Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Jeszcze ja wpadłam bo się zagadałam z ...synkiem ! Humorek mi wrócił jak zobaczyłam na kamerce swoje dziecię :D Loczkins ja nie z Sopotu ja z Gdańska :D dlatego pisałam że kawałek i byś była u mnie :D A apropo fotek to ja już kiedyś swój gg podawałam to jak by co .... wstydzić nie mam się czego ..stara bo stara ... ale duchowo młoda :D nerwusko od kluczy ;) wymyśl sobie nika :D i zasiadaj miedzy nami :) My wszystkie potrzebujemy czasami wsparcia i wszystkie doskonale rozumią jak jest gdy ktoś ma problemy. Dobranoc dziewczyny 😴 🖐️ i Sycylijczyku i masz rację do woja nie idz ..wiem jak tam jest :D synek tam był i chciał zostać ..jak zobaczył to szybko zdanie zmienił i cieszę sie z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:)pod czarnym nickiem...a klikam szeptem bo przewaznie siedze przed kompem po nocach-gdy dom spi... poczytam sobie troche o Was jesli pozwolicie... spijcie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie w nowy dzionek :D a tu nikogo jeszcze nie ma ? Znów wszystkie sobie poszłyscie ... do sklepów ,do pracy..echh :O Klikająca szeptem ..ja nie pracuje ;) siedzę sobie tylko w domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem !!! efka czytałaś ten artykulik którego link wstawiłam , i jakie odczucia ? a propo naszych cudownych twarzyczek chetnie bym was zobaczyła ,bo wyobraznia rysuje różne scenariusze ,ale co tam jak ktoś chce zobaczyć poznaniare to służe swoją foto ,komu komu, komu bo idę do domu hihihih 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł jołłłłłłł!!!! :) wstałam już :D dla mnie to i tak wcześnie :D rany dzis z now do pracy :( juz mam stresa ..,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jutro jade do mamy....na weekend... Boszzzz juz sie boje, peweni znow bedziemy sie tylko klucic a po powrocie bede pokutowac przez tydzień 😭 ale musze dac rade! chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z...katakumbów :D mojego bloku .. musiałam tam iść bo skonczył mi się przecier z pomidorów :D a dziś chłop dostanie ..pomidorową ! Kasienko to już zaczynany wysyłać fotki :D ja równiez ciekawa jestem jak wydlądaćie :d ale nie wiekowo tylko potrzebne mi to żeby wyobrazić sobie osobę ...lubie wiedzieć nie tylko duchowo z kim klikam ale tak bardziej obrazowo też :D Więc to jest mój meil ..która ma odwagę to czekam w zamian wyślę oczywiście :d swoją .... :D efka.gd@wp.pl tylko może tak nikami się będziemy podpisywały żeby było wiadomo która to z nas jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto tam? hipopotam nie otworze bo jestem sama i boje sie hipopotama mamuska juz pisala smska ze mam prawko zabrac bo w sobote z rana ruszamy.....Ja tam lubie bardzo jezdzic samochodem :) mamy z duzym silnikiem takze jedzie super! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczeta, jak tu wesolo od rana, no to ja tez przesylam zdjatka swe do ewci hih, lezalam soie w wyrku i ogladalam tvnstyle czy ktos oglada program nigela gryzie, no babka gotuje nieprzecietnie, w ogole nieprzecietna osobowosc hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam sie tylko przywitac i zyczyc milego dnia:) Aniolek,jak wspominasz o mamie to od razu mysle o swojej...tylko ze ja mam z nia b slaby kontakt...jeszcze jak zyl tato(a zmarl ponad rok temu)nie bylo tak zle...potrafil zalagodzic konflikty,pogadac z mama ,ze wszytskie dzieci sa rowne;)a tak to jest jak jest....:( z jednej strony chcialabym sie nie przejmowac ta sytuacja-zyc swoim zyciem,ale nie potrafie:(kupujac zwykla bluzke zastanawiam sie czy jej sie spodoba:( ale co tam!nie bede sie zamulac od rana:) trzymajcie sie,ja ide do mojego syncia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikajaca szeptem,... ja tez tak mam! tylko ja nie mialm ojca i zylam z nia sama jak siostra sie wyprowadzial to byla masakra!! przez nia to mam a raczej przez siebie bo nie potrafilam sobie z tym poradzic wytlumaczyc ze ona jest chora ( bo to co robila nie bylo normlane) no i mnie to dopadlo :) ale co tam trza z tym zyc :) glowka do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikajaca szeptem jak piszesz o tym wybieraniu bluzki to mysle o sobie z kolei, ja wlasnie tak zakupy robie... aniolek a co tam sie szczypac bede:)ja tez chce zdjecia ja tez chce!! loczkins@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale wy wszystkie ...piękne jesteście ...i takie RADOSNE!!!! żadne nie wygląda jak ..:D jakaś nerwuska! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczkins nioo :D bardziej aktualne to z kamerki bo tamte to z zeszłego roku ..niestety wszystkie z ..domku bo na dworzu wyglądam inaczej...bardziej ...zdziczała :D Kasienko a Ty przy tym lesie mieszkasz ? czy to tak na spacer wyszliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajac do bluzki...ja sie zastanawiam czy jej sie spodoba gdy kupuje bluzke dla siebie.wlasnie tu jest problem:) szkoda jeszcze ze kupujac ciuchy swojemu mezowi nie kieruje sie gustem mamy:) jutro jade po jakas kurtke to dopiero bede miala dylemat;) u Was caly czas taka nawijka?czy tylko w porach rannych?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hih bardziej zdziczala powiadasz, ach boze ty mnie na kolana powalisz potrafisz:)no to ja ide sie teraz wykapac dziewczeta ale wroce;)!!!milo Was znac, naprawde milo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×