Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Dzien dobry. Miloszko juz szlejesz?Ty Ranny ptaszek jestes! Obiecuje,ze jak tylko Efcia odwazy sie jechac ze mna,wpadniemy do Ciebie na kawkę.A dostalas fotki moich dzieci?Bo ja Twoje mam. Mowisz ,do miasta jedziesz?A co to znaczydo miasta,jakie to miasto,bo wiem ,ze na wsi mieszkasz.Pytam z ciekawosci,bo ja wychowalam sie w tych okolicach. Dziewczynki,przede mna dzien intensywnej pracy,pedzę zatem.Wpadne wieczorem,milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech,Kasienko,Ty nawet nie wiesz ,jak ja Ci zazdroszcze tej czworki.Zawsze chcialam miec duzo dzieci,ale jestemBogu nieskonczenie wdzieczna za to,ze mam dwie cudowne corki. Majac taka urocza gromadke z pewnoscia latwiej Ci zapanowac nad N,chociaz nie wiem,ja mam dwoje i jakos nie zauwazylam ,zeby mi to pomagalo....Jednak nie wiem ,jak by bylo ,gdyby ich nie bylo.Moja sasiadkatez ma N,wieksza od mojej,ma 12 letnia corke i rok temu urodzila druga.Mowila mi ,ze nigdy nie czula sie tak dobrze ,jak w ciazy,zapomniala o N,i to trwa nadal,malutka tak ja absorbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale wczesnie wstalyscie:D ja lezalam sobie w wyrku i marzylam jak to niedlugio wyjde sama na miasto i sie nie bede bala:/ ada mozesz byc moim sekundantem hihi!!ale nie wiem czy sie wyrobie na dzis w poludnie cholera w centrum:D aniolek jestes tu?czy to szkoly pomknelas,a w ogole to aniolku co Ty studiujesz?bo mi umknelo, albo nie pisalas w ogole miloszka ranny ptaszek jestes widze :D buziaki dla wszystkich, nie zdazylam p[rzeczytac wszystkiego co napisalyscie, bo mnie oczy jeszcze bola, to chyba od tego siedzenia przed kompem, i wiecie co?ja tez sie uzaleznilam od Was:D:D:D:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a agatka mnie na kawke zaprosila:Djak milo, nie wiedzialam ze w gdansku mieszkasz, to Ty masz tam ewcie blisko siebie, aloe fajnie macie. a o zaku[ach jeszcze nie wie moj luby, wiec musze go podstepem jakos nastawic, ale nie wiem czy sie zgodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha zapomnalabym...renka mozesz mi podac jeszcze raz swoj adres mailowy, bo na ten poprzedni wysylalam i wrocilo do mnie dwa razy:( to czekam!! papa musze spadac i sprzatanko codzienne odwalic, a potem moj bracisze przyjezdza i zrobi sie gwarno w domu! dopoki sie nie poklocimy bedzie dobrze hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wstałam juz :( i mam skopany humor od rana! Matka mi sms przysła czy uciekanie w chorobe to moj sposob na życie.... i dopoki mieszkałam z nią to było dobrze i żadnych lęków nie miałam.. co jest nie prawdą!!a i flaki mnie juz bolały! :( :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć loczusiu cześć aniołeczku ,loczus miłego dzionka życze ,a ty aniołeczku nie martw sie mama ona kiedys zrozumie że Cię krzywdzi ,a teraz skocz na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej boje sie tego, ze ona moze miec racje.... przeciez psycholog nie podniesie mojego ilorazu inteligencji!! i nie pwie co mam w zyciu robic!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC KASIULA ANIOLKU, moja mam wlasnie mnie tez nastawila po prostu super do dzisiejdszego dnia, no coz jej synek pryjezdza, najmadrzejszy, najprzystojniuejszy pan profesor z uniwerku haha, nie no ja zwariuje prez te 4 dni z nimi we dwojke:(:(:(ide sprzata bo krzyczy na mnie ze jestem jakas tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha aniolku dziekuje za piosnke, poplakalam sie, zastanawiam sie czy ze mna wszytsko ok, ja czesto placze:(wysle wam tez cos ale pozniej bo musze uiekac papa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loczusiu aniołku zaadoptuje was ,bardz bym chciała miec takie dorosłe i fajne jak wy córki !!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak macie spisane w jednj kupie*(hihi)adresy wszystkich dziwczynek to pliss wklejcie tutaj, wysle wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neci007@interia.pl - aneta sz. bozsia1@wp.pl - miloszka czarna38@op.pl - agata1963 efka.gd@wp.pl Efka 43 iza@tcm.pl Nerwusa chwilowa kmn3@wp.p - Kasia 100 lola25s@wp.p Lolala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane Nerwuski :D Aniołku tenksss za piosenkę ...faktycznie wiara czyni cuda! Loczkins znasz swoją wartośc ,nikt nie może ingerować w życie drugiej osoby bo kazdy ma jakieś swoje normy ,jeśli ktoś chce być szanowany to powinien szanować ..innych. To ze ktoś ma więcej fakultetów to tym bardziej powinien być otwarty na innych i szanować ich zdanie czy pogląd. Jeśli Twój brat ma na to inne poglądy to jest jego problem ,a Ty nie daj się wyprowadzać z równowagi i jeśli jesteś przekonana o słuszności swojej ..to na spokojnie powiedz ,bo nerwami to tylko Ty będziesz pozniej odczuwała tego skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Efka43
A co radzisz zamiast afobamu? Moze inne dziewczyny też się wypowiedzą?Z góry dzięks!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno Rexetin jest lepszy niż afobam .Z tego co wiem lepiej jest tolerowany i nie ma tylu skutków ubocznych ,ale musi być systematycznie brany ,nie sporadycznie i efekty są dopiero po kilku tygodniach. Mozna to brać dłużej jesli jest taka potrzeba,nie zamula i nie usypia .Ale każdy lek zależy od danego organizmu ,więc nie ma jednego cudownego który by działał na wszystkich tak samo.Rexetin ma ta zaletę że nie uazleżnia aż tak jak benzo ,z czasem zmiejsza się dawki i wtedy można próbować żyć bez leków . Podczas terapi lekiem wskazane by było żeby była też terapia psychologiczna, bo leki tylko leczą objawy ,nie samą nerwicę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sloneczka!:) ide zaraz do pracy!mam nadzieje,ze nie dam plamy:) najlepsze sie zacznie jak bede musiala wsiasc do samochodu!1,5 roku nie jezdzilam!!!ale podobno trzeba wychodzic na przeciw lekowi:) najwyzej rozwale bryke i siebie heheheh bylebym nikomu krzywdy nie zrobila!(to wlasnie moje czarne myslenie :P) trzymajcie kciuki dziewczyny! bede pewnie wieczorkiem,bo po pracy musze jechac do ojca robic wiazanki na groby......pewnie mnie to zabije psychicznie,ale nie mam wyjscia:( buziaki 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE KOCHANE MOJE, JA NAPRAWDE BEZ WAS JUZ ZYC NE MOGE,sorki ze krzycze ale musialam:D:D:D a ja jem wlasnie tez sniadanko anilku wiesz, ale ja zajadam cornflakes z serkiem danio, hihi lubie takie mieszanki, ja w ogole przez te nerwy zaczelam miec natrectwa i p nie jem w ogole chcleba i czekolady.chleba bo sie boje ze tam cos piekarze wsypuja:)ja wiem ze to chore, no a czekolady..to torche dluzsza histroia..kiedys pilam duzo kawy i palilam duzo fajek, ale wlasnie przez nerwice juz tego nie robie(bylam duzym nalogiem)..bo raz po wypiciu kawy dostalam takich drgawek ze pogotowie dla mnie wzywali, to bylo jeszcze na studiach i nie wiedzialam jeszcze ze mam nerwice, od tej pory balam sie kofeiny i wszystkiego co pobudza no i brat mi kidys powiedzial ze w czekoladzie tez jest kofeina, hih, no i uwioerzylam.on nie zrobil tego specjalnie, chcial zebym przestala tak iracjonalnie myslec no ale efekt byl odwrotny...powoli mi te natrectwa przechodza, ja wiem ze to glpie jest i wstydzilam sie zawsze tego, ale radze juz sobie z tym, no moze ciasto z kakao mnie jeszcze przeraza...no i ten chcleb bialy...rozpisalam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×