Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Marysia 60
Niezapominajka Bralam hydrok ale sie troche zle czulam ale moze to moj wymysl moze zaczne od poczatku brac bierze moj tata i spi jak aniolek i jest po zawale Ja mam arytmie komorowa serca i tez musze uwazac na leki Kochana jestes moze rzeczywiscie to dobry lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja tak naprawdę nienawidzę swojej pracy bo siedzę sama w biurze a ja lubie przebywać z kimś.Poza tym to strasznie trudna i nudna praca a ja chciałabym robić coś kreatywnego. Właśnie to też moja bolączka, że skończyłam takie trudne studia ale tak naprawdę chciałabym robić coś innego.Chciałabym projektować ciuchy albo pracować jako stylista - to jest coś co kocham. Miałam iść do szkoły plastycznej a potem na ASP ale wtedy moi rodzice stwierdzili, że to zawód bez przyszłości:( Teraz nie mam kasy żeby się gdzieś uczyć, boje się zawieść rodziców, a przede wszystkim boje się, że już za późno a mam 27 lat i nie wierzę w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Kasiu jaki lek bierzesz do konca zycia moze on mnie wyciszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochany elfiku !!!no widzisz masz marzenia ,a to juz bardzo dużo .Od nich krótka droga do spełnienia .A robisz cos do szuflady ?? to tez jest krok do przodu ,przyjdzie czas ze sama bedziesz wiedziała co zrobić ,naprawde nikt Tobie w tym nie pomoże ,ale dojrzejesz do decyzji sama .Zycze Tobie spełnienia tych wspaniałych marzeń !!!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu przeczytaj jeszcze raz moja wypowiedz !!!! żadnego !!!ale gdybym musiała to bym brała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Mojej corce psycholog powiedzial ze nerwica jest po to by przejsc z zycia mlodzienczego w dorosle i w taki sposob reaguje organizm to dobry znak by cos w zyciu zmienic i zrobic wreszcie po swojemu wiec rob to co uwazasz Ty za stosowne zrobisz zle to naprawisz ale zdecyduj wreszcie cos sama Tak robi moja corka ja jej nie przeszkadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Kasiu sory moze nie doczytalam juz nie bede cie meczyla ale tonacy brzytwy sie chwyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane Nerwuski 👄 Wpadłam na moment zobaczyc co słychać .. Kasiula mam ochotę Ci powiedzieć....Jesteś wspaniała ;) i nie pytaj dlaczego ... Witam nową koleżanke 🌼 wiesz jak człowiek robi to co kocha to odnajduje szybko swoją drogę ..ale w każdej pracy są jakieś osiągnięcia i z drobnostki możesz też mieć satysfakcję. Jesli obecna praca nie daje ci radości ,to poszukaj czegoś dodatkowego czym zapełnisz luke w realizowaniu własnych marzeń. Rrenko ....dziękuję za poczte ...uśmiałam się ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córeczko jesteś w pracy ? Miłego i owocnego dnia z samymi pozytywnymi myślami ...Czółko! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neciu mam nadzieję że dzisiaj też będziesz miała spokojny i miły dzień ..tego życzę bardzo ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoJulki jak postępy ? znalazłaś już coś dla siebie ..a może juz trochę ubyło ? wiem że przy diecie trzeba pić dużo wody bo to też oczyszcza organizm ze złogów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miloszko a Ty kochana pewnie biegasz i chwili wolnej nie masz żeby się pochwalić .... jak sobie radzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efka masz racje, że z drobiazgów też można mieć satysfakcję ale co jak to nie wystarcza, jak chciałabym poczuć znowu radość.Co mam zrobić jak dopada mnie lęki i nie mogę ich pokonać?Mam nerwicę z obniżaniem nastrojów do depresyjnego.Od niedawna się leczę dopiero, chcę coś zmienić ale dla mnie to nie takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia piesek wyprowadzony ? chociaż za bramkę ? zobacz w te psie oczy on chce za bramkę..... spróbuj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfie zacznij od drobnych rzeczy nie rzucaj się odrazu na wielkie czyny ,na razie drobnostki też mogą sprawić radość. Jak wezmiesz sobie wielkie cele i z ich realizacją bedziesz miała problem to wtedy to jeszcze bardziej zdołuje. Zacznij od prozaicznych spraw. Jak zobaczysz efekty to nabierzesz siły i odwagi nawet ..na przenoszenie gór ! Na pewno na terapi słyszałaś że trzeba samemu sobie robić drobne przyjemności i wypierać wszystkie złe myśli. Z tego co napisałaś to widać że nie jesteś szczęśliwa bo uwarzasz że nie spełniłaś oczekiwań rodziców. Ale kochana to jest Twoje życie ,Ty możesz być im wdzięczna że zainwestowali w twoje wykrztałcenie ,ale wszystko co teraz robisz to jest Twoje . Oni na pewno też chcą żebyś była szczęśliwa i wtedy też możesz spełnić ich oczekiwania bo będziesz zadowolona z siebie i swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia on chce na plaże ,ale dzisiaj tak piżdzi ,że nawet gdybym była w formie to bym z nim nie poszła,a oprócz tego suka sąsiadki ma cieczke i wszystkie psy w okolicy zleciały się na moją uliczke .Mój pies nie wie po co ma zęby więc strach z nim wujść ,a tak wogóle to każdy powód jest dobry ,żeby nie wyjść.Efcia znasz to no no nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie dziewczyny których nie wymieniłam ...Miłego dnia ! 🖐️ będę pózniej ..bo mam pracę domową ! ;) paaaa I niech nikt dzisiaj o złych rzeczach nie myśli ! Dziś jest Dzień samych Dobrych Myśli ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jade na terapie ,ale tak jak mi się nie chce to szok.Gdy pomyśle o tej drodze to mnie skręca ,czekam na wyniki bo koleżanka miała odebrać .Nadal nie mam zdjęć Sycylijczyka a chlopak domaga się prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia pewnie ...my jesteśmy mistrzynie ....kamuflażu! :) a jakiś liści obok płota nie ma? moze trzeba coś posprzątać ...to ja już przylece do Ciebie i moze razem ....polatamy :) Miłego popołudnia Adusia ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfie ja czasami myśle ,że choruje za kare bo pozwalałam sobie troche dużo z alkoholem i napewno gdyby nie N to może bylabym już śmierdzącą alkoholiczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia a jakie badania robiłaś na co? bede trzymała kochana za Ciebie kciuki ! żebyś czuła się pewniej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adusia nie myśl tak że to masz za coś .... tak nie mozna się obwiniać .. po prostu trafiło się i już ,ale wyjdziesz z tego i przestaniesz o tym myśleć i wszystkie objawy odejdą ...w siną dal... Zobaczysz ..tylko nie obwiniaj siębie za to ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobija mnie ten ból z lewej strony szyi i bark może to coś z żyłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×