Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

CZE.SC wam wszystkim .Widze ,że nas więcej i więcej.Ja odniosłam wczoraj sukces byłam w kościele na mszy i na zebraniu bo mój synuś ma bierzmowanie wytrzymałam chociaż tak mnie momentami skręcalo ,że myślałam o wyjściu.Po przyjeżdzie do domu PIESZO poszłam do sąsiadki po jedno dziecko i przez ulice kawałek dalej po drugie.Byłam sztywna jak kij ale dałam rade.Za to dziś dzień do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adka gratuluje!! :D ciesze sie! dalas rade! wiem jaka to mexczarnia siedziec w kościele... byłam w ostatnią niedziele :d z czego tez bymam dumna! :) a dzie to (ytak na moje) to odreagowujesz wczorajszy stres. przynajmniej ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! Moj internet ostatnio szwankuje czesto brak polaczenia.... ada gratulacje ,coz za postepy,brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moj syn tez sie do bierzmowania szykuje bedzie w grudniu. Ciesze sie ze tryskacie humorem dziewczyny a nie tylko narzekac o chorobie ,to duzy plus++++++ ja dzis tez mam humjorek bo sloneczko swieci a wczoraj bylo kiepsko bo deszczowo narazie zmykam golabki robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia i takie rewelacje dopiero mówisz ! :D a nic się nie wygadałaś prędzej że masz takie ważne wyjście. Zły dzień bo czwartek się zbliża ? czy inny powód... Jak bys chciała to wcześniej podałam adres meilowy i jesli chcesz zobaczyć jak wyglądam ..i nie biosz się zobaczyć...wielkiego stracha :D to się odezwij ,a moze też masz swoją jakąś fotkę ...Bo powiem Ci w zupełnej tajemnicy tu same exstra laski siedzą :D Rrenko Ty również jesli chcesz ...to cos podeślij :) Jest inaczej jak się wie z kim się rozmawia i komu się człowiek zwierza i z kim umawia się pod ....śmietnikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewusia a ty juz obiadek zrobiony, co tam porabiasz?:)ja sie nudze aktuanie, bylam na spacerze z psiakiem,i to nawet kawalek dalej niz zwykkle hih, ale wieje straszie i szybko wrocilam.a teraz nudze sie, a to dopiero 15.30, i co tu robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffffffff.............ale się naczytałam;),,,dawno mnie tu nie było, witajcie nerwosolki ,widzę że u was ze zdrówkiem różnie bywa,za to ja odstawiłam xanaxik i jak na razie wszystko ok., u mnie dziś na obiadek grzybówka.....:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na dole w skrzynce i dostałam ..prezent :D przysłali mi próbki kremów i własnie jednym sie wysmarowałam i teraz czekam co będzie :D może ubędzie mi kilkanascie wiosenek ;) Musze jeszcze usmażyć ryby bo jakbym samą pomidorowa podała to chłop by na obiad czekał :) dzwoniłam do niego czy chce racuszki z jabłkami czy rybę... więc dziś mam rybe z pomidorową. A tak że zapytam to do jakiej kultury masz słabość ? bo napisałaś że kulturoznawstwo też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Miloszko koffana! a ja myslałam ze ozdrowiałaś i gdzieś uciekłaś... :D Masz fotkę ? bo my się wymieniamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga bo ewcia szaleje z fotkami ale ja tez chce ja tez:) a propos kulturoznawstwa to to nie takie ewcia hihi to kulturoznawstwo typu media, net, i tego rodzaju wiedza, ale poza studiami, to najbardziej chyba skandynawia mnie rusza, no i wloskie zarcie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia teraz to chyba nie mam fotki , ale mam aparat pod reką wiec wieczorem zrobie to wyślę....bo wiesz teraz po całym dniu to feee wyglądam :) jakiś prysznic by sie przydał.......:)ale czekam na wasze fotki z przyjemnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczkins na razie dziewczyny fotki Sobie robią ...:D No widzisz jaka ja blondynka jestem nawet nie wiem co to za kierunek hihihi ale przynajmniej 100% blondynka jestem :D Ja lubie orient..... i exspress ! Lubie ryż z rodzynkami i marchewką ... i takie inne dobroci.... jak już pisałam podoba mi się Egipt z całym dorobkiem kulturowym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj loczkins..napewno sie poznamy....ja już wczesniej tu gosciłam i myśle że dzieki temu superowo sie teraz czuję i nie biorę żadnych leków, potraktowałam to forum jako moją prywatną darmową terapię, przypomniało mi sie że mam zdjęcia na drugim kompie, ide je teraz przegrać na dyskietkę , bo w tamtym komputerze nie mam netu.......napewno wam wyślę...do zobaczyska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczkins a Włocha to poznałam przez neta i chciałam go wykożystać :D hihihi bo on miał mnie uczyć włoskiego ja w zamian miałam go uczyć polskiego ... ale po kilku lekcjach ..Włoch mi zwiał ! :D podoba mi się język włoski ... ale wole go słuchać bo sama to wiele bym musiała nad akcentem popracować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach no tak egipt cos wspominalas, i widzialam na zdjeciu na scianie pairusa, to oryginalny?moj tata plywa wiec mam takich pierdol sporo w domku, moja mam lubi takie inne klimaty, ja tez w sumie lubie orientalny wystroj wnętrz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczkins z drugiej strony wisza dwa następne a pomiędzy nimi teraz jest duże lustro w ramach :D bo ja mam taką wadę że muszę często zmieniać wystrój wnętrz :D jak coś za długo na jednym miejscu stoi to koniecznie muszę pojezdzić po mieszkaniu. Mąż sie hmmmm ...! bo mówi rano z łóżka wstaje w jednym końcu pokoju a kładzie się spać w drugim ;) ..Powinien się cieszyć ! Gorzej by było gdyby rano z łóżkiem za drzwiami był ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! widze,ze sie fotkami wymieniacie:) tez bym bardzo chciala Was zobaczyc,ale nie mam swojej fotki,wiec mi pewnie nie wyslecie ,bo by bylo niesprawiedliwie:( narazie wiem ,ze Ewcia to mega blondyna a Aniolek jest kruchutki:) ja tez jestem blond,z baleyagem,wloski mam dlugie i proste,167cm wzrostu,62kg......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwuska daj meila :D albo poszukaj prędzej napisałam swojego i machnij do mnie ..a co mi tam :D będę znana w całej Polsce ! i tak tylko do śmietnika wychodzę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miloszko dlatego czasami się zastanawiam czy mojemu chłopowi ta moja choroba nie jest na rękę ... Ja to Ja ..ale poczekaj jak zobaczysz inne dziewczyny ...fiu fiu ...:D ja się do Nich nie umywam ..takie z nich laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hih ewcia ja tez lubie zmiany, to chyba d;latego ze za czesto w domu soedzimy i zamiast zmieniac otoczenie(czytaj wychodzic)to przemeblowujemy hihiah, nerwuska no daj tego maila;)a aniolek jeszcze w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłoszko a co do terapii :forumowej\" to zgadzam sie z Tba, jestem tu dopiero kilka dni a czuje sie jak nowo narodzona!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×