Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Loczkins kochaniutka jutro o tym pogadamy ok? dziś na prawdę nie mam czasku...przepraszam ale dzieciki czekają i się pieklą..papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Miloszka nie bede podbierac ciuszkow potrzebujacym..... ja mam tu swoj szmatex i super zajecie ....bylam wieczorkiem na poczcie paczki wyslac ,po ciemaku czuje sie lepiej niz w dzien ,bo ja chyba nietoperek jestem!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka sama na zakupach bylas? a ze mna do marketu to nie chcialas! Ja tez musze cosik na zime kupic miloszka i netka wysylam Wam moje malenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Miloszka szkoda ze musisz leciec ,podziwiam Cie ze robisz tak cudnie porzebne rzeczy ,jestes wielka!!! A ja slucham na caly zycher w sluchawkach Psalm dla Ciebie Piotra Rubika chyba juz z 20ty raz!odbilo mi z ta piosenka ,wroci moj maz z treningu to go bede molestowac ,hihihi!bo mam cu7dny nastroj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Miloszka! ja kiedys tez sie udzialam spolecznie:) pomagalam dziecku w 5 kl postawowaki w lekcjach, byla z biednej rodziny i nie mogla sobie poradzic z lekcjami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renka moj kolega za sciana slycha tego od tygodnia! chyba mu sie juz ta lyta zjechala! dzuraka sie zrobila! ja poslalm Wam moja ulubiona piosenke Trzeciej Godziny Dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wczorajszego Tanca z gwiazdami to szlag mnie trafil ze odpadl Sadowski z Ewa cudnie tanczyli,Mroczkow nie lubie !Kinga Rusin fajna babeczka ale ja tu faworyzuja -slabiutka jest w tych tancach,Lukas tez zbyt wysoko doszedl -przeszedl przed Sadowskim...beeeeeeee nie bede juz chyba ogladac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czuje sie taka słaba.. to mnie martwi,,, kiedys myslalm ze mam anemie ale nie mam, nie wiem czemu taki mi slabo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was bardzo serdecznie,cieplutko(choc zimno na dworze brrrr).Boszsz ile znowu stronek nastrzelalyscie,ja nie nadazam czytac. Jak wspomnialam ,zajmuje sie kwiatami,i jak sie domyslacie mam mnostwo przacy teraz,bo to czas chryzantem.Wybaczycie mi to nieczeste meldowanie sie tutaj.?:(Nawet w pracy sobie otworzylam ten topik,ale ciagle ktos mi do biura wchodzil i nie chcialam ,zeby mi na ekran zagladal,wiec zwinelam stroniczke,potem bylismy na imieninach Przemyslawa,teraz dopiero moge zajrzec. Zorientowalam sie tylko,ze przesylamy sobie fotki pociech,ja zatem tez rozeslalam swoje corki i czekam na Wasze. Efciu,moze wyswatamy moja corke i Twojego synka:),:),:)? Dzis w Pytaniu na Sniadanie byl temat o uzaleznieniach(mam telewizor w biurze,hihihi) i wlasnie doszlam do wniosku ,ze ja sie chyba uzaleznilam od tego topiku.Ale to mnie nic a nic nie martwi... Wiesz co ,Efciu,ja sie przychylam do prosb dziewczyn,bys wyszla z domu,wiem ,ze sama tego z pewnoscia pragniesz....Szkoda,ze maz nie pozwala Ci jezdzic z obcymi,tak przyjechalabym do Ciebie i skoczylybysmy np do Miloszki...Ale by bylo fajnie.Moglybysmy Asie zabrac...Ech,rozmarzylam sie. Biegne dziewczynki teraz dokladnie Was poczytac. O rany,dziewczyny!Ja tez chce zobaczyc Wasze skarby!!!!!! Nerwusko,jestem szczesliwa razem z Toba z powodu tej pracy.Zobaczysz,wszystko zmieni sie na lepsze.Bedziesz nie dosc ze kompetentnym,to jeszcze slicznym posrednikiem nieruchomosci,urokiem przekonasz kazdego do zawarcia transakcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie Agatko Efki syn juz jest zarezerwowany dla mnie hihiih :) jutro bede sie z /Loczkiem bic o niego! W poludnie! ale ona napewno stchorzy!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia widzę ,że tu jakaś walka będzie o twojego synusia.Dziewczyny ja się pisze na sekundanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj po 16 latach małużeństwa doszłam do wniosku ,że nie potrafie rozmawiać z moim mężem.Nie było go miesiąc w domu wrócił wczoraj i dzisiaj już była awantura .Każdarozmowa kończy się kłótnią.Chyba czas to przerwać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolku,ok,odpuszczam.Bo Ty starsza jestes o 1 rok od mojej corki,to musisz wczesniej zadbac ,zeby Stara Panna nie zostac,hihihihi:)Ale jak sie juz z Loczkiem w tym Centrum w poludnie pozabijacie,to moja Kaska jest pierwsza po Was.Czy to jest jasne?! A Ty Efciu,i tak nic nie masz do powiedzenia....hahaha:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pojde juz do lozka,bo to przeciez godzinka pozniej niz przedwczoraj,jeszcze mi sie organizm nie przestawil,za to rano przyjemniej sie wstaje.Caluje Was ,kochaniutkie na dobranoc,wkladam te karaluchy ,pchly ,szczypawki i inne pluszaczki do poduszki.Spokojnej nocy ,milych snow.To super ,ze ktos wpadl na pomysl stworzenia tego forum.ROSA dzieki!!!!!Gdziekolwiek jestes....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry...ja już na nogach..mówiłam ,że będe pierwsza:) ada wysyłam ci zdjęcie sycylijczyka bo o to prosił....Agatka zapraszam do siebie na kawkę ...mój domek dla was otwarty zawsze...śpijcie sobie jeszcze...ja będę cichutko...rrenka -następnym razem pomożesz segregować tę odzież , zgoda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochaniutkie moje kobitki !!! jutro najgorszy dla mnie dzień w roku ,wszystkich swietych , wiem ze w gruncie to jest dzień radosny ,a przynajmniej taki powinien być ale mnie on dobija .Więc juz dzisiaj mam doła ,co to za życie ,górki dołki a moze jeszcze depresja o co to to nie ,idę sie wziasc za robote to mi głupoty wyleza z głowy !!!moze !! moje dzieci tez maja dzisiaj jakies humory, od rana juz sie pokłócili musze wkroczyc do akcji .CO za dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×