Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość .SYCYLIJCZYK.
jak recenzja mojego zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
KAŻDA DOSTANIE MOJE ZDJĘCIE DLA WSZYSTKICH WYSTARCZY CAŁUJE W PACZKI PRZEWSPANIAŁE KOBIETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
MIŁOSZKA KOCHANA WYŚLE KAŻDEJ NA FORUM MOJE ZDJĘCIE TYLKO PODAJCIE JEJ ADRESY MEIL P?ZNIEJ POWIEDZCIE JAK WYGLADAM OK?SYCYLIJCZYK KAŻDA Z WAS LUBI.ALE JA NIE JESTEM PRZYSTOJNY NIE WIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
NA TYM ZDJĘCIU JEST MOJE POPIERSIE MAM WŁOSY NA ŻELU ZACZESANE DO TYŁU.NIE MACIE NIC PRZECIW ŻEBYM NAPISAŁ KAWAŁEK WŁOSKIEJ PIOSENKI?:KOBENA BELLO STARIANA CONSOLE SABIA ENONCHELA SISTAWA COZI BELLI AMICHI MUZIKA EKANTARE SOLI A PASEDZA EFAR LA MORE EPOIDIOKA SO SOLO A RICORDA QUEMESEVI FELICITA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upieklam tego murzynka i bardzo dobry wyszedl mam nowy przesis expressss, robi sie w 10 min a piecze pol godziny! Pycha! Efka ogladam teleekspres i widze w Gdansku zjadz morsow!! bylas ? hihih poplywac w morzu? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ....sycylijczyk śpiewa a tu nas tak mało.....wysłałam zdjęcia sycylijczyka do tych ,których miałam adres...proszę abyście w miarę możliwości poprzesyłały innym....nie mam adresu netki gdzieś mi się schował..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, mam Sycylijczyka! Aleś młody chłopcze jesteś!A może tylko się tak wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miloszka dziekuje.sycylijczyk tej nerwiczki to wcale po tobie nie widac.oby z takim usmiechem cały czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sycylijczyk ..bello canto! carino sei..il piu presto possibile liberarsi nevrosi ,perche tu allegro,bello ragazzo ! lo credi? Avere ! molto bacio ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku duszenie przeszło ? ja mam świat już przesłonięty i nikogo poza nie widzę ..nawet gdybym chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka ja nie podziekowałam za piekna piosenke ,co niniejszym czynie bardzo dziekuje . Jak jej słuchałam to takie odnoisłam wrażenie jakbyś ty napisała słowa do niej ,tak potrafisz podnieśc na duchu swoimi wypowiedziami tu na forum .Ale jestem nostalgicznie nastrojona ohoho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×