Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość niezapominajka1234
Ale mi nie wyszła anemia tylo niedobór ale nie anemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nav
Ada no jak na pokolenie "misia uszatka" przystalo to mam okolo 30 lat z tolerancja +-1 w kazda strone ;) Pozdrawiam serdecznie wszystkich. Ide do koi, bo wachta sie juzskonczyla. Zajrze tu jutro. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada7777 ile masz lat mi tez nikt nie wierzyl jak to człowiek nie może wyjść z domu ale tylko ci zrozumią co to przeżyli codziennie sobie obiecuje pujde dalej ale blokada psychiczna teraz wiem ze nie jestem sama z tym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszka ja mam 35 i mnie też nikt nie rozumie.Mam tylko jedną koleżanke ,która wie co jest grane bo ma to samo tyle ,że wychodzi z domu.Mam troje dzieciaków i roboty mase ,a jednak to skupia prawie cała moją uwage.Nieraz stane przy plcie i tak sobie mysle ide co mi tam ,a za chwile sztywnieje cała robie się ciężka i już.Zawsze byłam osobą impulsywną i kiedyś jak się wypuszcze to nie wróce przez trzy dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki adka :D jutro ide do siebie do pracy a w czw i piatek tez te uloty, Efka dobranoc :* mamusiu kochana cos nie moge trafic na forum jak jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia znajdę Cie ! hihihihi bój się ! bo ja do lata zacznę biegac ;) i przyjdę i wyciągnę Ciebie za bramkę ... i jak nie pójdziesz po dobroci to będę ciągneła za ubranko :D A tak na poważnie jak byś z kimś wyszła to co ? dasz radę tak blisko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku dobrze ,że masz te ulotki to musisz wyjść.Moze ja zaczne coś roznosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adula ja jestem o rok starsza i mam 1 córe męża najgorzej jak jestem sama wybieram sie do spanka rano wstaje baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia byłam na cmentarzu wieczorem we Wszystkich Świętych z rodzinką i dzieciaki sprzeczały się kto będzie mnie łapał jak upadne śmiechu było .Poszłam też na plaże z citką ,żeby zobaczyć sztorm na morzu i doszłam ,ale rośnie we mnie jakieś takie dziwne napięcie ,strasznie chce wyjść z domu zaczynam o tym myśleć cały czas nawet dziś wyszłam na uliczke.A nad morze zapraszam z Tobą pójde na koniec świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Kołobrzegu nie dojdziesz ,bo przeszkodzi Ci rzeka .Szukaj dalej niedaleko już jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak z tobą ? jak z kimś idziesz to też masz telepki? a masz miejsca gdzie ci to odpuszcza? bo moja to wiesz na łonie.....natury ;) szkoda że mój mąż się boi że sobie bym nie poradziła bo bym się wyniosła z miasta gdzieś na łąki i pola i lasy ...i chyba zaczynam marzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia widze mine mojej wrednej sąsiadki kiedy mnie tak ciągniesz za ciuch z okrzykiem na ustach NO CHODŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zobacz jak będziemy wyglądały dwie takie w telepce ja uwieszona twojego rękwa ciągnąca Ciebie w prawo a ty szarpiąca się w lewo ..albo na odwrót :D ale by była atrakcja hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia mnie nie telepie tylko robie się ciężka i boli mnie glowa z tyłutak ,ze wydaje mi się ,że zaraz padne .To jest takie dziwne uczucie ,wcześniej skakalo mi ciśnienie a teraz robie się sztywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jednego roku wywiezli na Hel i musiałam iśc nad morze a tak się złożyło że plaża była w najszerszym miejscu Helu ..prawie dwa kilometry ..po drodze ściągałam z siebie wszystko nawet pierscionki i kolczyki nie wspomnie o ciuchach bo tak się telepałam i tak mi się robiło ciężko .Pózniej na tej plaży to myślałam że paznokciami wbije się w piasek bo miałam wrażenie że jestem na statku podczas sztormu. Był z nami znajomy który jest lekarzem ,ale nawet to ze mam przy sobie fachowca mi nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia w to lato jako tako mam strasznie dużo roboty dzieciaki ,buda otwarta do której się da ,wczasy roboty ful.Jakoś nie myśle ,ale wszystko robilam jak robot ,czasami były takie dni ,ze musiałam się polożyć wtedy stał za mnie mąż.Zeszły rok kiedy to wszystko się zaczeło był okropny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jade gdzieś w inne miejsca to mogę chodzić tylko do takiej odległości żebym widziała nasze autko.Jak już nie widzę to wracam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam na sekunde takie jakby zamroczenie ,miałam to dawno kiedy szlam to na ulamek sekundy tak jakby mnie otrzepalo ale nigdy nie przywiązywalam do tego wagi a to był początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×