Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Nerwusko ja w takim wypadku wyłaże z poscieli i coś robie ..czytam ksiażkę lub włączam tv ..zmęczenie bierze zawsze górę i senna zawsze w ostatniej chwili trafiam do wyrka :D .. Mam jeszcze taki swój sposób ale to jest ...niekonwencjonalny i na razie wypróbowałam go tylko na małżonku :D Jak już czas spać to staram się ...nie wiem jak to nazwać ..i nie śmiejcie się! odwracam oczy tak jakby w głąb czaszki :D i wtedy ...nic nie myślę ! to jest moment i śpię .. Ale nie lubię być w nocy sama w domu bo wtedy czujnie śpię i każdy szelest mnie budzi...a jak jest mąż to on chrapie i wtedy śpie jak...... no ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurna widze i nie wierze ze mozna miec taki ogrod:) jak przystalo na mieszkanca bloku:( nerwuska wiesz, ja tez tak kiedys miewalam, nie moglam spac, ale teraz, robie cos podobnego do Efki, odwracam te swoje oczy gdzies tak gleboko, nie mysle o tym zeby zasnac, tylko o przyjemnych sprawach, a jak sie denerwuje to zaczynam powtarzac jedno slowo w myslach -szybko wtedy zasypiam bo skupiam sie tylko na tym powtarzaniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powysylalam zdjecia do osobek takich: ada lola miloszka kasia100 loczkins agata aniolek nerwuski chwilowej efki neci-to chyba netka? juz mi sie troche pomerdalo! a nie wiem kto to: eweliniura@wp.pl kejtkot@interia.pl do tych dwoch adresikow nie wyslalam bo nie pamietam kto to? ale jakies dwa mi nie przeszly wiec napiszcie do kogo nie przyszly to sprobuje jeszcze raz! od kasi 100 dostalam ,dzieki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to jest moje marzenie-nie myslec o niczym:) ale ja tak nie umiem:( moj facet kladzie sie,zamyka oczy i spi:) mowi ,ze przestaje myslec i zasypia...... moze wyprobu7je ten wasz sposób z wywracaniem oczu-tylko,zeby mi tak nie zostalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko a odemnie nie masz? Ja twoje dostałam :D Loczkins to widzę że nie tylko Ja wywracam oczami Huraaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakbyscie chcialy to moge Wam podac fajny przepis na naleśniki po norwesku:) moj kochany go przywiozl z podrozy:) prosty i szybki pomysl na obiad lub ciepla kolacje,takze dla wiekszej ilosci osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalej mam tylko 3 zdjecia-kasia100,aniolek i agata -rzadko z tego konta korzystam ale slyszalam ze wonlno odbiera ,poczekamy ,zobaczymy! Ja tez czekam na przepis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupujemy : paróweczki(jakie kto lubi) majonez kielecki cebulke prazona i skladniki na ciasto nalesnikowe smazymy tyle nalesnikow ile kupilysmy parowek odstawiamy do ostygniecia(najlepiej usmazyc przynajmniej godine przed podaniem posilku) gotujemy paroweczki i podajemy danie w nastepujacy sposob: kladziemy na stole nalesniki i parowki i kazdemu na talerzyk nakladamy lyzke majonezu (moze byv tez ketchup) i duza garsc cebulki prazonej bierzemy nalesnika,zawijamy w niego parowke,bierzemy w lape i maczamy koncowke najpierw w majonezie a pozniej w cebulce i do buzi:) bez uzycia sztućców mozna spalaszowac wszystko:) smacznego:) pewnie Was tez przepis rozsmieszyl troche,ale to naprawde jest dobre i baaardzo sycące!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loczkins !!! a co ty tu jeszcze robisz ? dalej do facecika zasuwaj !!!!!rozerwij się kochanie !!! 🌼 dziewczyny ale na moja propozycję spotkania to tylko loczkins sie zapalił !!! a wy co na to ? moje gwiazdeczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja robie takie nalesniki: smaże grube naleśniki, do tego robie taki a`la sosik: boczek wędzony kroję w drobne paski lub kosteczkę ,podsmażam dodaje pokrojoną cebulkę w kostkę i razem to wszystko duszę , jak się poddusi to dodaję śmietanę 12% i doprawiam to do smau solą i pieprzem,naleśnika kładziemy na talerzu na jego połowę kładziemy sos i przykrywamy,jemy widelcem:)PYCHA- nie da się zjeść więcej jak dwóch....smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie z cebulka mozecie miec prblem:( ja czasem ja widze w sklepach,jest tez chyba w Tesco.Trzeba pytac a w marketach szukac na polkach kolo przypraw gdzies... ja kupilam ostatnio w budce z hamburgerami ,bo to dodaja do fastfoodow:) za taka wielka paczke zaplacilam 10zl,ale w Tesco male opakowanie plastikowe widzialam chyba za 6zl moza tez na allegro kupic,wlasnie dla Was znalazlam:) http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=130878563

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobittki nie czytałam wszystkiego dokładnie wybaczcie, :) miloszka cieszę się,że Ci pyszny sernik wyszedł, u mnie już zjedli :D kejtkot@interia.pl to ja mamaJUlki ale też wystąpił mi błą dostałam od WAS zdjęcia na to właśnie swoje konto ale posyłałam z innego i namieszałam WAm sorki,, ale zaznaczałam ta dziewczyna z bliska z uśmiechem to ja,, :O zrobię porządek z kontem i pośle nowe jakies ..niedługo,, :D rrenka do Ciebie też posłałam z córcią moją do martynka, i chyba wszystkich jedynie do loli mi błąd wskakuje,, że nie ma takiego adresu :( ale spróbuję wieczorkiem teraz mąż na obiad czeka,, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora. Efcia,no po prostu cudo,jak to mozliwe,ze dzioucha ,co z domu nie wychodzi,tak slicznie sie prezentuje,dziewczyno ,szkoda Ciebie dla tych murow.....A wyobraz sobie ,ze u mnie tez wieje dzis ,jak diabli....hihi I wiesz co,ja nawet bez podawania adresu teraz pod twoj smietnik trafie,bo chyba wiem ,gdzie mieszkasz.....chyba ,tak mi sie zdaje poznaje ten park-ogrod miedzy blokami.... Loczkins,to Ty powinnas miec ten nick Aniolek,takie loki....no jak tu dziewczyno Ci nie zazdroscic? Miloszka,sliczna dziewczyno,masz fantastyczna rodzinke i tak pogodnie wygladasz,ze nie chce sie wierzyc,ze N uprzyksza Ci zycie... Musze na chwile przerwac,bo chlopinka do dom wrocil Aha,tam na zdjeciu to nie jest Wenecja ,Dziewczynki,tylko folder ma taki tytul,a to byla wycieczka do...Padwy,to jest Bazylika Sw Antoniego-niesamowita atmosfera jest tam,takie duchowe katarsis mozna uzyskac.... Zaraz wroce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalola,poslalam ci fotki,bo nie wiem czemu,ale mialam zly adres. Rrenka ,dzieki za Twoje fotki.Rany,dziewczynki,jakie Wy wszystkie fajne jestescie. A Maluszek Rrenko ma urodzinki gdzies w okolicach Bozego Narodzenia,bo tam stroik Swiateczny zauwazylam.A moze u Ciebie Swieta Caly rok,hihihi? Kasiu,Twojego maila dostalam ,ale zalaczniki sa puste:(.Przeslij prosze jeszcze raz. Nie mam jeszcze zdjec:Nerwuski,Netki,MamyJulki,Ady,Laloli,klikajacej szeptem.Ja czekaaaaaam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×