Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rosa

Moja nerwica...

Polecane posty

Gość Paweł26
Kasiu ja kończę ekonomię - a piszę z organizacji zarządzania... "Konkurencyjność MSP w warunkach integracji z UE"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu ja nie znam sie na ziołach ale chyba jakis dłuzszy czas trzeba je pobrac ,żeby były efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł26
Kasiu...Wykorzystuję miesieczny urlop na pisanie pracy mimo to, że obronę mam w czercu, ale od stycznia zmieniam pracę, więc z pewnościa tam będę pochłonięty:)... A już miałem kopnia od koleżanki N w trakcie studiowania i poślizgu przez to.... Teraz o nie,nie - nie ma!!!! mam swoje palny i marzenia........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Kasiu ja tez tak mysle ale chcialabym zeby juz zaraz pomogly mnie tylko trzepie w srodku ja nie mam leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewuszki ja na sekundke jakos mam zawał roboty obiad dzieciom,cos uprzątnąć, pranko powiesić, synek sie litere uczy i musze z nim posiedzieć ... i ciągle coś... Paweł 26dzięki za zdjęcie fajny jesteś ;) podobasz mi sie to tak po koleżeńsku bo mam męża też przystojniaka :) Marysiu ja nadal jem ten xanax o,5 na noc chociaż mam chyba przez niego durne sny,, nic nie mogę obejrzeć w telewixji, co wpływa na moja psychike , same powinnam komedje oglądać chyba, żeby nie wykorkować w nocy :D czasami biore rano ale połowę 0,5 pozdrawiam wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana ja też uciekałam pod kołderkę i cała dygotałam ,jak zaczeło coś do mnie docierać to nawet jak miałam najwiękrze telepki to uciekałam jak najdalej od wyrka i starałam się czymś zająć .Już pisałam o tym że nawet jak robiłam obiad to myślałam że zaraz coś mi sie stanie bo nogi miałam miękkie i straszne zawroty głowy ...i takie myśli nie chciały mnie opuścić a do tego dochodziły myśli że jak padnę to spalę ..chałupe .. Bałam się własnych znajomych że przy nich odlecę ..albo zwariuje .. nawet księdza po kolędzie nie wpuszczałam jak byłam sama w domu .. nawet listonosz jak przychodził i w drzwiach mi podawał pocztę to ja za sobą stawiałam krzesło żeby w razie czego paść na nie.. Powiedziałam Sobie albo bardziej zwariuje albo coś musze zacząc robic ..przestałam brać leki ..zaczeło mnie telepać bo po tylu latach brania to musiało sie jakoś odbić... aż przyszedł taki czas że wszystko co mnie męczyło zaczeło po mału ustępywać .. a jak posłuchałam innych nerwusków uwierzyłam im że mogę to pokonać ..ale Sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
To co znaczy durne sny masz koszmarne sny zle ci sie sni czy w nocy sie budzisz i jest ci zle Ja jem duzo Xanaxu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawełku !!!!! to straszne cała moja rodzina oprócz mnie to ekonomisci,dla mnie to prawie czarna magia ,a temat tak jakos obco dla mnie brzmi.Wiem pytałam byłam ciekawska i mam za swoje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz chyba taki jest okres kryzysowy bo jakaś naładowana jestem, chciałabym sie wykrzyczec albo wypłakać.. ale nie stac mnie na to.. i ciągle nie mam czasu.. marzy mi się urlop, chociaz nie mam ciężkiej pracy własną działalność ale to też dobija.. ostatnio z moim facetem byliśmy na wakacjach jakieś 6 lat temu, ... masakra dawno,, w Tunezji, hmmmm.. fajnie było to były czasy,, jeszcze bez dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł26
Dziękuję mamaJulki.... Ładna z Ciebie kobietka:) to tak pokoleżeńsku oczywiściue:) i się nie dziwię, że mąż przystojniak:).... A czy przystojny - tak jak w życiu niektórym się cżłowiek podoba i a niektórym nie... Ale masz skarba koło siebie:) na fotce... super!!! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu mam koszmary takie realistyczne, jak sie budze jestem mokra..cała,, czasami mówie lub krzyczę, wtedy sie budze .. całkowite bzdury mi sie potrafią śnić nawet jeśli nic nie oglądam, nawet boję sie książki czytać.. Taka mam wyobraźnie.. ale ogólnie dobrze śpię , można powiedziec czasem zbyt długo i tak jestem śpiąca.. eech,, ja jakis dziwoląg jestem mam nerwice powinnam chudnąc a tyję zamiast nie spać to śpię jak suseł, ... :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamo julki te sny koszmarne po tym leku to norma , w ulotce chyba nawet pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Paweł dzięki ale sobie tu komplementy prawimy :D odrazu człowiekowi lepiej na sercu :D pomyślcie sobie jestesmy wspaniali, mądrzy, kochani, dobroduszni, ;) piękni :D wszyscy razem lepiej co?? mi tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Efka normalnie zaraz padnę my chyba jesteśmy identyczne, z tym obiadem to ja też miałam takie jazdy.przez wakacje prawie nic nie gotowałm.Kiedyś podczas gotowania coś sobie pomyślałam,oczywiście że mnie boli i zaraz miałm akcję ciemno przed oczami,coś mi zaczęło wieować i atak gotowy.ńastępnie silny ból głowy i do wiczora leżenie na kanapie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i chłopaki !! ja to mam problem ....tylko sie nie śmiać prosze .Dostanę eksmisję z sypialni !!!!!!!!!!!! zaczelłam chrapać !!tak twierdz moja druga połowa , powiedział że jak czegos z tym nie zrobie to wypad .zaznaczam on nie chrapie ,ale numer co.. kobieta i chrapie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł26
Kasiu .. nie uraziłaś , spoko:)... jest ok.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana ja już od kilku lat wiem jak to jest jak kogos poznałam i zaczełam mówić to ta osoba mogła dokończyć ..bo to samo miała. Nawet powiem Ci że jak poznałam moją przyjaciółkę też chora ,ale znamy się w realu , to w tym samym czasie robiłyśmy sobie prezenty ..drobnostki ale jak ona do mnie przychodziła to ja miałam coś dla Niej a ona dla mnie ...Uśmiałyśmy się kiedyś bo ona przyniosła prezent w torebce papierowej z mikołajek ..ja też taką miałam z bombkami ;) a to nie były te święta ...i na raz i dwa wyciągnełyśmy nasze prezenty .... i wtedy to rechotu dostałysmy ..bo i ona i ja kupiłyśmy ...świecznik z małymi świeczkami. Ja chciałam w ten sposób żeby ona miała wieczne światełko ..ona to samo myślała .. więc jest wiele wspólnego bo jak nie upodobania to takie same przeżycia ...nawet dzieciństwa mamy podobne.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Mama Julki Ja tez sie po nim zle czuje ale przeciez kazdy lek ma skutki uboczne ja nie spie po nocach bo mnie telepie i zle sie czuje Najlepiej jest mi od rana do 14 godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko to masz problem ...;) odsunięta od łoża ...;) wiesz cioo to poczekaj aż chłop pierwszy zaśnie ... ale powiem Ci z drugiej strony ..to u nas mąż chrapie i jak jego nie ma w nocy to wystarczy że coś zaszeleści i ja się budzę a jak on jest to chrapie jak traktor a ja śpie.. tylko go odpucham żeby mi w ucho nie nadawał ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu... xanax jest dobry ,ale nie wolno go brać długi czas, nim trzeba się przeleczyć i odstawić, ja brałam 3 tygodnie teraz dobrze się czuję, ale w trakcie brania też miałam takie koszmarne sny.....raz śnił mi się trup....i swąd rozkładającego się ciała czuję do dzisiaj choć nigdy nie miałam styczności zapoznać sie z tym \"zapachem\"...xanax tak działa że są powalone sny.Jest dobry ale na KRÓTKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co...my nerwusy chodzimy na fazie i do tego nie są potrzebne nam środki odurzające...a pomyślcie tacy np. narkomani...muszą wywalić kasę i stracić zdrowie żeby wprowadzić się w taki stan ,z którego my chcemy ucieć, mamy go dosyć i za wszelką cenę chcielibyśmy go wypieprzyć z naszego życia... to są dopiero chorzy ludzie... nigdy nie byłam pod wpływem narkotyków, ale jeżeli podobnie mam się po nich czuć to ja bardzo dziękuję za taką odskocznię, jak to oni uważają..,być może mylę się ,ale tak mi jakoś teraz do głowy to przyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
Miloszka ja biore 7 miesiecy na noc a czasami i w dzien musze ale on mi pomaga a co Ty bierzesz na trzesawki w srodku !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 60
MiLoszka ja Xanax biore7 miesiecy na noc i czasami w dzien musze bo mi pomaga a jak Ty go bralas i co teraz bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie znowu jakieś lęki wzięły... Ja już nie wiem, co gorsze, te objawy somatyczne, czy irracjonalne lęki. A tak mi już dobrze było, nakręciło mnie to, że wyszłam i było ok. Muszę się czymś zająć, może będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie znowu jakieś lęki dopadły... :( Już naprawdę nie wiem, co gorsze w tej N., objawy somatyczne czy te irracjonalne lęki. Muszę się czymś zająć, może przejdzie... A, dzisiaj w tv jakiś lekarz mówił, że jak dopada nas lęk, to od 100 należy odejmować 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł26
Co tam kochane nerwuski........ !!!!! Dziękuję mamoJuli:) za miłe słowa.... A tak ogólnie to chrzanić panią N :) ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×