Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Hej dziewczyny macie czasem takie myśli , że tak przyzwyczaiłyśmy się do nazywania naszych objawów nerwicą , że jak w ( odpukać) coś się naprawde będzie działo to same sobie nie uwierzymy sorki jak psuje Wam popołudnie piatkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następna laska na naszym forum ta lola......zrobiłam na poczcie folder pt.,,nerwiczki\'\' tylko teraz musze pilnować zeby chłop mi tam nie wlazł bo będzie cmokał i przebierał jak w ulęgałkach....hahahha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki miloszka tez sobie zrobiłam taki folder:)teraz wychodzę z moim małym chłopczykiem na spacer i nawet nabrałam na ten spacer ochotę chyba dzięki Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten onet to nieraz dlugo sle wiec moze przyjda pozniej te zdjecia? a ja wlasnie wertuje plyty ze zdjeciami i szukam swojego zeby poslac Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolala wiesz objawy nerwicowe różnią się od fizycznych .Ja takie testuje na tabsach przeciwbólowych ..jak przechodzi ból to to jest choroba :D a jak trwa nadal to to jest nerwiczka. 13 lat temu byłam w ciąży pozamacicznej i chodziłam tak z bólem przez trzy miesiące ,byłam w spółdzielni i tam lekarka powiedziała że ze mną wszystko ok a bolało mnie strasznie i miałam typowe objawy . Jak podobno zrobiłam się już zielona na twarzy (tak mówiła sąsiadka) wezwała pogotowie i przyjechał lekarz ....laryngolog ! hihihi dał tylko skierowanie do szpitala bo nie widział zagrożenia życia. W szpitalu leżałam trzy dni! zanim mąż ..doszedł do jednego lekarza i dopiero wtedy się zaczeło ratowanie mnie! Więc widzisz kochana można być umierającym a nawet lekarz sie na tym nie pozna . Ja wiem i czuje i rozróżniam kiedy atakuje mnie nerwica a kiedy coś poważnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kasia 100 nic nie dostałam :( nie mam Twojego e-maila :( to nie mogę ci wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola wez małego i idz na spacerek....wiatr pięknie powiewa liśćmi...tylko nie zapomnij wziąc aparatu....będą piękne zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammomillaaaa
mam do was pytanie. Mój mąż ma objawy które jak przypuszczam mogą być nerwicą. Czuje cały czas zaciśnięcie w klatce piersiowej i kręci mu się w głowie. Rzadko mu to puszcza. Czy może to być nerwica a przynajmniej jej początki? Dodam że ogólnie nie mamy jakiś większych niż praca stresów, jesteśmy szczęśliwi itp. Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Twój mąż robił jakieś badania serca ? bez tego to nikt Ci nie powie że to jest nerwica. Zaprowadz męża na takie badania ,jeśli będzie wszystko ok ..to wtedy to jest nerwica...ale wtedy to koniecznie nakłoń Go żeby porozmawiał z psychologiem. Można być szczęśliwym i mieć nerwicę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 100 zdjęcie poszło Efka tak to mój ogródek - moja zguba zawsze gdy mam gorszy dzień tłumaczę sobie , że skoro mały ma tak duży ogród nie muszę z nim wychodzć dalej i tak się zapętlam w tych swoich straszkach , że przez dwa dni siedzimy tylko na ogrodzie:( ale koniec idę miloszka i biorę aparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście,że to może być nerwica, trzeba zrobić poszczególne badania by wykluczyć inne schorzenia,Jeżeli wyniki badan okażą się dobre to pewnie nerwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.ja tylko na chilutke jedną.nie upiłam sie :-( niestety.ale jeszcze wieczor przede mną. miłoszka,agatka,lolala wysłałam wam fotki. nerwuska chwilowa ale ty to dopiero lasencja jestes.zostaniesz naszą miss :-).bede wieczorkiem całuje was wszystkie razem i każdą z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka dzięki za fotkę - ma tez w domu pudelka:) kasia do ciebie wysłałam ale od ciebie nic nie mam muszę iść na ten spacer póki mam chęci i siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammomillaaaa
a jakie można zrobic badania serca? Skierowanie normalnie z przychodni? Czy to możliwe zeby osoba w wieku 26 lat miała problemy z sercem które dają taki ciągły ucisk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolala idz ....i szybko nie ...wracaj :) chyba że zmarzniesz i zatęsknisz za nami ;) zazdroszczę Ci tego spacerku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przychodni z tego co wiem to są długie kolejki ,badanie to może być echo ,albo usg serca ... Choroby serca dopadają w różnym wieku na to nie ma limitu wiekowego. Idz chociaż do pierwszego kontaktu i zapytaj czy czekać w kolejce czy lepiej robić takie badanie prywatnie. Niech zrobi podstawowe badania krwi i moczu ...zawroty głowy mogą być z braku mikro i makro elementów w organizmie. Dlatego dobrze jest takie badania czasami porobic nawet jak nic nie dolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczkins a zobacz jaki ona ma ogródek >>>> :D jesuuu ja z niego nawet na siłę bym się nie dała wygonić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez Wy jestescie mile:) ciesze sie ,ze juz sie znamy:) powiedzcie mi kochane co robic jak dzisiaj w nocy znow nie bede spac?mialyscie tak kiedys?przysypiam n 10 min,mam w tym czasue jakis koszmar(dzisiaj to byla walka z jadowitymi wężami) i znowu meczarnia:( zazylam przed snem persen,niby niczym sie nie denerwowalam a zasdnac nie moglam wygladam dzisiaj jak z nocy żywych trupów:) macie jakies sposoby na bezsenność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×