Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Mamojulki mieszkasz w krakowie!!! Jejciu!! to jest najpiekniejsze miasto na świecie!!!! tylk ja mieszkam w srodku polski :( i zadnych atrakcji tu nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta precyzyjnie to mieszkam w górach,,:) góralica jestem podobno sa jedzowate:O ale ja jestem miła sympatyczna :D i umiem śpiewac po góralsku... hihihi zwsze lubiałam imprezki :) do Krakowa mam 70 km do Zakopanego podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej góórryy nassee góórry hhhej góóry i doliny hej naaaajjpikniejse w świcie górolskie som dziefcynyy,,,, :D :D nie tylko ale to mi do głowy wpadło :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze juz bredze, ide sie pluskac i nynać bo oczka sie kleja ,a glowa spada na klawiature. Dobranoc babolki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia dzisiaj nieee, ale we wrzesniu jezdzilam tam, na poczatku wrzesnia, a ty w sopocie mieszkasz??to piekne miasto, bardzo mi sie podobalo, szczegolnie te domki w okolicach opery, taka willowa dzielnica, ale stara dzielnica, nawet spacerowalam tamtedy z wspolchorymi hihi z oddzialu. to moze sama bylas tam na terapii? ale sie rozgadalyscie dziewczynlki, az milo ppatrzec, na chwile mnie nie bylo a tu taki balagan, no no!!:):):)no to mamy krakow, poznan, sopot i słupsk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamajulki ale masz fajowooooooooo goralica jestes, no zazdroszcze Ci cholera jasna!!:):): dobranoc aniolku, co Cie tak dzis szybko zmoglo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
JAM ŻOŁNIERZ HA HA I TAK NIE P?JDE DO WOJA KTOŚ TU PYTAŁ CZY NAM WŁOSY NA BRYLANTYNIE ODPOWIADAM TAK MAM WŁOSY NA BRYLANTYNIE LUB ŻELU DZIEWCZYNY MYŚLĄ ,WE JESTEM WŁOCHEM KOJARZĄ MNIE Z JAKIMŚ SYCYLIJCZYKIEM ODPISZCIE PROSZE MIŁEJ NOCY MIŁE DZIEWCZYNY ODPOWIEDZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
JAM ŻOŁNIERZ HA HA I TAK NIE P?JDE DO WOJA KTOŚ TU PYTAŁ CZY NAM WŁOSY NA BRYLANTYNIE ODPOWIADAM TAK MAM WŁOSY NA BRYLANTYNIE LUB ŻELU DZIEWCZYNY MYŚLĄ ,WE JESTEM WŁOCHEM KOJARZĄ MNIE Z JAKIMŚ SYCYLIJCZYKIEM ODPISZCIE PROSZE MIŁEJ NOCY MIŁE DZIEWCZYNY ODPOWIEDZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
JAM ŻOŁNIERZ HA HA I TAK NIE P?JDE DO WOJA KTOŚ TU PYTAŁ CZY NAM WŁOSY NA BRYLANTYNIE ODPOWIADAM TAK MAM WŁOSY NA BRYLANTYNIE LUB ŻELU DZIEWCZYNY MYŚLĄ ,WE JESTEM WŁOCHEM KOJARZĄ MNIE Z JAKIMŚ SYCYLIJCZYKIEM ODPISZCIE PROSZE MIŁEJ NOCY MIŁE DZIEWCZYNY ODPOWIEDZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialyscie moze film step up?? bardz mi sie 1 piosenka podoba! slyszlam ostatnio w radiu ale nie wiem jak sie nazywa, sciaglam cala plytke ale nie ma tam tej piosenki : / łeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja jestem z Krakowa:) mamo Julki my mamy rzut beretem do siebie,mozemu sie w Myslenicach spotkac :) ja sie cholernie boje jazdy samochodem od 1,5 roku juz nie jezdze:( ale wlasnie zamierzam kupic auto w najblizszych tygodniach,zeby ten strach pokonac i zaczac jezdzic,bo tym co mamy teraz nie bede jezdzic,za duze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi si e tuy dzisiaj spodobało :):) ej SYcylijczyk tuy to z tą nerwica to może zalewasz?? hi hi bo tu chyba babki podrywasz?? no wiesz,,, jak tys do włocha podobny to niezłę z ciebie ciachooo,,:D :D :D hmm?? no i fakt duże litery na kafeterii to krzyk nie wrzeszcz,, odpowiemy CI napewno pa ja tez się przeszłam i ide z mężulkiem posiedziec pogadać co i sie poprzytulać? może cos romantycznego z tego wyjdzie,, oj gdzie te emoikonsy sa chciałam cos wstawic i zapomniałam ,,,, pa na serio uciekam,, szłam szybko zmachałam się ale jest fajnie na zewnatrz,, 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwuska chwilowa wiesz często jeździłam do krakowa na ,,zakupy,, połazic po mieście do kościoła Mariackiego i napizze hut takie tam odstresowanie ,, ale sie dzieci narobiło i nie było tyle czasu,, :( teraz sporadycznie chyba że na lotnisko :D ale w zeszłym roku skończyłam szkołe makijażu w Krakowie i byłam tam łikendowo przez rok czasu skończyłam I-szy stopień jestem makijażystką, z zamiłowania ale sie wybieram więc jak się już zdecyduje na kurs to dam Ci znac może się gdzieś spotkamy na kawie? może sie uda? mam takie plany tylko wszystko pogodzić ,, tez sie nieraz zastanawiałam jak my wszyscy wyglądamy,, ? jak ktos ma ochote to służę mailem na jakięś zdjecionka ,, :D ale tak szczerze to kiedyś pisałam z gostkiem i na serio ssuuper sie pisało do momentu kiedy zobaczyłam jak wygląda , był miły inteligentby ale zamarłam kiedy zobaczyłam zdjęcie wygladał, ponuro, zaniedbanie, i potem ta rozmowa klikajaca tak juz nam nie szła, wszystko sie rozeszło , ,, czasem tak bywa,,.. ide bo mój misiek będzie zazdrosny o WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo Julki jesli pisalas kursie prawa jazdy to ja juz mam prawko tylko jestemtaka lajza,ze nie jezdze:( a powiedz mi gdzie robilas ten kurs kosmetyczny,ile kosztowal itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta nerwuska od kluczy
Koachane jestescie dziewczyny... przeczytalam pare godzin temu Wasze wpisy (odnosnie mojego tematu:o)i nawet nie odpisywalam.wylaczylam kompa,usiadlam przy lozeczku mojego Skarbulka i myslalam...obiecalam sobie ze juz nigdy,przenigdy... po przebudzeniu zjedlismy i szybko poszlismy na spacerek.tak zeby zmienic klimat,na inny niz dom...takie chwile sa takie cudowne..smiech,zabawa,tylko ja i moje Szczescie:) ale dzisiejszy dzien zapamietam na zawsze:( dziekuje za slowa otuchy...za to,ze nie ocenialyscie mnie,ze nie uslyszalam od Was tych przykrych slow na ktore zasluzylam.dziekuje...juz samo wracanie do tego w myslach bedzie dla mnie najgorsza kara:( tak czy siak,musze powaznie zastanowic sie nad swoim zyciem...moze czas na jakas zmiane?na jakis krok do przodu?bo na razie wydaje mi sie,ze stoje w miejscu.sama nie wiem....sorki za ten chaos w moim poscie,ale wpadlam tylko na sekunde.Moje dziecko jeszcze nie spi(chodzi spac o 23) ,przegladamy zabawki na allegro:) pozwolicie ze bede tu wpadac? jakis taki spokoj i luzik tu panuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta nerwuska od kluczy
a swoja droga tez myslalam o kursie kosmetycznym,ale jak zwykle dalam ciala...ogolnie interesuja mnie "te tematy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×