Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Kto wie jak sie robi kopytka? :( ugotawac ziemniaki to wiem ale nie wiem ile jajek i ile maki ,sól czy coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku na kilo kartofli daje sie dwa jajka ,mąki tyle żeby się to ciasto skleiło i szczyptę soli . Nie za długo się gotuje bo wyjdą twarde ..acha i do wody gotującej dodaje oleju żeby się nie posklejały. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
WITAJCIE DROGIE PANIE BONGIORNO!JESTEŚCIE TAK MIŁE ,ŻE AŻ JESTEM WZRUSZONY DZIĘKUJĘ LUBIE RYSOWAĆ M?J TATO JEST ARCHITEKTEM-PLASTYKIEM NIE DLUGO UKAZE SIE ULOTKA Z MOIM RYSUNKI W URZĘDZIE MIASTA BEDZIE TO TEZ WISIAŁO WYGRYWALEM KONKURSY PLASTYCZNE.DROGIE PANIE WYSLE ZDJECIE JAK TEGO CHCECIE CAŁUJE W RACZKE MOGE NASTĘPNYM RAZEM NAPISAĆ WIERSZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
DO ANIOŁEK21 PODAJ ŹRÓDŁO NA KTÓRE NAM WYSŁAĆ ZDJECIE ANIOŁECZKU TY TEZ MI WSPANIAŁE POMAGASZ PRZEZ MILE SLOWA DZIEKUJE CI Z CAŁEGO SERDUSZKA :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak nie cale kilo chyba tych pyrów.. to moze dam 1 jajo co ? Efka nie rozleci mi sie to wszystko w garze podczas gotowania? wzielam sobie do serca jak kiedys napisalas zechlopaki mnie za drzwi wystawia jak bede wcoiaz makaron na obiad robic no to sie wzięłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopytka wrzuć na wrzątek i żeby nie był za duży płomień :) możesz partiami gotować ,bo jak za dużo wrzucisz to jeden kopytek Ci się zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, tak teraz myśle, że skoro dusi mnie od krzywych pleców, to ja nie mam nerwicy, ale moja P. dr nie zrobiła mi zadnych badań, tzn prześwietlenia czy coś, ale skoro to od krgosłupa to może tałoby się to jakoś zoperować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale jak kiedys mialam takie urzadonkp to jak sie pomasowalam to bylo mi jeszcze gorzej, berdziej mnie dusilo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
MIŁOSZCE WYSLALEM ZDJECIE SPRAWDŹ MEILA I R?ZESLIJ MOJE FOTO INNYM NA FORUM KOLEŻANKOM BO JA NIE NAM PEŁNEGO DOSTEPU DO INTERNETU TYLKO PRZEZ KOM?RKE.SZCZEGÓLNIE WYSLIJ MOJE FOTO NETCE30 I ANIOŁEK21 ORAZ INNYM KT?RZY CHCA NA TYM FORUM I PROSZE BYS ODP DROGA SMS MI JESLI MOZESZ .JESTEŚCIE WSPANIAŁE WSZYSTKIE NIEZALEŻNIE OD WIEKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek sorki że nie posłałam Ci zdjęcia od Ciebie chyba też nie mam :) ale lecę posłać, :) poślijcie mi Sycylijczyka plis ciekawość mnie zżera jak ta fryzurka na brylantynie wygląda :D całuski wszystkim, niestety nie moge sie rozpisywac ,,:O pozdrawiam,, serdecznie,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim.ale u mnie pogoda, okropnie jest :-( ale juz jestem z wami i jest duzo, duzo lepiej.czesc sycylijczyk.wreszcie na ciebie trafilam.jak samopoczucie? widze ze polubiles naszą stronke.ja tez chce twoje zdjęcie.miloszka poprosze jeden raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efciu co u ciebie.u mnie codziennie taka troche rutyna juz mnie to wkurza.tesknie za bliskoscią mojego męza.juz mam dosc bycia samej.a tu jeszcze 4 tygodnie wytrzymac.katorga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwuska jak sie trzymasz?wystartuj na allegro z tymi ciuszkami.ja troche tez handlowalam a kupowac jeszcze bardziej lubie.pozdrawiam cie slicznotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce sycylijczyka:) kurcze dziewczyny powiedzcie mi cos:czy Wy macie tylko dolegliwosci fizyczne zwiazane z N czy psychiczny dyskomfort tez?bo ja odkad biore antydepresant to jakiegos ataku paniki ostrego nie mialam,ale mam strasznego dola i czasem takie uczucie jakbym miala zwariowac,nachodza mnie jakies okropne mysli i sie odchrzanic od tego nie moge niepokoje sie,bo Wy widze,ze na nic nie narzekacie.... sorki,ze tak absorbuje Was swoja osoba,ale naprawde nie wyobrazam sobie jakbym sie zula gdyby Was nie bylo!!!! a moze w poczatkowych stadiach tez tak mialyscie? nudze,wiem...ale co moge zrobic jak taka ..... jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos tu jest jeszcze. czy jak ja przyszlam to wszyscy pouciekali.wiem ze na zdjeciach strasznie wyglądam ale nie bójcie sie mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×