Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Zuzaaaaa, przede wszystkim staraj się nie poddawać tej atmosferze budowanej wokół matury. Nauczyciele czasami nie rozumieją, że nie każdego dopinguje do nauki straszenie egzaminem. A ten lekarz, u którego byłaś, nie podpowiedział Ci żadnych leków? Na Twoim miejscu wypróbowałabym picie melisy, można ją też kupić w aptece w tabletkach. Ma tę wadę, że troszkę usypia, ale uspokaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,dzieki za dobre slowa,powiem w skrocie,bo nie moge jakos pisac o tym ,mialam pogrzeb bliskiej osoby w rodzinie.I poprostu nie mialam nastroju o pisac.Nadrobie to,poczytam was w wolnych chwilach.wczoraj byl dopiero pogrzeb.czuje sie psychicznie slabo.nerwiczka szaleje.Dobrze ze jestescie.wymienialiscie sie zdjeciami i piosenkami.a ja nie wiem jak to sie robi..A namiary to adres tlenowy moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku współczuje ... opowiesz jak będziesz chciała i będziesz gotowa... Nie jesteś sama! ...............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak was czytam i stwierdzam,ze jest bardzo milo.nie tylko o klopotach sie pisze,ale i o radosciach-fajnie.Dochodza nowe osoby-ale ta nerwica dokucza!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pipek jasne że może być ,witam Cię cieplutko całuski ,dobrze że jestes !!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Cześć dziewczynki! Napisałyście tyle, że nie nadążę wszystkiego przeczytać. :) Ale przepisy są super, zwłaszcza podpowiedzi co zrobić na obiad; dotąd doczytałam, resztę potem, teraz kończę porządki. Dana chyba mamy wiele wspólnego, ja też mam problemy z tarczycą i chyba właśnie złe leczenie rozwaliło mi psychikę i stąd nerwica. U mnie trwa to od końca sierpnia, miałam wtedy pierwszy atak. Teraz też wszystko zwalam na N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jola1-44@tlen.pl no to przyslijcie cos.Ale ja nie wiem jak sie przesyla zdjecia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasia :D Dzieki wszystkim za mile przywitanie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
lekarz kazał myslec pozytywnie ale jesli to nie przejdzie a nie przechodzi znów mam do niego pojechac i wtedy mi przepisze leki na uspokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niespokojna...
Ja tez chce poczte..! Moj adres estepka@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFCIA jak mozesz to przeslij jakies twoje zdjecie:D:D:D:D.... reszta dziewczyn tez :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidiuszko fotkę wysłałam zobacz czy doszła? a ty masz coś swojego ? jak tak to bardzo chętnie bym też...zobaczyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efcia,dzieki.Myslalam ze masz ciemne wlosy.jestes naprawde sympatyczna osoba.tyle ciepla przez ciebie przemawia.i gdzie ta nerwica!?-spokojna opanowana radosna dziewczyna. A jak przeslac zdjecie?chyba trzeba miec skaner?!a ja nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moglabys byc terapeutka!jeszcze raz patrze na Ciebie naprawde przemila osobka jestes.Myslalam ze mieszkasz w nizszym malym bloku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pipku a nie masz żadnej fotki z aparatu cyfrowego ,albo z kamerki zapisanej na dysku? Poczekaj aż zobaczysz resztę .... gwiazdeczek ! i o dziwo u rzadnej nie widać nerwiczki ,wszystkie mają uśmiech w oczach ...i są promienne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Pipku jak masz zapisane to możesz je przesłać ...a nie ma kogoś pod ręką żeby pokazał jak i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhg
nie wiecie jak to jest w nerwicach z niedoborem witaminy b?cZY FAKTYCZNIE JEST JEJ NIEDOBOR i czy powinno sie brac, czy skonsultowac to z lekarzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zawsze lepiej się skonsultować bo jak jest za dużo witamin to też można sobie zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhg
jestem tu pierwszy raz , mam nerwice natrectw i pomagam sobie sama bo jestem psychologiem..wiem , ze to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzisiejszym świecie nic już nie jest ..dziwne ! a najczęściej ..szewc bez butów chodzi ! witaj w grupie.. możesz nam pomóc w zamian pomożemy Tobie ... :D jeśli oczywiście chcesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdsda
czasem mam wrażenie, ze za duzo o tym wiem, moze stad ta nerwice..a z drugiej strony, chyba nie jestem dobrym psychologiem skoro sama , ma nerwice.Chyba nie, bede pracowac w zawodzie, dopiero skonczyłam studia.Czuje sie taka niekompetentna.Mam tez inne zaiteresowania i pomysły na zycie.Jednak dopadła mnie beznadzieja, bo jestem bez pracy. \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×