Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Efka dzięki !!!pieke pieke bo nie moge chodzić po rowerku, dałam sobie wczoraj wycisk 1godzinke jechałam ...jednak ,ale dzisiaj ....dolina:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neciu dowcip jest super........przepraszam że poczułas że nie został zauważony ja go czytałam i sie usmiałam do łez ...ale mi sie zrymowało hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efka poplakalam sie:( pierwsze co przyszlo mi na mys; to fak t ze ja bardzo boje sie odrzucenia z jej strn y i aprobata to jest cos czego tak naprawde bym chciala...z jej strony...ale ona nigdy tego nie zrozumie, musze dac sobie z ym rade. jstem dorosla ale nadal czuje sioe jak male dziecko, wlasnie dlatego, ze mama tak bardzo chciala mnie zatrzymac w domu. dziekuje ci efciu, pomagasz mi to zrozumiec😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neciu ja dziś czuje się jak zwykle czyli oby gorzej nie było ;) Czekam na fachowca do lodówki .Mąż miał zostać w domu ,ale niestety muszę to sama załatwić i jeszcze na dodatek musiałam zanieść mu do autka teczkę z papierami bo zapomniał a niechciało mu się wracać ..więc prościej mu było do mnie zadzwonić żebym to ja zeszła ..Więc już dziś byłam na dworzu! :D Jest zimno i szaro i buro ...a teraz czekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
czesc Po wczorajszym burzliwym dniu z mezem dzis ze mna fatalnie Ale moge sie pochwalic ze pierwszy sie odezwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Ewcia gdzie jestes nasza psycholoszko potrzebuje cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Ciesze sie ,ze netka czuje sie juz dobrze,kawal super ja brardzo lubie kawaly a moj maz to wogole sie poklada ze smiechu ,czesto buszuje po stronach z kawalami.... dzis sobie pospalam a pozniej sie wzielam za robote ,nie wlaczalam jeszcze kompa bo ciagnie mnie tu do Was a obiad pozniej w lesie U mnie jest sloneczko i tak fajnie jasno chyba sie zlapie i umyje ze dwa okna co by sie nie przeforsowac bo mi palce dretwieja ,teraz nie w nocy tylko w dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj marysiu! no wlasnie efcia napisz cos tak Ci dobrze idzie a mi czasem ciezko mysli przelac na lacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Czesc Renka nareszcie sie odezwalas sa tu nowe kolezanki ktore nie znaja mojej historii i dlatego sie nie odzywaja Jak dzis samopoczucie a jakie leki bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc reniu, czesc marysiu.u mnie pogoda ładna.jest słoneczko.dzwonił mężuś z francji.nie moze sie doczekac powrotu.troche weselej mi sie zrobiło.reniu co z tymi rączkami się dzieje?moze dretwieją bo za duzo nimi pracujesz.moze łapki ci strajkują :-)marysiu a jak córcia sie czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Netka corcia lepiej widze poprawe po psychoterapii iezdzi 3 miesiac co tydzien ale place80 zl ale najwazniejsze ze lepiej umie powiedziec sobie dosc choc czasami widze jak oddycha gleboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki pozdrowionka dla wszystkich macie racje nasza EFCIA to prawdziwy psycholog .Super swieci słoneczko i samopoczucie lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huraaa! lodówka juz mi nie strzela :D był pan fachowiec i zrobił ,ale ja nawet stresa nie dostałam że jestem sama w domu i ze wszystkim sobie poradziłam hihihi Chyba skromnością nie grzeszę ,ale dla mnie to sukces ,bo jak listonosz przychodził to przy drzwiach stawiałam sobie krzesełko ..wiadomo żeby nie paść na ..glebę :d a teraz był pan ..prawie godzinę ! i czuje się świetnie ...zaraz gdzieś polecę ! :) Tyle mi dziewczyny potrzeba do szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja jestem cala :D wrocilam z terapii, fajnie bylo, teraz gotuje makaron i lece do pracy dzis wczesniej bo wczoraj to bym sie prawei spozbniła :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy szalm spokojnie na terapie, jak juz doszalm to mi sie w glowie zaczelo krecic a jak zaczelismy rozmawiac o sobie ,te pytania i odpowiedzi.. troche mi sie słabo zrobiło, tak wiec to nerwy. no i jak wracałam to nawet przez park sobie poszłam :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku to super ...pytaj też o wszystko dlaczego i po co ? otwórz się i nic nie ukrywaj ...oczyścisz się ze wszystkich złych myśli ...słuchaj też uważnie i stosuj się do tego... konsekwentnie! Pamiętaj że wszystkich można oszukać ....ale nie samego Siebie! a niedługo pozbędziesz się wielkiego ciężaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny ! jak sie czujecie ? :P u mnie rano bylo kiepsciutko ale wzielam sie za prace (pomylam wszytskie okna :D ) i jest okey :P a po poloudniu ide do przychodni na badania ... ;/ troche sie boje.... a pozniej na poloty :D i humor sie poprawi :P pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D WIADOMOŚĆ INTERGALAKTYCZNA: Witaj malutki ziemianinie! Pozwól, że się przedstawię: Jestem poza ziemskim przybyszem z konstelacji, którą ty nazywasz marsem. Aby pozostać niewidzialnym przeistoczyłem się w esa i w tej chwili mam stosunek seksualny z Twoimi gałkami ocznymi. Wiem że ci sie podobało, bo się uśmiechasz. A teraz się śmiejesz to znaczy, że przeżywasz orgazm! Szybko prześlij dalej bo jestem podniecony!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D moze sie posmiejecie troszke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Cześć dziewczyny! Bardzo rzadko się tu odzywam, ale staram się czytać wszystko i znów potrzebuję Waszej pomocy. Czy przy nerwicy macie zawroty głowy? Wstałam sobie rano wyjątkowo wyspana, poszłam do pracy, a tam jak mną zakręciło to aż myślałam, że zemdleję. Czy tak bywa, czy też tak miewacie? Oczywiście od razu wpadłam w panikę, ciśnienie skoczyło i bardzo się wystraszyłam, bo wcześniej miewałam zawroty, ale słabiutkie i tylko wtedy, gdy byłam w silnym stresie, a dziś niby spokój, a tu taki wyskok. Teraz siedzę sama w domu i wciąż się boję, że coś mi się stanie. I wymyślam sobie co mi jest. Zawroty prawie ustąpiły, teraz tylko szumi mi w uszach i sece wali, same wiecie jak to jest i wciąż się denerwuję. Zaraz wezmę Xanax, niestety... O swojej nerwicy wiem dopiero drugi miesiąc, stąd te pytania. Powiedzcie czy te zawroty to może być pani N? Zaznaczam, że wtedy nie byłam zdenerwowana. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiq100
Niespokojna!!! tak właśnie objawia się nerwica ,nigdy nie wiesz z jakiej strony ani w jakim miejscu zaatakuje .Zawroty głowy szumy w uszach to jest NN Nie trzeba się tym przejmować ,wmawiać sobie nawet że to nic że zaraz przejdzie .Im wiecej o tym myslisz tym gorzej ona tylko na to czeka I potem daje w kość. Głowa do góry :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×