Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

lolka nie boj sie, musisz mowic sobie w takich chwilach ze to tylko twoje wrazenie, ze tylko nerwy i ze to sie nie dzieje naprawde, tylo w twojej glowce..przeslalam ci jeszcze kilka kawalkow posluchaj i sporbuj sie zrelaksowac. musisz t wytrzymac! jestem z toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alga ile ty masz lat?Pomęcz się jeszcze nie możesz tak myśleć.Każda z nas ma takie dni ,że ma dosyć ,ale to mija.Głowa do góry i spróbuj do nas nie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakaka
a najgorsze to jest to ze ja wierze iz moglam kiedys w dziecinstwie kogos zabic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki loczkinis kawałki są boskie też Ci będę wysyłać mam tego troszkę co do objawów to naprawdę mam cykora pierwszy raz coś takiego mam w mojej przygodzie z nerwicą taki jak by chwilowy brak tchu okropne to jest!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakaka
dlaczego ja mam natrectwo na ten temat,dlaczego np:nie na punkcie robakow,byloby mi latwiej!jakie to okropne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anaka a skąd to się u ciebie wzieło ?Faktycznie idz do jakiegoś terapeuty zgłoś się na terapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to nie jest nerwica??? tylko cos okropnego z sercem sama juz nie wiem jak ja mam siebie dosyć w takich stanach!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakaka
adda77 napisalam o tym na str.375 w moim poscie dodatkowo pamietam zdarzenie ze w czasie spowiedzi jak byla dzieckiem ksiadz co powiedzial w stylu"moglas ja zabic"i to nie daje mi spokoju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam ale dwa lata temu wszystkie kompleksowo w szpitalu od tego czasu tylko ekg które wychodziło oki ( ostatnie niecały rok temu) normalnie boję sie teraz iść znów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola zawsze mamy sie dosyc w ciezkich momentach kiedy ulegamy panice!!!jak ja siebie wtedy nie znosze ale wiesz kiedy tak sie na siebie wsciekne to szybcuiej mi mija ,gorzej gdy poddam sie panice i mysle ,ze cos sie stanie....a przeciez sie nic nie stanie to tylko N sie wywyższa! Lolka a serducho badalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak renka ale ja się boję okropnie tego ekg bo czuje że bedzie coś nie tak i wogóle zjadę już u lekarza zresztą on sam jak mnie widzi to dostaje drgawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak sobie myślę że przez tą nerwicę nabawiłam się teraz choroby serca i pewnie dlatego ten brak tchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam takie wrażenie jakby serce stawało mi na chwileczke jakby cała moja strona z sercem robiła się sztywna .Moja terapeutka mówi ,ze to normalne przy nerwicach.Ja mialam ekg echo serca i nie wiem co jeszcze i nic i też cały czas nie opuszcza mnie myśl ,ze to coś z sercem.No teraz może nie codzień jak to było kiedyś, ale zdarza si.e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam ekg przy palpitacjach a ten brak tchu to mam dopiero od paru dni jak byłam w szpitalu miałam wyniki idealne - kompleksówka serca ale to tez było po palpitacjacjach tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola trudno Ci uwierzyc ale skoro mialas wszystko ok to znaczy ze serce tak wariuje od nerwicy a nie ze jest chore ,chore serducho predzej niz pozniej daloby sie wykryc podczas szczegolowych badan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka kochanie ale to było przeszło dwa lata temu i pewnie od tego czasu coś tam się sypnęło:(:(:(:(:(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolka teraz sa spore wiatry i zbliza sie deszcz a nawet snieg czyloi spora zmiana pogody i to moze dfawac brak tchu ,zatykania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loczkinis kolejna piosenka do ciebie leci mam nadzieję że macie rację chociaż się tak boję - strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola zadaj sobie pytanie: c Ci nie pozwala myslec ze to jest tylko nerwica?chcesz sama siebie dolowac i zyc w przekonaniu ze cos dzieje sie z Twoim sercem?tak naprawde nie mozna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×