Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Niezapominajka1234
ja tez nie mam zdjec syclijczyka , moj email tancerka1234@wp.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADA ja miałam przez jakiś czas kontakt z narkotykami, nieodpowiednimi ludzmi i ciągłymi imprezami - to mnie wykończyło fizycznie i psychicznie, nerwicę miałam już wcześniej ale się nie leczyłam.Musiałam z tym wszystkim skończyć bo to pogłębiało objawy nerwicy i lęki.Doprowadziłam się prawie do depresji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :* a u mnie dzis masakra...nie wiem czy wziasc leki czy nie..od rana sie zle czuje ;( wyszlam po zakupy i czulam jak leze normalnie...myslalam ze sie przewroce :( pomocy dziewczyny ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada ja tez mam takie bole..czesto boli mnie policzek i nie wiem co z tym jest ... czy to tez jest zwiazane z ta nerwica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim.aniołku dzień dobry.przetarłaś już oczka?ja dziś dzień mam w miarę.chociaż rano mnie telepało ale olewam to.narazie nie jest źle.dana myśl że to tylko nerwica.chciałabym teraz być przy tobie i cie pocieszyć.wiem jak to trudno gdy człowiek tak bardzo źle się czuje.postaraj sie tłumaczyć To tylko moje myśli, one mnie nakręcają.ta pogoda też na nas wpływa bardzo źle.tak brakuje słoneczka i zieleni.ja siedze w biurze i mam zapalone światło.takie sztuczne słoneczko :-)żaluzje zaciągnięte żeby nie widzieć tej sarości, witaj elfiku.zaglądaj tutaj.wspieramy się wzajemnie.ja też mam taką pracę że siedzę tu sama.ale nieraz się z tego cieszę bo gdy źle się czuje to nikt tego nie widzi.stany depresyjne też mnie dopadają.staram się te złe myśli oddalać.nie zawsze się to udaje.nieraz ostro popłacze, ale to też mnie oczyszcza ze złych emocji.nieraz dobrze sobie popłakać. marysiu buziaczki dla ciebie.jestem z tobą myślami i sercem ewuniu kochana.ty jesteś mamusią nie tylko aniołka ale nas wszystkich.całuje cie. reniu jak tam rączki?dzis oglądałam twoje zdjęcie.uśmiechnęłam się do ciebie.ściskam cię i całuje mamo julki kochaniutka jak się czujesz?pozdrowionka dla ciebie aniołku jak samopoczucie? ty mały śpioszek jesteś.całuski od neci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka1234
netka a o mnie zapomniałaś :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłoszka to pewnie coś pitrasi znowu.mogłaby jakąś restauracyjke otworzyć.ale ta jej rodzinka to ma z nią dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka dla ciebie gorące całuski i śliczne kwiatuszki 🌼 no właśnie to tak jest jak staram sie wyminić wszystkich.ale już tyle tu koleżanek że się gubie.przepraszam cie skarbeńku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis chyba dobrze, wstalam, nie dusi mnie, chyba jest dobrze ale ne chce zapeszac... musze dzis \'cos\' robic wiec mam juz cel na dzis, a to wazne. Ano juz dawno lub chyb nigdy tak dlugi nie spalalam!! ale wczoraj mialam wyczerupujacy dzien. Pozdrawim wszystkie nerwuski piosenke Wam sle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka1234
moj e-mail tancerka1234@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie alez tu tłoczno :D ściskam całuję:) wszyscy prawie ;) się o mnie martwili, miłe uczucie a ja jeszcze nie zważyłam sie bo nie mam wagi wstydze sie ważyc w aptece choć super sprzęcik mają :O wydaje mi sie że jestem z dnia na dzień coraz grubsza,, nawet się juz mojego chłopa wstydzę,,:D :D ratunku,,, dla mnie jedyny ratunek wciągnąć się w odchudzanie,, zapomnieć o nerwach, stresach i zacząć ćwiczyć myśłeć o sobie będę piękna niedługo i cały tłuszczyk zniknie może do Sylwestra.. staram sie gotować warzywa, brokuły, kalafior, kupiłam chleb chrupki, ryżowy, lubię paprykę chrupać, będzie dobrze, może nie padne bez czekoladek :( :) napewno cały nie zniknie mi zawsze zostaje ale tak ma być.... :D... oczywiście nie zdążyłam wszystkiego dokładnie przeczytac sorki Widzę że ja mam problemy ze swoja akceptacją ale SYCYLIJCZYK Mnie pobił... SYCYLIJCZYKU jesteś przystojny ale brak CI pewności siebie i pewnie to CIę dusi,, weż się w garść widziałam CIe jesteś spoko jeśli nawet milion kobiet CI to powie sam musisz w to uwierzyć, zaakceptować siebie ,, :D łtwo sie to pisze ale trudniej zrealizować,, pa mamajulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka1234
witaj mamo julki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhmm tak więc jakbym pisała o sobie ,, wiem jestem ładna wszyscy mi to mówią, mąż powtarza i kocha nad życie ale ja mam zaburzony obraz własnej osoby,, nie potrafię się polubiec czy sa na to jakies ćwiczenia?? EFcia, RRenka? Necia ,kasia, miloszka,Aniołek,niezapominajka.. nie moge WAS spamiętac i przepraszam jeśli kogoś pominęłąm,, pozdrawiam,, lęcę do przedszkola,, mam spóźnienie,,, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jak sie odchudzam i choc dbam więcej o siebie wzrasta poziom mojej tolerancji,,, lubię siebie więcej, miałam kochana mame ona mnie przecież tuliła, mówiła komplementy,doceniala, skąd to się wzięło?.. aleeeeeee późźźńooooo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek mój mail: madzia256@wp.pl i witam milutko wszystkich jeszcze raz, bo się tu do Was dołączyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka --> jak się ma samemu biuro to jest jeszcze jedna zaleta, że jak jest tylko trochę czasu to można na kafe pogadać z fajnymi ludzmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O 16 jade na terapie już mnie skręca ,że coś się stanie i takie tam pierdoly ,czy dojade i wróce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adka bedzie dobrze nie padniesz, przeciez nigdy nie padałaś , a jak juz to ktos Cie podiesie, moze jakis przystojniak a potem Cie odprowadzi do domu.. i bedziecie zyc dlugo i szczeslwie :D aaa nie Ty to chyba masz meza juz co? ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:((:(:(:(:(:(:(::(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(::(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GDZIE JEST PIPEK
kTO WIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochane....no mam dola...co poradzic ... ale duzo to dla mnie znaczy jak czytam to co piszecie..odrazu cieplej na serduszku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×