Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Aniołku a co to za shizy ???? chcesz klapaka na tyłeczek ? no grzeczna dziewczynka juz przeszło prawda ?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku naprawde nic złego się nie dzieje !!!! to tylko nerwica ,iprosze Cie bardzo uspokój się ,napij się zimnej wody ,otwórz okno pooddychaj w nim i bedzie o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc koietki!! wrocilam z weekendu i juz mi smutno ze musialm sie rozstac z moim ukochanym buuuuuu:(:(:(:(:(ale pocieszma sie ze to tylko piec dni a niedlugo wracam dpo pracy wiec znowu bedziemy razem mieszkac:D aniolku co sie dzieje, wpadlas w panike, nakrecilas sie za bardzo, malutka nie boj sie przeciez wszystkie wiemy ze to ta panika o kotrej tutaj tak czesto dyskutujemy, zacznij sobie to mowic, musi przejsc za chwilke. ewcia dziekuje za piosenke, poplakalam sie;(((( mam nadzieje ze o mnie nie zapomnialyscie?:) ale jednak ja nie dpostalam zdjecia od sycylijczyka buuu renka przesle ci zdjecia, ale wysylalam dwa razy, nie wiem dlaczego nie doszly.. no dziewczynki a jak u was weekend, mam nadzieje ze bylo rownie milo jak u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
ALGA JA MAM 19 LAT! I JAK WYGLADAM?TYLKO SZCZERZE .MOŻECIE PRZETŁUMACZYĆ WASZA PIOSENKĘ?JEDNA DZIEWCZYNA MI ROZWIEDZIAŁA ,ŻE POWINIENIEN GRAĆ W WENEZUELSKIEJ TELENOWELI ALBO CRISTAL.W KOŃCU NIE WIEM CZY PRZYSTOJNY ZE MNIE GOŚĆ CO PRAWDA NAM 177WYS I SWOJA WAGĘ MIĘŚNI TO W NOGACH NAJWIĘCEJ ZAWSZ JAKIEŚ DZIEWCZYNY COŚ DO MNIE MAJĄ A TO O MOICH NOGACH A TO O OCZACH. JAKAS PLAGA !fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hih no to juz wiem jak wyglada sycylijczyk:D co robicie dziewczyny, ja chyba lece pod prysznic co by na taniec z gwaizdami byc juz gotowa, bo pewnie pozniej nie bedzie mi sie chcialo. a zapomnialam,. w czwartek odbieram juz p0rawko!!!!!!alez sie ciesze, bede jezdzic i jezdzic, nie moge sie doczekac:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już 21.00 a tutaj tak cicho!!!wróciłam właśnie z pizzerii. Smacznie było! Ale tak siedziałam, przez okno patrzyłam na padający deszcz i światło latarni odbijające się w kałużach i tak mi smutno było... :-( ...a przed wyjściem się zaś pobeczałam, bo tak bardzo boję jutrzejszego dnia... :-( 😭 a teraz jestem w domu i pies już poszedł spać... i muszę zaraz iść pod prysznic i spać by znowu jutro wstawać... ehhh... Wymyśliliśmy że od maja staramy się o dzidziusia. Mam nadzieję że do tego czasu minie mi ta moja \"psychiczna słabość\". Tak bardzo chciałabym być silna, taka ja kiedyś, a nie taka beksa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, sycylijczyku wyglądasz na swoje 19 lat, wyglądasz na sympatycznego człowieka, w dodatku taki roześmiany!Też bym tak chciała i pomyśleć że jeszcze niedawno zdarzały się momenty gdy byłam beztroska i szczęśliwa. Teraz jest to tak rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor dziewczynki.Nie mialam czasu tu zajrzec,wpadlam tylko dobranoc powiedziec. Aniolku,czy lepiej juz sie czujesz? Efciu,z cala pewnoscia Twoj maz nie pracuje u mnie:),to nie ja jestem tą szefowa,z ktora pije kawke,hihihi,:)ja zatrudniam tylko dziewczyny i mam jednego faceta,ale on ma 30 lat i nie jest jeszcze zonaty.....eeeee.....to chyba nie on.....Kwiaty sprowadzam i ciete i doniczkowe i cebulki tez mam.Wszystko,co z Holandii mozna tu przyciagnac. Dziewczynki,ja jestem dzis potwornie zmeczona,przeczytalam tylko ostatnia i pierwsza po wczoraj strone,musze nadrobic 4 stronki zaleglosci,dziekuje Miloszka za fotke Sycylijczyka,nie mam MamyJulki,Algi81,Marysiu a Ty?Dziewczyny,nie chcecie mi sie przedstawic wizualnie?Pliiiiizzzzzz! Dobranoc,kochaniutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alga 81 trzymam kciuki za jutrzejszy dzien , moze nie bedzie tak źle. Głowa do góry :) uśmiech na twarz i radość w serce! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek21- tak, uśmiech na twarz, ale ostatnio tak ciężko mi to wychodzi! muszę przeżyć... albo i nie... zobaczymy... tak mi źle 😭 idę spać 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zrypa to koniec świata póki co idę śnić, z może się jutro już nie obudzę... 🌼 dla was za słowa pocieszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle o zblizajacych sie swietach Bozego Narodzenia... i łzy mi płyna...bo wtedy zawsze czuje sie gorzej noz zwykle... :( nie chce świąt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku ja też boje się świąt czy wytrzymam jak dam rade .Moje dzieciaki za to nie mogą się już doczekać ,a mi wcale nie chce się nawet myśleć o świętach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pare dni temu postanowiłam sobie ,że oleje moje bóle i tak zrobiłam .Za to dziś ta franca wzieła się za mój żołądek tak mnie zaczął boleć jakoś skurczył się i pot dosłownie mnie zalał myślałam że padne .Tak mnie trzymało chyba godzine nie wiedziałam ,że żołądek tak potrafi boleć.To jest takie błędne koło jedno olejesz to pojawi się drugie nie mam już czasami sił- nie chce tak żyć chyce być normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×