Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Efcia dzięki za dobre slowa oczywiście zrobiłam to co mialam zrobić i wyszło nieżle nawet zostalam na tym samym stanowisku już trzeci rok.Tak chcialam wam pomachać do telewizora ale nie bylo kamer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdenerwował mnie ten wpis pieska teraz myśle ,że na to można umrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OH mamo jak miło ze sie martwisz :D wlasnie wrocilam, wracalam taka spokojna ze normalnie jestem w szoku!! ani leku ani dychania! moze to cisza przed burza, i tak sobie mysle ze czesto sie poproawi przed śmiercia no nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
dzieki kochana jestes netk a wyslij dziewczyno moje foto mozesz wysłać niezapominaj ce i innym dziewcznom ja nie nam stałego DOSTEPU do internetu tylko przez kom?rke tu siedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .SYCYLIJCZYK.
netka jestem przedpoborowy nie ide do wojska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Aniołku wiedziałam kiedy zajrzać ... za takie gadanie to rano biegniesz po bułeczki do najdalej oddalonego sklepu... ja Ci dam poprawę ! a zwłacza tą cisze przed burzą ! ;) Zostan Aniołku w takim szoku i codziennie tak wracaj ...i wychodz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia w tv nie będziesz bo ..oni byli u mnie pod...śmietnikiem poważnie! dziś coś nakręcali i był Mirosław Baka ..tylko jego pozmnałam bo reszta to ekipa filmowa .ciekaw jestem czy już powstaje film historyczny o moim śmietniku ..ale jak to zobaczyłam to rechotu dostałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko ja na tym zdjęciu to jestem ..zamaskowana i nie widać tego dobrobytu ..oj mam czego się pozbyć ..aż wstyd !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neciu śliczna dziewczyno jak ja Ci tej figurki zazdroszczę! dałabym ci w prezeńcie jedną swoją oponkę ..ale wiem że zużytej nie przyjmiesz...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok :) Ewunia buziak ide spac bo zmeczona jestem strasznie!! od 8 na nogach!! rekord miesiaca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nav ...jak dzisiejsze samopoczucie ? a Ty masz swoje fotki ;) bo my wszystkie już wiemy jak wyglądamy a musze Ci powiedzieć że tu same exstra dziewczyny są ! To też pomaga bo nie jesteśmy tak anonimowe i jak widzisz ..więzi już są nawiązane i to bardzo pomaga bo jak się widzi że inni sobie radzą to samemu też można uwierzyć że się da radę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku 👄 pewnie idz kochanie ..ale wiesz cieszę się że jesteś sama z Siebie zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia jesteś pazerna fachowcy do ciebie i jeszcze ta telewizja ,jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia na statyste sie zglos....statysta tylko stoi i jako tlo go \"nie widac\" ale my Cie wypatrzymy! ada super z tym zebraniem! ja jak wiesz chodze juz bez stresu na zebranie ale unikam jak ognia jakichkolwiek akcji pomocy w radzie itp....wiadomo dlaczego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nav
Witaj Ewka, To ci heca z tymi fotkami;) Nie smie nawet powatpiewac w to co piszesz. Odrazu jak tu przyszedlam to sie domyslilem, ze same gwiazdeczki tu przebywaja:). Co do samopoczucia to nie wiem jak u Was ale jest zawsze taki moment w ciagu dnia, ze mnie cos przybija. Czuje sie wtedy tak jak bym mial znow odleciec na moment z tego swiata. Wqurza mnie to, ze zaczynam sie do tego przyzwyczajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rrenko dzieki...kalendarzyk super ! hihihihi a statystką byłam bo stałam w ..oknie może mnie nie wytną !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Nav! miewam takie chwile o ktorych piszesz....czuje sie jakbym stala obok siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nav w takich chwilach myśl o Swoich najbliższych że warto dla nich uwierzyć i przetrzymać to wszystko . A jak jeszcze będziesz miał siłę to pomyśl o naszym klubie i o wszystkich telepiących się i wystraszonych atakami ale dzielnie wojujących Nerwusek ;) widzisz bo pomimo ataków my musimy normalnie żyć i starać się zeby nie myśleć o najgorszych objawach. Uwierz że te wszystkie bóle to są wytwory i nic a nic się nie stanie. Wiem też jak to jest na wodzie bo mój mąż też trochę pływał i wiem że jak jest czas to człowieka różne myśli nachodzą ,ale trzeba je wypierać ,nie dopuszczać ich do siebie. Masz marzenia i pragnienia i na nich się skupiaj ,choć to trudne ale jest do wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nav
Czesc Rrenk, Paskudne to uczucie ale co zrobic? Qrcze co by tu zrobic aby o tym nie myslec. Mowie Wam mam za duzo czasu nad udreczaniem sie nad soba. Samotna wachta, srodek morza i woda polyskujaca sreberkiem w swietle ksiezyca. Geby do kogo nie ma otworzyc. To razem wziete do "kupy" poteguje moje bezpodstawne mysli. Nie moge w sam w to uwierzyc, ze stalem sie takim pesymista i wszystko widze w kolorach czerni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia toś ty zdrowa kobitka jesteś ..zobaczysz wyniki będą wszystkie w normie. A jakie robiłaś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nav faktycznie dziwne to i niepojete chorobsko ale zawsze moglo nas spotkac gorsze...juz ja wole N ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nav
Dzieki Efka za slowa otuchy. Wachta sie konczy, spadam do koi. Moze zasne tym razem bezbolowo. Dobranoc i do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nav ja zawsze mężowi na drogę zestaw rozrywkowy pakowałam ;) żeby w wolnych chilach właśnie miał co robić ..w książki wkładałam mu listy które wcześniej napisałam a on czytając jakąś książkę znajdował te listy ..w nich mówiłam do niego tak jak by dopiero wyszedł z domu.Jemu to pomagało ..wiadomo nie zawsze jest możliwość żeby dopaść gdzieś telefon zwłaszcza jak płynął z Europy do Stanów to dwa tygodnie bez kontaktu ..było ciężko.Oczywiście zawsze miał muzykę iróżne kabarety które już poznał na pamięć ..ale to pomaga zwłaszcza w wolnych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki napiszcie sycylijczykowi cos na temat jego wyglądu bo chłopak sie dopytuje i dopytuje.Nav ja ci zazdroszcze ze na statku mozesz wytrzymać.w wakacje wsiadłam na statek w kołobrzegu.odwaznie poszłam na sam przód.gdy tylko ruszyliśmy zaczełam wyć jak dziecko.podszedł do mnie kapitan i zawlwkli mnie na koniec statku bo tam mniej bujało.troche sie uspokoiłam ale za chwile przywlekli drugą blondynke całą zieloną na twarzy.kapitan zapytał czy bedzie wymiotować wiec ja do niej mówie zeby nie bo jak ona zacznie to ja tez sie porzygam na nią.mówie wam co użyłam na tym statku.od tamtej pory nigdy bym sie nie odważyła.a kiedyś nie miałam takich lęków wogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×