Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

czesc dziewczynki.aniołku jak mozemy ci pomóc?tak bardzo ci współczuje.moja mama tak mnie wspiera w walce z chorobą.teraz gdy nie ma męża amieszkałam z nią i czuje się dużo lepiej.jest wspaniała osobą.dziś wyciągnęła mnie na długi spacer po lesie.na początku mnie szarpało ale mówiłam sobie ze to tylko nerwica i wszystko przeszło.trzymam za ciebie kciuki.jak znajdziesz troche czasu to wyslij fotke netce.usmiechne sie do ciebie. neci007@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie ze mogalm Wam to napisać :) mam nadizje ze zadna sie nie poczula gorzej przeze mnie :) lece po pizze do bramki, kurde urok strzezonych osiedli gdzie nikt nie strzeze w budce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwuska dzięki za fotę :) netka 3o wysłalm ci jeszcze raz aniołku 21 jedz ta pizze i nie dołuj już się dziś jesteś Ładna , Mądra,Wrażliwa PAMIĘTAJ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do chata to boję się tylko o nowe osoby ja tu trafiłam przypadkiem i bardzo się ciesze a z chatem móg by juz być problem bo kto nowy tam trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podaje wam inny adres aga-renka@wp.pl to jest niezawodny ,czekam na te fotki jak mozecie jeszcze raz ,do d...py jest onet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolku chyba Ci wyslalam a jak nie to daj znac to wysle ,fajnie z tymi fotkami czuje jakbym Was lepiej znala,dzis juz zmykam bo moja rodzina mowi ze z uzaleznienia od kompa mnie beda leczyc,dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołku i lolala juz mam wasze fotencje.jak miło zobaczyć wasze roześmiane twarzyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na zdjęciach naprawdę nie widać w żadnej z Was cienia doła oby tak było cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem ciekawa jak bedzie 1 listopada.wybieracie sie na groby czy raczej w domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej nie pojade.za duzo ludzi i za daleko.chcialabym ale sie boje.chyba ze sie odważe.zobaczymy.w tamtym roku tez nie bylam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to zawsze jest tak , że nawet jak coś założe dzień wcześniej to jak tylko są symptomy trzęsawki heheheh całe plany idą w łeb dlatego nie wiem jak bedzie 1 listopada a tak apstrachując która z Was pali - bo to jest jeszcze jedna moja boloączka wprawdzie kpce mało 3 papieroski na dzień no ale ale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ja na chwilke na ten drugi adres aga-renka@wp.pl od loli dostalam blyskawicznie zdjecie tak wiec slijcie kolezanki ,lola tak fajnie wygladasz ,gdzie ta nerwica? nic a nic nie widac u zadnej z Was czyli jestesmy NORMALNE kobitki!DOBRANOC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojadałam :D :D :D:D:D:D:D no ja sie wybieral na grob znjomego.. bardzo lubie to swieto, tak mozna pomyśleć i pozadumać sie... tylko zeby słonce swieciło to bedzie dobrze :) renia chyba nie mam Twojej foty ale prosze podpiszcie sie w meilu bo sie gubie :) a loczka dzis nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche sie zagubilam ktora jest ktora i nie wiem jak Was teraz zapytac czy to ta o ktorej nmysle czy to nie ta, szkoda ze tu zdjeci nie mozna wpakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka 30 pocieszyłas mnie mam z tego powodu moralnego kaca niby przy nerwicy i ciśnienie wysokie a jeszcze fajkami sie wspomagam no ale staram sie coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neta dostałam :) dzieki ! masz pudla??? fajnyyy :) lubie sie znecac szczegolnie nad pudlami yhyhyhyhyhhiehiehiehie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyskie jestescie piękne .Dzięki za zdjęcia .tylko martwi mnie ,że nas coraz więcej.To chyba jakaś epidemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×