Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

gotuje ryz ,potem studze dodaje troche maki i posmazonej cebulki jako, ser zolty, polewam sosem czosnkowym lub samym jogurtem naturalnym i gotowe, dzis mam do tego jeszcze surowke z czerwonej kapusty bo zalega na polce i trzeba na gwałt ja zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ciesze sie,ze macie dzis dobre humorki!!!:) Ewcia lata,loczkins jezdzi,Aniolek podrozuje pozostale kobitki pichcą-brawo!!!:) ale sie zimno zrobilo,nie?u mnie slonko swieci,ale jest strasznie zimny wiatr brrrrrr a teraz dobra wiadomosc: DOSTALAM TĄ PRACĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jutro zaczynam!moze zmieni sie moje zycie,zacznie nowy etap-bez atakow,bez dołów i z usmiechem!!!!:) nie wierzylam juz wogole,ze babka zadzwoni a tu dzisiaj telefon....hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusko gratulacje i 🌼 bardzo sie ciesze ze dostałas te prace ,napewno będzie to dla Ciebie poczatek czegos dobrego itwoja pani NNN bedzie musiała uciekac z Twojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi jedna rzecz, moj znajomy mowi zawsze jak sie spotkamy \"dobrze wygladasz\" a on wie ze jestem chora i uwaza ze chyba nie jest ze mna tak zle...ale to ze nie wychodze z domu to nie znaczy ze nie mam dbac o siebie co? bo czytalam ze tak to jest w depresji ze sie siedzi w domu i ma sie gdzies jak sie wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusko ...cieszę się razem z Tobą ! :D to super że dostałaś tą pracę ...musiałaś być najlepszą kandydatką ...HURAAA!!! Chyba dziś jakąś imprezkę zrobimy z tej okazji ...:D Kasieńko śliczne to Twoje Cudo jest .... :D Tez bym taką chciała ...ale może synowa dobra mi się trafi to będę miała córeczkę .Boję się tylko żebym bardziej jej nie pokochała niz ...syna ! hihihi żartuje moje oczko w głowie ma stałe miejsce w moim serduchu ...ale synową tez pokocham ..nawet jak będzie zołza :D Aniołku ja to bym mogła codziennie jezdzić samochodem ..tak lubie ...ale mąż mi nie pozwala z ..obcymi jezdzić ,a sam to nie ma czasu :D Kiedyś jechaliśmy i był jakiś zjazd cyganów i jechały tabory ...ja zaczełam krzyczeć żeby mąz zatrzymał samochód ..bo ja chce do cyganów ...obiecałam że przed zimą wróce do niego i do domu... Pózniej wszystkim mówił że ja go chce zostawić ,że go już nie kocham bo chciałam mu uciec z cyganami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka ciesze sie że moja córcia Ci sie podoba ,ona naprawde jest bardzo wrazliwa na każde nieszczescie ,kazdą krzywdę ,aż sie czasami boję czy nie za bardzo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny ,za dzielicie moje szczescie:) ja ciesze sie na zewnatrz,ale gdzies w srodku mam jeszcze dola........ale mysle,ze to przejdzie jak zaczne chodzic do pracy!i juz!!!!!!! dzisiaj porobilam troche zdjec sweterkow i moze zrobie jakies aukcje,ale to zaledwie 10% towaru:( robie teraz obiadek,od razu kotleciki na jutro,zeby moj misiek mial co jesc jak bede W PRACY:) Ewcia to my Cie bedziemy pilnowac,bo nie dosc,ze cyganie porywaja piekne blondyny to w dodatku Ty im sie sama w rece wepchasz:) i Twoje siedzenie w domku Cie nie ustrzeze,bo oni czasami pukaja do drzwi:):):) jasne,ze dzis Zrobimy imprezke!ja stawiam:) zapraszaam na wieczor,przygotuje same pysznosci:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwuska JETEM POD WRAZENIEM I SIESZE SIE RAZEM Z TOBA, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1jak cudownie ze bedziesz miala szanse cos porobic wyjsc z domu, spotkac innyh ludzi!!!!!!naprawde ciesze sie:)🌼 dziewczynki a ja dzis bylam zaprowadzic ten samochod, potem poszlam do przyjaciolki z ktora sie nie widzialam bardzo dlugo, bo ona mieszka w gdansku, tzn studiuje tam jeszcze i pracuje, ale jest z mojego miasteczka, to taka dobra kumpela z ogolniaka jezszcze, no niewazne, w kazdym razie tak sie zagadalysmy ze dopiero wrocilam. o 17 ide osebrac ten smochod, ale zrobilam dzis kolejny krok do przodu !!sama wrocilam od niej do domu. co prawda nie mieszka daleko ode mnie, ale to juz cos dla mnie!!!jestem szczesliwa i buziaki dla wszystkich, kasia ada, netka, ewcia, nerwuska, aniolek, lojka, miloszka-hyba jej dzsi nie bylo jeszcze?, alga, a gdzie netka? jesli kogos pominelam to przepraszam bardzo bo nie pamietam w tej chwili wszystkich dla was 🌼😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce fotki Wszych dzieci dziewczyny!!!!!!!!!!ja Wam tez cos przesle, no a ewcia musze ci cos powiedziec - mam do ciebie pogromna prosbe, ale musisz mi obiecac ze sie zgodzisz ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu od nas zależy jakie dzieci będą w dorosłym życiu . Duzo z nią rozmawiaj ,ale nie na siłę ...my cokolwiek robiliśmy w domu czy trzeba było podejmować decyzje syn zawsze w tym uczestniczył . Jak był w wojsku to musiałam uśpić psa ,wtedy mój ojciec leżał w szpitalu i nie spodziewałam się że tak szybko rak go pokona .Nie pisałam nic do syna co się dzieje w domu ,bo myślałam że nie będę go dodatkowo martwiła...jak przyjechał na ..pogrzeb dziadka to dopiero powiedziałam gdzie jest pies... wiesz on zaczął na mnie krzyczeć ..że mam mu o wszystkim mówić co się dzieje ...dlatego uważam że dzieci sa takimi doskonałymi obserwatorami że wystarczy coś nie tak a one to zaraz odczuwają a jak się udaje przed nimi to jest gorzej ..bo mogą się wtedy bać ..bo coś czują ale nie wiedzą co... Mój niby jest taki twardziel ,ale jest wrażliwym człowiekiem .Uwielbia młodsze dzieci ,zawsze opiekował się na podwórku .Przeważnie rodzice pracowali a ja siedziałam w domu więc synek całe gromady przyprowadzał do nas do domu ..bo towarzystwo było głodne! albo jak któryś się skaleczył to też przyprowadzał żebym opatrunek robiła ... Zwierzęta też bardzo lubi a one jego ..nawet agresywne psy które na innych się rzucają on do nich normalnie podchodzi i nic mu nie robią .Ja mówie zawsze że zwierzęta i dzieci dobrych ludzi poznają ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze niech bedzie ze obiecalas...ewcia Ty muszisz wyjsc z domu. pamietasz co napisalas wyzej?ze My zawsze cos musimy, wiec Ty musisz wyjsc gdzies dalej i kadego snia dalej wychodzic, kobietko jeszcze nie wwzystko stracone, nie mozesz zyc w swoim bezpiecznym swiecie do konca zycia, jestes zbyt madra, piekna i urokliwa i trzepnieta(tak pozytywnie)zeby siedziec w domku!!!!!!🌼NO!!to walsnie chcialm Ci powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efka cholero ty, masz zaczac sie przyzywczajac do mysli ze wyjdzieszw koncu sama dalej niz podpisac liste do smietkika, zrozumiano?!!!?!🌼😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja juz siadam na taboreciku przy drzwiach i bede słuchała czy już idziecie :D ..... Kochane jesteście ! 🌼 ale to tak jest jak ktoś się podda i przez połowę życia siedzi i czeka na cud ... teraz wiem że to była najwiękrza głupota tak się poddać .Teraz robie te kroki do przodu ,bo przecież nie stoje w miejscu ..:D poczekajcie ..jak zaczne was nachodzić :D bo w domu nie będą mogli mnie utrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×