Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Efka co ty ja w centrum miasta mieszkam ,centrum wielkopolski ,a to był spacerek wrześniowy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz mam zajęcie ogladam wasze fotki :D i nie moge zrozumieć dlaczego takie laski tak maja ... utrudnione życie ! Nie dosć że piękne ,wrażliwe ..los chyba troche nie fer z nami pogrywa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klikająca szeptem różnie jesli ma któraś potrzebę to się woła i zawsze ktoś wpadnie ;) Kasiu dostałaś moje fotki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam ze zawsze mialam kompleksy na tym punkcie, ale masz racje skad to sie wzielo, ze takie dziewczeta boja sie wychodzic z domu i w ogole wieli wielu innych rzeczy...dobra zjem chocia sniadanie bo przez te emocje padne tutaj:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to dla mnie komplement hih, nie ja jestem filolozka/kulturoznawca, tzn niebawem jak dyplom odbiore:)ale powaznie to chce isc niedlugo na psycholoie zaoczna i szukam walsnie fajneo miejsca na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczyny teraz nie dziwię się ze mamy takie urozmaicone życie ..bo jak byśmy były w tłumie to nawet nikt by nie domyślił się co to za ...kółko :D Wszystkie macie radość na twarzy i uśmiech w oczach ...ale tylko wtajemniczeni wiedzą co jest głębiej . Jak niektórzy piszą że czują się samotni z chorobą to też prawda bo to co się czuje w środku to nie widać na zewnątrz .. Bardzo się cieszę że mogłam poznać wspaniałe osóbki i ich fizyczne ..piękne powłoki :D Ale teraz to mi wybaczcie bo ..pomidorowa czeka :D Czy za kogoś dziś trzeba trzymać kciuki ? potrzebuje którać kopa na rozruch :D albo innego wsparcia ? Bardzo Wam dziekuję że jesteście ! ..... WSZYSTKIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku to masz kopa w Swoje drobne kosteczki ....:D bardzo mocno trzymam kciuki żebyś miała miły dzień !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy dzień będzie dla WSZYSTKICH ...........WSPANIAŁY!!!!!! inne tez ....:d ok juz mnie nie ma :D bede pózniej ....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem zafascynowana waszymi zdjeciami , takie ładne jestescie i takie wesolutkie nic wiecej nie napisze bo łezki mi leca dlaczego my to mamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczkins !!! Nigele to ja pasjami ogladam ,a wkuchni zachowuje sie tak sexownie że ah Nigela oczywiscie ,zbieram jej przepisy igotuje oczywiscie wszystko jest pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze jak Was czytam teraz kochane to trez mi sie lezka uronila...:(naprawde ciesze sie ze Was poznalam:):)hihiih aniolek uwazaj bo jak ta Blondi(czytaj ewcia) zasadzi Ci kopa to jeszcze wyladujesz nad morzem hhihii kasiula woidzisz, mi sie tez chce plakac!! ze szczescia!!!!!!!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah no teraz mnie robawilas no ona jest sexi i super gotuje, ja caly cza chce cos ugotowac z jej przepisow ale mniemama nie wpuszcza z tym do kuchni, nie zna sie hihi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula jak masz jej prszepisy to ja sobie zycze najwspanialsze na maila!!!!!!!! hih bo ja jak chce zapisac to zawsze dlugopisu znalexc nie moge i zapamietuje na chwile a potem zapominam:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh to by dopiero fajnie bylo :) bardzo bym chciala! choc na 1 dzien! ale nie wiem czy sie przemoge.... szuma fal, ptakow spiew... ehhhh rym rym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczkins jesteś urocza teraz jeszcze lepiej mi pisac bo wiem do jakie bużki pisze ,a teraz spadam bo wymysliłam trudny obiadek ufff a i bajzel mam w domu straszny wiec łapie za szmaty całuchy i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie nie mogew doczekac tych przepisow, dobra to ja tez zmykam robic jakis obiadek!!!buziaki dzewczynki kochane,bede pozniej paaaaaaaaaaaa:):)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×