Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

:D :D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a ja mam 21 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolny :D on mnie stale straszy że przed 40 się nie ożeni ..ale powiem wam że dumna jestem z niego bo madrze chłopak myśli .On mówi że nie problem założyć rodzinę i co on im by teraz dał ? chce najpierw do czegoś się dorobić i wtedy poszukać kogoś na stałe . Pracował tutaj w lokalu nocnym ,ale z tego co opowiadał to bałam się o niego . Zresztą same wiecie jak jest mnie przerażają narkotyki ... on ma silną wole bo wszyscy jego kumple palą on nie.. ale wiadomo jak jest w towarzystwie. Teraz wysłaliśmy go do Londynu żeby jezyka się pouczył ,a on tam poszedł do pracy ..i pracuje z polakami więc jezyka się uczy ...tylko w autobusie :D Jest dobrym facetem ,troskliwym i wrażliwym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do domu przyprowadził tylko jedną ..codziennie go pilnowała :D aż śmiać mi się chciało ..ale dobry był dla niej nawet swoją porcje obiadu jej oddawał ..a zjadał moją :D codziennie woził ją samochodem w różne miejsca tam gdzie ona jeszcze nie była ... ale chyba za mocno go pilnowała bo nagle przestała przychodzić . Ona mu nie pasowała bo nie wynosiła talerzy i szklanek z jego pokoju ..do kuchni ,no i paliła jak ..smok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loczkins zaraz wysle coś strasznie długo sie ładuja zdjecia dzisiaj ,Efka mam nadzieje że dostałaś zdjecia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tęsknie za nim ,ale to jest dla jego dobra . On też musi poznać życie ,zobaczyć jak żyją inni. Jak był mały to trochę trzymałam go pod kloszem . Któryś z moich lekarzy powiedział że nie mogę żyć życiem mojej rodziny ,że muszę mieć swoj cel i swoje życie. Wtedy wyrzuciłam dziecko spod klosza ..ale zawsze jestem obok niego . Nie narzucamy się z mężem w jego życie .On powiedział że wie że zawsze może na nas liczyć i dziękował nam za to ... Wyrzuciłam go do harcerstwa tam się odnalazł bo on jest takim typem że w miejscu nie usiedzi. Marzył o wojsku zawodowym ,ale jak poszedł to już mu się odechciało .Teraz chce zrobić prawko na tiry ,bo ma już A,B,C .Na studia go nie namówie bo dla mnie zrobił maturę :D możliwe że jak pozna dziewczynę ambitną to ona go namówi ,bo mnie nie słucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ,jesstem i ja! Nerwusko gratuluje pracy! a jaka to praca? Loczkins nie mam Twojego zdjecia jak mozesz to na adres aga-renka@wp.pl i zdjecia mamy julki nie mam ale mam tez sycylijczyka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez chetnie obejrze zdjecia Waszych pociech i wysle swoich ,jak chcecie.... O matko ale mi sie zakrecilo w głowie malo z krzesla nie spadlam!juz sie zdenerwowaqlam na maksa! co za diabel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko tylko sie nie przestrasz ...ciśnienie mogło spaść ,albo za szybko coś zrobiłaś .. tylko się nie bój ...już przeszło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwuska i dopiero to mówisz :D a na pomorze też obejmiesz ? jako pośrednik ...:D bym szybciej swoją ostoję znalazła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff!juz lepiej to chyba od szyjnego odcinka tak jakby przy poruszeniu glowa ale juz sie nie martwie...tylko w pierwszym momencie soie zleklam...mialam tak juz setki razy ,bedzie dobrze nerwusko fajna robotka,jesli chodzi o program do zdjec to polecam NERO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze powiedziec ,ze mam super tesciowa ,traktuje mnie jak corke -ma dwoch synow a znam ja juz 21 lat i jestesmy 17 lat po slubie lepiej mi sie z nia gada niz z moja mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kasienko dostałam fotki twoich dwóch ...mężczyzn ! małego i dużego ..też na pewno jesteś dumną mamą :D wiemy też dla kogo tak się staramy ..żeby te nasze skarby były szczęśliwe . Ale Ci zazdroszczę ...Ja zawsze chciałam mieć trójce ..ale to juz tak jest jak ktoś chce to nie moze a jak nie chce to ma i nie potrzebuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!Wy już tu dzisiaj jesteście zadomowione a ja dopiero wskoczyłam, ale taka zabiegana jestem. Już miałam pisać o godz 16tej ale przyszedł mój jamnior ze smyczą w pysku i ... same rozumiecie :-) Ale już jestem! Bury od szefa nie dostałam ale i tak się denerwowałam jak co dzień :-( Dostałam zdjęcie od Martynki. Która to z was jest tą ładną dziewczyną? 🌼 Poślijcie mi jeszcze jakieś zdjątka bo wtedy nie czuję się taka samotna... Ja swojego nie mam jeszcze na komputerku, ale już nad tym pracuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×