Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Wcale nie jestem wielka! ani zadna :( szlam na terpae, juz na przystanku poczulam LĘK! chcialam uciekac ale mowie NIE!! Jak wysaidalam to bylam w atkiem stanie ze myslalam ze padne zaraz i roztrzaskam sobie glowe o chodnik!! do osrkoda BIEGŁAM! gdy trafiłam na miejsce wszystko ustało.. rany jakie to wszystko dziwne!!! Po terapi spokalam sie z moja kumpela! łazilysmy po miescie do 18 i bylo dobrze, w chwili malego kryzysu odpoczelam na ławce i potem bylo juz dobrze, po 18 bylam jeszcze na 2 koncu miasta (ale nie sama niestety) ale dobrze i wlasnie wrocilam :D jest ok w chacie impreza ;/ a ja mialambym ochote sie polozyc, W myslach powtarzam tylko POKONAM TO! POKONAM TO!!! i juz!!! no! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoJUlki nie wiem co powiedziec, jesli chodzi o strach przed jazda samochodem to niestety nie potrafie Ci w tym pomoc, moge cie tylko podniesc na duchu ze sam kurs jest w porzadku i da sie to wytrzymac, potem trzeba tylko troche wytrzymalosci przed egzaminami, ale ogolnie luzik,no tylko po kieszeni trzepoie. ale tak sobie mysle ze moze wcale nie musisz robic prawka, skoro robilas w stanach. ja wiem ze u nich sie na automatach jezdzi, no musisz sie wypytac , najlepiej zadzwon do jakiegos osrodka. dodam jeszcze tylko, ze ja tez wierze, ze dzieki samochodowi bede miala wieksza swobode i nie bede sie tak bala wychodzic z domu. zawqsze to jakis bezpieczne miesjce jakbym, sie zle poczula w miescie, to siup do samochpdu i po sprawie:):):tak to widze aaa na terapii...jak zwykle poplakalam sobie troszke, bylo dzis ciekawie, robilam z poduszek swoja droge zycia, z uwzglednieniem najwazniejszych momentow, wyszlam z kolejnej \"lekcji\" zadowolona i z nowym natchnieniem do dzialania i samodzielnosci, naprawde ta moja terpeutka to super babka, wie jak rozmawiac z ludzmi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anipolku a na jaka terpaie Ty chodzisz?>indywidualna? czy grupowa, hmm? a co tam kasia Wam nadeslala, bo ja sie boje tam zajrzec hihi, ewcia opowiedz o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodze na grupowa i indywidualna, ale to doperio 2 raz pojde na indywidualna, ale dopiero 16 go ale juz sie boje ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziazuzia
a próbowaliście pokonać ją dietą? Np. olej z oliwek, albo Carotino, probiotyki, takie jak Laktoplant, Trilac, etc., dużo warzyw i owoców, suplementy, ryby, a za to ograniczając słodycze, tłuszcze zwierzęce itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest dzienny i zamkniety:):):)na zamknietym bylam tylko po skierowanie, ale przezylam szok, a na dzienny chopdzilam, byl;am kilka dni, to nie dla mnie, jest ok w kwetii rowarzyskiej, ludzie fakni byloi, ale lekarze w zaden sposob nie wykazywali zainteresowania, tam sie tylko tabletki wydawalo w poniedzialek i to byl najwazniejszy dzien. a gdzie chodzisz?ja bylam w sopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jem slodyczy prawie nie slodze herbaty jem zzdrowo z powodu \"czegos\" z jelitami, dopoki bralam witaral to czulam sie lepiej wiec chyba wroce do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia jem duzo warzyw owocow i ryb, magnez, zadnych innych tabeltek, nie pije, nie pale, nie jem slodyczy, czy to wystarczy zeby byc ascetka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha nie pije tez ani kawy ani herbaty:) a mozesz przyblizyc co to za magiczne nazwy, to jakies leki?czy co to takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejc ale Ci zazdroszcze!!!jak bym sie nuie bała to bym wsiadla w pociag ipojechala!! nad morze!!! na 1 dzien chocby!!! ale sie boje ze zacznie mnie dusic w pociagu :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha to probiotyki, ale nie rozumiem w jaki sposob mialy by pomoc w leczeniu nerwicy, zdawalo mi sie ze to zalezy tylko od nas, ten stan ducha..czyz nie?:)ale nadal nie wiem co to Crotino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczkins ... Ty dziś byłaś w Sopocie ????? :D to dlaczego nie dawałaś znaków :D podjechałabyś jeszcze 10 minut i byś zobaczyła ...mój śmietniczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Probiotyki ja bralam na porawe flory bakteryjej w jelitach, bolą mnie czasem jelita, ponoc to przy nerwicy normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobity ja była m nad morzem we Władku i wyobraźcie sobie z dziećmi i ani razu nie mialam ataku zupełnie nic czułam si e normalnie uwierzycie to było w sierpniu a od 2 około miesięcy jestem nie do życia,, jak byłam spokojna i ,,zdrowa,, nie doceniałam tego było poprostu,,normalnie,, teraz przechodzę męczarnie... raz jest lepiej raz gorzej, to nauczyło mnie cieszyc sie z ,,wolności,, od dychawic choc momentami, nie mam wolnego dnia, żeby nie waliło mi serce, żebym nie trzęsła sie , nie łaziła bez potrzeby w kółko, pomyśleć i powspominać kiedys żyłam choc falami bezstresowo i bez nerwicowo,, oj dobranoc kobniałki nie uwierzycie ide sie przejśc jest ciemno ale mam straszną ochote sie wyrwac z domu dzieci jedzą kolacje a ja lece po byle co do ,,nocnego,, do jutra 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wlasnie sobie wyobrażam jak wyglądacie hehehe i jakbym moglby wygladac zjazd nerwusow!! SOPOT 2007 hiehihie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście nie boje się wychodzic jedynie nie moge póki co prowadzic samochodu postaram sie wziąść lekcje ale dopiero na wiosnę, nie będę zwlekac z kupnem auta kupie żęćha i będę jeździć,,:D :D acha a wiecie cos na temat głodówki czy ona leczy stany nerwicowe czy lepiej nie ryzykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja miałabym łokrutnie daleko do was,,:) może umówiłybyśmy sie gdzies po środku? w Krakowie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraków to raczej nie połowa ale Warszawa,,:O szczerze to bałam sie pociągu ale tych zbirów,, co sie platali wszędzie,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×