ja tez sie dzis własciwie niexle trzymam, dalej biore wszystkie leki-zgodnie z postanowieniem dokończenia kuracji. Bianka-pisałas o propranololu-ja brałam ten lek, ale przy mojej akurat arytmii on spowodował zwiekszona ilośc skurczy-tak podobno może byc przy tym leku, nie pisze, by Cie straszyc, ale żebyś wiedziała, że tak też może byc. Teraz biore inny lek i jest spokojnie.Ale mam nadzieje, że Tobie wystarczy ten propranolol.Też sie zastanawiam, że tyle nas tu jest, a jeszcze zadnej 100% metody nikt nie podał na wyleczenie nerwicy-ciekawe, czy komus to sie w końcu uda i nam opisze, jak do tego doszedł.Jutro jadę na rano do pracy-tak mam co sobotę, ale za to w inne dni mam wolne.Także pomyslcie sobie jutro o 6 rano-jak może juz któraś zerknie na zegar, że ja juz jadę do roboty! Pozdrawiam i trzymajcie się. Acha co do gardła-to sie nie wypowiadam, bo jestem palaczka niestey a od tego oczywiście ciagle cos mi sucho itd, ale na razie pale bo jest mi to potrzebne ...do czegos tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sprawie bolu w dolku sercowym to moja obecna zmora kiedys tez tak mialam i to nie jest od serca robilam badania i lekarz mnie uspokoil ,nie wiem czy to miesnie bola czy zolzdek ,nie wiem ale mam takie dni i wiaze sie to wtedy z gorsza kondycja psychiczna czyli jestem poddenerwowana....ale sie tegoo nie boje i tylko mi przeszkadza ale sie nie nakrecam,mysle sobie ze jakby to bylo serce to tak latwo by nie przeszlo.... nie mialam dzis humoru ale sie przemoglam i wyszlam z domu poszwedac sie po sklepach.Polatalam po ciucholandach kupilam fajne ciuszki dla siebie i corki ,potem cienie do powiek i perfumki i jestem szczesliwa......warto sie zmagac z N bo zycie tam na zewnatrz (po za domem) jest takie piekne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rrenka Mogę powiedziec na temat bóli w dołku sercowym tylko tyle, że mogą sie one pojawiać także od chorego kręgosłupa piersiowego. Mnie tak czasem boli mostek i kiedyś tez tego sie bardzo bałam , nawet też jeździłam natychmiast do lekarzy, ale jeden z nich mi wytłumaczył przyczynę. Oczywiście zrobił mi też EKG, ale gdy nic nie wyszło to kazał mi stanąć i swoją ręką dośc mocno ponaciskał mi mostek i łączenia z żebrami-to strasznie bolało, aż pisnęłam. Wtedy mi powiedział, bym sobie sama w domu sprawdzała te miejsca, jak boli pod dotykiem, to znaczy że to nie serce. Może Ci to co piszę trochę pomoże. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie to boli jak sie naciska choc tez przy oddechu czyli mostek ,ja tak myslalam ,ze to boli kosc a nie serce ,nie boje sie tego wogole mnie kosci czesto bola ,nadgarstki ,przeguby ,lokcie-moze to jakies reumatyczne sprawy...czesto w tym miejscu boli tez inaczej tak hjakby od srodka jakby zoladek albo miesnie zoladka-tak sciskaja nerwowo -tez nic takiego ale meczy.... Potomek pytales o wymioty ,mdlosci mialam kiedys straszne z nerw bo balam sie ze fiksuje i zamkna mniw w wariatkowie-taka gonitwe mysli mialam i stad te wymioty i mdlosci ,schudlam wtedy w krotkim czasie 8 kg po lekach na uspok.przeszlo stopniowo co do guli w gardle to czulam nie raz megagule od zoladka po szyje ,kula w gardle to jeden z charakterystycznych objawow nerwicowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja najpierw do Peo48, składniki leku na receptę, które ci podałam są do płukania gardła nie do picia . Dwa razy dziennie na 1/4 szklanki wody - tym sie płucze gardło. Przepraszam zapomniałam ci podać tę informację. Mojej mamie te leki pomogły. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potomek, te objawy, o których piszesz ja mam przy migrenie. Czasem pomaga mi betaserc ( histimerc - to ten sam lek, tylko tańszy ), ale możesz wypróbować zwykły aviomarin. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Choc poludnie to ja jestem jeszcze na rozruchu ....przy kompie z kawusia w kubku..... po poludniu jedziemy do moich rodzicow ,maja przyjechac rodzina r daleka razem z moja babcia ktorej dawno nie widzialam ,ma 80 lat czuje sie poddenerwowana na te wizyte...tak nawet mile chwile wywoluja w nas .....rozdraznienie-jak ja tego nie lubie!choc ciesze sie na to spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, widzę , że wszyscy imprezują. U mnie była rodzinka, nawet miło spędziliśmy czas. Miłego wieczoru życzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy nerwica może sie objawać
całodobowymi zawrotami głowy, cięzkością głowy, dretwieniem konczyn?ja mam takie zawroty że juz nie wyrabiam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim ! Ja spędziłam dzisiaj nawet miły dzień , miałam tylko chwilę paniki bo urzadlił mnie szerszeń , zadzwoniłam na pogotowie , czy przyjechać- kazali przyjechać natychmiast chociaż nic się nie działo ,dali mi zastrzyk i po panice. Do \"czy nerwica moze się objawiać\" ja mam dokładnie takie same objawy ,brałam mnóstwo tabletek na zawroty głowy ale nic nie pomogło , w listopadzie jeszcze idę na rezonans , żeby wykluczyć SM jednak wszystko wskazuje na nerwicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha ale mialas przygode z szerszeniem.u mnie spokojnie bylo.nic sie nie wydarzylo.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja dziś pracowałam,,na chleb\" ale już mam spokój, jakoś zleciało. Wczoraj wieczorem znowu niestety pokołatało mi serducho i wściekłam się. Już tak dawno nie miałam tych sensacji. Może to na skutek nerwów, może przejedzenia przed snem?już sama nie wiem.Dziś czułam sie dobrze. Co do zawrotów głowy-miałam je 2 lata. Pomógł mi lek antydepresyjny-po msc. brania wszystkie objawy ustapiły! Poczułam piekną ulgę, i doceniłam zdrowie! Zyczę Wam odkrycia dobrego leku na swoje zaburzenia-mnie pomógł Seronil.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy już śpią? ja mam dziwny nastrój chce mi się płakać... słycham Katie Melua i odpływam...nie wiem czy poprostu płakać... ze smutku ze sczęścia? tak mi serce ściska,,,, chciałabym krzyczeć, zamknąć oczy i biec gdzieś po łące, na boso... leżeć na zielonej, pachnącej trawie, sobota czas na omprezkę... jak się czujecie? Potemek jesteś tam gdzieś? halo wszyscy....jakby co miłej nocy,, spełnienia marzeń ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kilu miesiecy
często boli mnie serce. Łapie mnie taki jakby ''skurcz'', nie moge głeboko oddychać. Trwa to zazwyczaj kilka minut, musze wtedy odpiac stanik i połozyć sie, wtedy raczje zawsze przechodzi. Problem z tym mam od kad pamietam, ale wąłsnie ostatnio bóle bardzo się nasiliły. Tata mowi ze to własnie nerwica... Mam 15 lat, i (badaniowo) jestem zdrowa jak ryba. Tak samo mam zawroty głowy i czesto mnie boli (prawie codziennie), ale, ani okulista, ani laryngolog, ani nawet neurolog (tomografia komputerowa) nic nie stwoerdził... macie moze podobne objawy? czy ja mam NERWICE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadam ... na nerwice może złożyć się wiele sytuacji dzieciństwo, charakter,może jest to genetyczne, jeśli masz nerwice, stwierdzi to lekarz nie popadaj w panikę :) trzeba poprostu z nią dobrze żyć, uśmiechac się do siebie, napewno wszystko będzie o.k ja polecam dobrego neurologa albo psychologa jakąś fajna panią doktor z która porozmawiasz i wszystko ci wytłumaczy, może to przejściowe, jest mnóstwo leków, ziołowych też nie sama chemia, jakieś zajęcie, sport by zapomnieć umiec się rozłuźnić... powodzenia , ...w poznawaniu siebie,,❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpię...gdybdy ktoś chciał pogadać jestem...jeszcze z pół godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko mi dalej szarpie sercem tłumacze sobie tak jak lekarz mi to tłumaczył ale mimo wszystko jakiś strach wkrada się do mojego wnętrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wżołądku mnie mdli jakby na wymioty i ciągle wsluchuje się w siebie jeśli te wszystkie objawy ustępują jestem silna i myślę że teraz to już przezwycięże ale wystarczy że raz drugi szarpnie mi sercem i już zaczynam się dołować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×