Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Efcia to sa moje rodzinne strony ale juz tam długo nie mieszkam wybrałam miasto nie wiem po co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombastic ale sie nie orientujesz czy takie znerwicowane kobiety mogą to łączyc z innymi lekami czy to ma jakiś wpływ? np ja na noc biorę benzodiazepiny alez rana same witaminy, czy moge brac chrom czy to HMB bez problemu kiedyś wspomagałam się l-karnityną ale mocno ćwiczyłam teraz się zapuściłam,, aż wstyd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka wiesz co? ;) nie narazisz się sama byłam parę razy w Bieszczadach , tutaj też lubiałam pochodzic choć nie za wysoko nie byłam na Giewoncie bo sie bałam wysokośći:O Za to Turbacz Stare Wierchy, Gorce, na Babiej ze 2 razy byłam choć ciężko było,, ale połoniny.. cos pięknego...i Stare Dobre Małżeństwo z Bieszczadami się kojarzy uwielbiam ich...moja wspaniała młodość, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszko tam jest moje drugie miejsce na ziemi gdzie bym mogła mieszkać. Z Komańczy do Rzepedzy było gdzieś ok 10 kilometrów i przechodziło się koło żwirowni i pamiętam że tam w górach była jakaś wioska spalona cała.... ach wspomnienia! A ty do miasta za męzem poszłaś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnoo taka wczesna młodość lata ogólniaka lubieliśmy w Bieszczady wyruszyc z gitarą, ze szkoły,,,ojjj ale się działo,, w Ustrzykach, Był tam po drodze taki hotel Biały sie nazywał dom turysty raczej kto bliżej Bieszczd to wpowinien wiedzieć,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauczyciel nie pozwalał nam winka kosztowac to chowaliśmy je w piecu, bo w pokojach piece kaflowe były :D hmmm... ale mam wspomnienia co..:O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide dziewczyny prasowac...ale sie zle czuje..musialam wziac podwojna dawke leku na uspokojenie bo inaczej to bym nie wyrobila...masakra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia nie męża poznałam w szkole juz w mieście ale dziwny traf dzieliło nas tylko 60 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w Twoich okolicach to byłam w Nowym Targu tam były pierwsze moje kolonie miałam wtedy 6 lat! i pamiętam że cały czas prawie siedzieliśmy w szkole ,bo nikt z takim maluchami nie chciał chodzić .I wtedy pierwszy raz zobaczyłam ..prawdziwego górala! bo on miał kierpce i te spodnie i kapelusz..... dla mnie to była egzotyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszko ja to swojego przyciągnełam w moje strony bo on jest z bardzo daleka .Czasami żal mi męża bo tutaj nikogo nie ma z rodziny ,ja też uboga w kuzynostwo ..ale nie mogłabym stąd się wyprowadzić ,nawet jak nie wychodze sama z domu ..to często mąż zabiera mnie na przejażdzki ..to jak czuje przestrzen wiem że żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia ja nie mogę liczyc na męża wydaje mi się że on mi nie wierzy jak to nie można wyjść z domu córa jest moim oparciem duzo mi pomaga ciągnie na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia jak się czujesz gdy jesteś w koscile ja muszę stac na dworze i najlepiej zeby nie bylo duzo ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie .....dołączam się do mamyJaulki z tym odchudzaniem...pierwsze ćwiczenia na siłowni zaczynam w czwartek o 18...już jestem ustawiona z koleżankami i instruktorem..mam nadzieję że pozbęde się kilku kilogramów... no i dziś już prawie nic nie jadłam tylko trzy plastry wędliny chudej , paprykę i jabłko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak u dwóch brałam seroxat ale ja bardz boję się brania tabletek rok już nic nie biore doraznie neurol 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zwariowalyscie z tym odchudzaniem hihi!!no ale zawsze to dobra alternatywa, jesli nie dla zgubienia tluszczyku, to na pewno dla NN:D:D:D ja tam ide sobie spaghetti zrobic:D cos glodna jestem, a czuje sie nienajlepiej, ale t chyba przez ten samotny weekend i tydzioen bez terapii..ale jutro juz jade!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loczku a Tobie kochana co dzisiaj się stało ? Uśmiechnij się masz taki promienny uśmiech ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miloszka szkoda,że ja nie moge na jakis fitness chodzic, sama w domu cos próbuje ale to nie to samo :( chodziłam ale wszystkie ,,koleżanki,, albo już schudły albo nie maja zamiaru :D ale mam rowerek w domu... w tamtym roku codziennie byłam w ballys total fitnes przez 3 miesiące ale seczka byłam ale to było za morzem...pilnowałam się i miałam członkostwo u mnie w mojej mieścinie jeden fitness gdzie nieswojo sie czuję,, :O a szkoda,, więc miloszko trzymaj za mnie kciuki by i mnie tez sie udało bez instruktora,, ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane. Naskrobalyscie tyle stron od czasu mojej ostatniej wizyty,ze troche mi zajmie nadrobienie.... Ale cos mi sie w oczy rzucialo jakas akcja-odchudzanie?Ja ,ja ja sie zapisuje do tego klubu!!!!!Juz stosuje diete 1000kcal i dzis odwazylam sie na aerobic.A wiecie dlaczego pisze o odwadze?Bo ja przez te glupie kolatanie serca i bol w klatce piersiowej balam sie ,ze jak zaczne cwiczyc,to cos mi sie stanie od tego wysilku.....Kretynstwo.Ale nic mi sie nie stalo,zyje i czulam sie doskonale po tym aerobicu.No moze z wyjatkiem ,kiedy patrzylam na siebie w lusterku potem....ze tez mozna byc takim czerwonym....?Wlosy mokre,plecy i majtki tez.Alez mi kondycja siadla!A kiedys codziennie cwiczylam ,chodzilam na silownie i basen.Starosc,myslicie? Witam nowe kolezanki,bo zauwazylam ,ze krag nam sie poszerza. Biegne poczytac.potem jeszcze tu zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie do Nowego Targu mogłabym dojeżdzać ale u nas zawsze zaspy zima i pewnie zajęło by mi to ze 4 godziny z tym aerobikiem czy siłownia :D :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko super :) tylko żebym na końcu nie została z tym odchudzaniem to sie starać muszę,, powinniśmy sobie pomiary jakieś zrobic bo w sumie o to chodzi ,, pozbyc sie centymetrów chociaż ja sie na forum nie odważe napisac ile mam w pasie ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×