Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Miło Aniołek:) no poczytałam o Sycyliczyku i podpisuję się pod mamamija niestety Facet myślę że u Ciebie to nie jest klasyczna nerwica !!!Umów ty się z jakąś babą i napewno ci przejdzie no i nie nudź jej za bardzo bo z tymi ciągłymi pytaniami czy jesteś ładny itp to słabisz( wypowiadam się tylko za siebie i przepraszam jeśli uraziłam) mam nadzieję że loczek jeszcze się odezwie aniołek jak masz jeszcze jakies fajne kawałeczki to wysyłaj mi proszę kochana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka tylko ta głupia krowa znów mi nie pozwala iść do sklepu dzis a było takfajnie ej wystraszył mnie trochę wpis o tym że z nerwicą to krotkie życie nas czeka: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie dziewczynki ja mam takie wrażenie że to nie tylko ..nerwica . Ale może się mylę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolala krótkie bo my sobie z nią poradzimy i ona wtedy szybko odpuści ..tak na to popatrz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efka w związku z czym masz wrażenie , że to nie tylko nerwica bo nie za kumałam a co do tego życia to też nie rozumię też tak myślisz , że niby krótkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki pomocy! czy któraś wie czy do faxsu trzeba wsadzić mocno papier czy tylko lekko ,bo qrcze wkładam a to mi nie odbiera i nie ciągnie papieru ...wie któraś ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolala w związku z tym że nie tylko nerwica z kolegą ...który dziwnie pisze .. Ja nie słyszałam jeszcze żeby ktoś zszedł przez nerwicę ...a wiadomo że na świecie sa różne choroby i wcale nie musi być to skutkiem nerwicy.My przynajmniej tak często odwiedzamy lekarzy że dzięki profilaktyce szybciej o jakiś nieprawidłowościach będziemy wiedzieć niż ten kto robi badania raz w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolala, wiem, że każda z nas inaczej przeżywa swoją nerwicę, ale ja sobie tak czasami myślę, że za bardzo się nad sobą i swoimi dolegliwościami roztkliwiam, za dużo o nich myślę i o tym, że źle się czuję. Powtarzam sobie, że przecież dam radę zrobić to czy tamto, bo niby dlaczego mam nie dać? Pewnie łatwo to pisać, jak akurat mnie nic nie chwyta, ale wierzę, że dasz radę wyjść :) A z tym krótkim życiem się nie przejmuj, jak napisała efka, krótkie życie z nerwicą, wyjdziesz z tego i będziesz miała długie życie BEZ nerwicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozumiałam efka ale teraz schizuję bo już rok badań nie robiłam no ale w sumie to nie wiem co mam badać bo nic się nie zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki marijkę w sumie to ostatnio u mnie nawet nie jest źle a jak zacznę biegać po lekarzach to się nakręce dlatego chyba pozostawie wszystko tak jak jest co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Lolala więc jeśli wiesz o tym co Ci jest wiesz jak z tym walczyć ,prowadzisz zdrowy tryb życia ... robisz badania co jakiś czas to dziewczyno jesteś zdrowa i bedziesz jako leciwa kobieta wspominała dawne czasy i życzę Ci jeszcze żebyś niańczyła ...prawnuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzięki efka a co do faksa to chyba musisz maszynkę wyczuć bo co model to sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój tryb życia nie jest zupełnie zdrowy - troszkę popalam papierochy(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLALA ja tez te papierochy wstrętne pale.ale chce rzucić tylko nie wim jak bo jak mnie łapie to zaraz za fajorke chwytam.włsciwie to nie wiem dlaczego.a juz nie paliłam dwa lata.i znowu zaczełam.jaka ja głupia jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia nie wiem jaki masz fax ale u mnie musi tak pyknąć i załapać papier.no tak mocniej troszke musze go popchnąć żeby załapało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka ja całą ciąże nie paliłam potem jak karmiłam też a tylko nerwica się nasiliła od razu zaczęłam no ale staram się wypalić max 3 papierochy dziennie nie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netko to jest Panasonic kx158 ..i dawno nie odbierałam faxsów tylko wysyłałam i dziś coś do męża miało przyjść to zrobiłam kopie i to już nawet przy kopiowaniu nie chciało ciągnąć papieru.. wyjełam wszystko ..wsadziłam tylko jedną kartkę i też nic ..wsadziłam więcej ..i też nic ..pika coś i nic... I znów muszę ..fachowca wołać :D co ja się mam z tymi urządzeniami ..jak nie lodówka to pralka a teraz to pudło :O Ale dziękuję Neciu za chęć i Tobie Lolala również :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołek pulpety w sosie koperkowym , surówka z niebieskiej kapusty i ziemniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz cebulkę? i przecier pomidorowy? Jak tak to ugotuj makaron i zrób sos ..a jajka nie masz? bo byś sadzone zrobiła sos to cebulka podduszona do tego papryka na drobno pokrojona i pomidory ,ale nie muszą sól i pieprz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolala to jak ty palisz 3 dziennie to rzuć to w diabły,ja to pół paczki wypale jak nic a nieraz i wiecej.efciu nie pomoge :-( dziewczyny uciekam do domciu.juz po pracy.będe wieczorkiem.pa kochaniutkie. Ale napiszcie jest ten sycylijczyk przystojny czy nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku zawsze do usług! hihihi a w ostateczności jedzonko można zamówić :) i masz bez gotowania i bez zmywania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neciu miłego popołudnia i spokojnego ..co do Twojego pytania ja się wstrzymuję od odpowiedzi ! mam prawo! hihihi :) Dziękuję jeszcze raz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam takiego urzadzonka do zapiekania .. ;/ i nie wiem czy to nie zaciezkie dla moich flakow .. :/ ale lubie bardzo zapiekanki! w mieszkaniu gdzie poprzednio mieszkalam bylo takie cos i robilam i z ziemniakami, i z miesem, i zwarzywami, z brokulami mniam!! chyba kupie takie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki ! caluje wszystkie bez wyjatku :) :-* ja niedawno wstalam :P i zabieram sie za sprzatanie :) dzis samopoczucie bardzo dobre :) moze dlaetgo ze za oknem piekny dzien :D zycze wam tez takiego sampopoczucia :) wpadne pozniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×