Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Wpadłam jeszcze na chwilunie , loczusiu anielico ,jak chcecie to bierzcie mojego synalka ,dobry kochany pracowity no moze troche pyskaty ale wychowacie go sobie .Tez bym chciała was za synowe miec ,no wiec? jak bedzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efciu dziekuje za odpowiedz, wiesz mnie przeraza bardzo okres samej ciazy..boje sie tego ze bedzie we mnie cos roslo, boje sie ze zwariuje przez to.ja dlugo mialam stany derealizacji i mi sie wszystko takie nierzeczywiste wydawalo, balam sie czasmi ruszyc bo myslalm ze sie rozsypie, ze nie bede nagle potrafila chodzic ze nogi mi odpadna..wiem ze to brzmi paradoksalnie, ale wlasnie dlatego boje sie okresu ciazy, ze zaczne sie tego bac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak efka masz racje ,ja za kazdym razem przezywałam narodziny moich dzieci tak samo ,nie ma nic wspanialszego niz takie maleństwo które nosisz pod sercem 9 miesiecy apotem możesz dotknac przytulic ,i tak dalej i dalej to jest naprawde wspaniałe doznanie . Ja zawsze chciałam miec taka gromadke ,bardzo kocham dzieci ,nawet moja choroba mnie od tego nie odwiodła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomahawku piwo nie jest dobrym sposobem na sen... Po co bierzesz doraznie afobam ,są leki nowsze i takie które nie mają takich skutków ubocznych . Chodzisz wogle do lekarza ? rozmawiasz z kimś o swoich problemach? bo takie cud tabletki to nie jest sposób na przyszłość ..bo to coś co w tej chwili przeżywasz będzie szło za tobą stale. Trzeba rozwiązać problemy ,znaleśc powód dlaczego tak się czujesz ... Sam widzisz że bierzesz leki i nic one Ci nie pomagają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusko ,aniołku prześlę wam jutro bo teraz naprawde musze spadac,M jak miłośc będzie a ja daleko w polu . Muszę staska położyc spac bo mój małżon pracuje i mi nie pomoze .Nerwusko podaj mi prosze adres poczty bo mi sie wszystko pokreciło i nie wiem który jest twój 🌼❤️papapappaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc loczku. mi dzis dzień minął porostu super.bylam na zakupach kupilam extra czapke i buty.i wogóle dzis czulam sie swietnie.dziewczynki oglądałyscie taniec z gwiazdami. nie trwie juz mroczka.a moja ukochana para odpadła :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczku jak czujesz to coś tego kogoś w sobie ..jak się rusza ,jak rośnie ..uwierz że jedyna myśl wtedy to jest żeby tego człowieczka jak najszybciej zobaczyć i utulić ...Zresztą przecież w ciąży nie będziesz sama ! :D bo w ciąży będzie też Twój ukochany ! a razem to można wiele.... i przejść i wytrzymać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to super netka, wlasnie ja tez usze sobie kupic cosik , jakies rekawiczki, juz nawet sobie upatrzylam ale za 50 zl troche sporo cholera, no ale potrzbuje tez czapke i jade chyba na zakupy w wekend do gdanska, bo tam juz wizialam cos dla siebie:) a taniec z gwiazdami widzialam i mroczka tez nie trawie, oni dla mnie w ogole zbyt cukierkowi sa i tacy..nieprawdziwi a ukochanej pracy nie mam ,ale moja amma bardzo sie tym podnieca:D mnie sie podoba z kobiet ta blodynka ewqa, chcialabym miec takie nogi jak ona i te wloski achhh, zreszta nogi to oen wszystkie maja nieziemskie, ja mam takie krociotkie i smieszne hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jestem siłą odciągana od kompa ,chłop mi w domu strajkuje i hasła rewolucyjne wykrzykuje ! o wolne dojście do neta ..dla każdego! Miłej nocki i spokojnej 🖐️ 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efciu wiem, razem mozna gory przenosic:)masz racje i mysle ze w przyszlosci sie odwaze na malego czlowieczka.kochane jestescie. kasiula juz pozlas..:( to ja zmykam pod prysznic, m jak milosc sie zbliza hihi🌼😍:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani....ale żeście nawalili stron......nie wiem kiedy to przeczytam.....napewno bolą was opuszki od gadania..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomahawk
Dzięi Ewka43, ale to się łatwo mówi, ja wiem że piwo nie jest sposobem, chodze do lekarza ale on mi nie chce przepisac nic z tych leków bo mówi że nic mi nie jest i daje mi same ziołowe które namnie nei działają, a problemy mam jak każdy tylko to że jestem hipochondrykiem to jest poważny problem... a Afoban wziałem sam od siebie i raz mi pomógł kiedyś a dziś tez tak wziąłem bo łudze się ze sa tabletki cyd:), ale dzięki za rady, leżę teraz z moją księzniczką malutką w sypialni o troszkę mi przeszło, dobrze czasami mieć kogoś z kimś mozna pogadać..Dziękuję wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem wykapana i pachnaca gotowa do snu hihi tomahawk trzymaj sie, widzisz juz ci troszke lepiej, i to wlasnie swiadczy o tym ze nie potrzebujesz silnych lekow, ze wystarczy abys sie troszke uspokoil i sobie to wszystko racjonalnie wytlumaczyl w głowce. trzymam za ciebie kciuki.:) ja chyba tez juz uciekam od kompa, choc jak sie znam to pewnie jeszcze tu zajrze, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
ADA777 JAKI ADRES WYŚLĘ CI MOJE ZDJĘCIE HA WIDZĘ ,ŻE ZACHWYTU NIE WZBUDZIŁEM NA PEWNO NIE JESTEM FINEM POLAKIEM TEŻ MI M?WIA ZE NIE POWIEDZCIE KTÓRE MAJĄ MOJE FOTO?KAŻDA DOSTANIE NOWE CO DOSTANĄ WKRÓTCE MOJE ZDJĘCIA PROSZĘ O RECENZJĘ ŚMIAŁA I SZCZERĄ CZEKAM NA ODPOWIEDZ DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO.PAŃSTWO CHCĘ MNIE WYSŁAĆ DO WOJSKA OKAŻE SIĘ ZA P?L ROKU.MOŻECIE ZWRÓCIĆ TROCHE UWAGI NA M?J TEKST :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany znow mnie lapie!serce mi wali i czuje sie jakbym miala zemdlec,tak jakby mi cisnienie nagle zeswirowalo:( przybieglam do Was ,bo jestescie moim lekarswtem! ja tez nie lubie Mroczka i bylam w szoku,ze Sadowski odpadl! Netka ja kupilam sobie dzis rekawiczki i podklad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwuka mi tez cos serce zaczyna walic, moze to od pogody.teraz takie zmiany ciśnień :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoiłek21
mni też łapie... duszno mi... chlera jasna! Mam już dość tego! Uszy mi sie zatykaja! :( ja jutro ide kupic se jakis perfum , moze bedzie mi lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero przeczytałam wasze wpisy....ja tez hce zdjęcia waszych dzieciaczków, bo mije już poznałyściwe....ja miałam dziś dzień na wariackich papierach...najpierw przywizłam jak co poniedziałek żarcie dla biednych, a pózniej przyszły dary ze Szwecji...z pól tony ciuchów....szkoda że rrenki u mnie nie był, miałaby dziewczyna w czym pogrzebać:) rrenka zapraszam we wtorek na małe przeszperki...:)Nie było mnie cały dzień w domciu , więc teraz ide do dzieciaków poleżeć...ale jutro na pewno będe tu piersza ..pozdrowionka dla wszystkich i spokojnej nocki życzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miloszka a czym sie dokladnie zajmujesz,? bo chyba przeoczylam to hmmm:D dziewczynki nie nalrecajcie sie ja tez sie jakos dzwinie poczulam , jakos tak nieswojo mi ale mam nadzieje ze zasne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prowadzimy z koleżankami TPD-Towarzystwo Przyjaciól Dzieci, koło pomocy dzieciom i młodziezy specjalnej troski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×